nasiona marihuany

Zwalczenie raka - prośba o pomoc

Wyszukiwarka Forumowa:

Arkadia

Member
Rejestracja
Lut 14, 2018
Postów
5
Buchów
0
Witam wszystkich.
Zarejestrowałem się na forum ponieważ potrzebuję pomocy...
Mam chorą na raka mamę - jest po resekcji żołądka - po roku mrkery nowotworowe rosna i w przyszłym tygodniu ma dostać chemię. Do czego zmierzam - otóż zależy mi na pozyskaniu oleju z rso cbd - gdziekolwiek miałbym po niego jechać/lecieć. Liczy się czas i dobry olej. Czy byłby ktoś z Was pomocny w tej kwestii. Czy mógłbym prosić o kontakt na priv - skontaktuję się mailowo/telefonicznie.
Przepraszam jeśli post nie jest w odp. dziale i prosiłbym o ewentualne przeniesienie.
Pozdrawiam
Arek
 

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
Witam wszystkich.
Zarejestrowałem się na forum ponieważ potrzebuję pomocy...
Mam chorą na raka mamę - jest po resekcji żołądka - po roku mrkery nowotworowe rosna i w przyszłym tygodniu ma dostać chemię. Do czego zmierzam - otóż zależy mi na pozyskaniu oleju z rso cbd - gdziekolwiek miałbym po niego jechać/lecieć. Liczy się czas i dobry olej. Czy byłby ktoś z Was pomocny w tej kwestii. Czy mógłbym prosić o kontakt na priv - skontaktuję się mailowo/telefonicznie.
Przepraszam jeśli post nie jest w odp. dziale i prosiłbym o ewentualne przeniesienie.
Pozdrawiam
Arek

Przykra sprawa.
Nie wiem czy ktos tak Ci z olejku wyskoczy. Ja mam z 17ml ale to w Holandii robiony bardziej rekreacyjnie. Raczej nie ryzykowal bym podawania go chorej osobie. Poza tym tluc sie z PL do NL po 17ml (nawet nie 1/3 kuracji) to raczej nie ma sensu. Do tego dochodzi ryzyko przypalu u niemca.

Zdrowka dla Mamy!
 

Arkadia

Member
Rejestracja
Lut 14, 2018
Postów
5
Buchów
0
Dzięki.
Piszesz poważnie z tym, że być nie podawał go chorej osobie?
 

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
Moja kolezanka - sasiadka jest teraz chora i tez go nie dalem. Nie wiem czy mnie dobrze zrozumiales. Olejek rso jak najbardziej tak, ale nie ten konkretnie moj. Juz tlumacze dlaczego. Robilem to po raz pierwszy. Brak pewnoaci ze ISO bylo odparowane prawidlowo w 100%. Material na olejek byl chodowany na mineralnych plus opryski na pleche - sama chemia. Wezme to czasem jak chce sie lekko zakrecic i tyle. Raczej czasoumilacz niz lekarstwo.

Medyczne RSO to organika, bez srodkow chrony roslin i najlepiej czysta indica.
 

Arkadia

Member
Rejestracja
Lut 14, 2018
Postów
5
Buchów
0
Jest szansa żeby taki organiK w EU zakupić?

---------- Post Zaktualizowany 22:57 ---------- Data pierwszego postu 22:55 ----------

a Czy takie specyfiki jak EVERYDAY ADVANCED Hemp Oil 5000 jest coś warte?
 

siewca dobra

Member
Rejestracja
Lip 24, 2017
Postów
5
Buchów
0
Jest ktoś w stanie pomóc?

Możesz spróbować na stronce ogłaszamy24.pl, parę dni temu widziałem tam oferty sprzedaży RSO jednak nie gwarantuje że są tam 'zaufani' sprzedawcy w tej kwestii musisz się przekonać sam.
 

Arkadia

Member
Rejestracja
Lut 14, 2018
Postów
5
Buchów
0
dzięki ale to nie jest dla mnie wiarygodne źródło. Niemniej jednak już wszystko udało mi się załatwić także temat nieaktualny,
Pozdrawiam
 

GreenMind

Well-known member
Rejestracja
Lut 12, 2018
Postów
128
Buchów
0
RQS na swojej str olejki CBD. tyle że nie wiem czy do pl odsyłają..
Jak nie to HL jedynie.
 

Misqu

Well-known member
Rejestracja
Gru 23, 2008
Postów
359
Buchów
16
ku**a przykra sprawa... sam czasami mysle, czy bym podołal zrobic cos takiego jesli by byla potrzeba... moim skrytym marzeniem jest zrobic kiedys wystarczajaca ilosc olejku na kuracje dla jakies osoby i probowac pomoc jej wyzdrowiec, bo wiadomo jak to jest z lobby farmaceutycznym... chemia nie pomaga, tylko zabija i potrafi z umierajacego wyciagnac jeszcze ostatnie pieniadze... niekiedy nawet setki tysiecy zloty... nawet sobie odpowidziałem w duszy na pytanie, ze tfu jakbym miał kiedys poważnie zachorowac to chyba raczej bym sie nigdy nie zdecydowal na chemie... 3maj sie stary 3mam kciuki.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół