nasiona marihuany

Sour Kush [0,18][DWC]f2 od BOOM-a

Wyszukiwarka Forumowa:

Ile wyczesze z tej uprawy?

  • poniżej 60g

    Głosów: 4 57.1%
  • powyżej 60g

    Głosów: 1 14.3%
  • ok 80g

    Głosów: 2 28.6%

  • Łącznie głosujących
    7

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
1g/w to przy hps, przy swietlowkach nie podejdziesz do takiego wyniku. Szczerze to przy tej powierzchni nie nastawialbym sie na zakladane 60g, ale czas pokaze ile zbierzesz ;)


Jak sie zepnie to da rade.. z 0.1m2 na 7xLED 10W 806lm wyciagnalem 66g na czysto nie liczac popkornu.
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Proponował byś zapodać długiego wega i lecieć 12/1? Zaproponował byś coś bo mam już mętlik w głowie, nie mam doświadczenia. Walni jak to widzisz oczami swojej wyobraźni :)
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Ja nie mowie, ze sie nie da. Baa, chcialbym, zebyscie zbierali te 100g przy tej powierzchni, ale realia sa takie, ze trzeba poswiecic sporo czasu i miec skilla. Nie krytykuje, nie wyrokuje plonow przed zbiorami ;)
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
To lecę tak na sportowo parę fotek bo nic się nie dzieje, pH lata sobie od 5.7 do 6.2 ale pomału także to pH Perfect AN mnie się bardzo na razie podoba.

Dostaje ok. 30%dawki nawozu. Na dniach zmieniam pożywkę i leję 50%.

Świecę jej 12/1 ile wega będzie nie wiem

Dziś jest 5 dzień w bublerze















niedługo UP z niespodzianką
 

Paplotka

Well-known member
Rejestracja
Cze 7, 2016
Postów
412
Buchów
0
No to w tej niespodziance chyba będzie ta druga panna co ją tam gdzieś po kątach kitrasz :freak:

Powodzenia
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Witam mały Up

Roślina idzie do przodu, pH 5.7 - 6.1 , teraz pozwolę czasem skoczyć do 6.4

ppm 420 stabilne ( woda kran o ppm ok. 200) no i pomału będę zwiększał stężenie

Jak wyschnie klej to CO2 będzie z kwasku cytrynowego i sody, choć nie wiem czy to ma sens ( w dzień chodzą wszystkie wiatraki)

W noc dostaje tlen z rozłożonego ozonu, ozonator chodzi w pokoiku z boxem (włączone mieszak i wtłaczający)

8 dzień



















A tu coś na boku kręcę:

Box - 37x46x101

Światło - cfl 125w (realny pobór niby 85w i 6.900lm) i mam na myśli dołożyć na flo jakieś żarówki LED
czy zostawić samą cfl- to jeszcze pomyślę

Medium - Kokos: ziemia 3:1 + mikoryza + wapno z koloniami bakterii i związkami humusowymi

Nawozy - Try-pack Biobizz

Wentylacja - Axial flo 105m3/h i dodam komputerowy na mieszak

Temp. Dzień 20-24C noc 18-20C

A w roli głównej (G13 x black widow f5) x sour kush oczywiście od BOOM-a











A tu z nienacka Bruce Banner#3





P.S sorry za skarpetki
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Rozmyślam nad tym, ale chyba do drugiego pójdzie, ciekawe jak klepie? Ponoć po buchu widzisz baner z Bruce'm
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Tyle spraw na głowie że zapomniałem, dzięki wielkie. Jeszcze tylko temp. obcykam. A jakie donice byście proponowali tam wstawić na dwie rośliny? 5L nie będą za małe?
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Mały up bo roślina w jeden dzień urosła jak na jakiś koksach tylko nie wiem czym ją tak sprowokowałem bo wprowadziłem parę zmiennych:
-dostała 3ml sensi cal-magu
-poszedł oprysk z bardzo małej ilości epsom salt bo zauważyłem małe przebarwienie na liściu i lekkie wygięcie
-podniosłem lampę o 5-7 cm
-dolałem 3ml Agrecolu do roślin zielonych bo miałem akurat rozrobiony

Dziś będę zmieniał wodę i mam jakieś 4L wody demineralizowanej (bubler 6L) i myślę czy oby nie rozrobić z kranówką tylko nie wiem jak uzupełnić cal-magiem. Woda z kranu ma 178 ppm a po przelaniu przez filtr dzbankowy DAFI ppm wynosi 100 do tego ozonowanie jej troszkę zmniejsza ppm.

No i lać tak tego cal-magu żeby ppm było 300 i potem nawozów do 600? Czy może cal-mag do 200 i supli do 600?

No i czy jest sens dawać to CO2 z kwasku i sody?

Jak ktoś by miał czas to prosiłbym o sugestie

Parę fot i Pardon za te skarpety może dziś je w końcu upiorę








---------- Post Zaktualizowany 22:37 ---------- Data pierwszego postu 19:44 ----------

ch*j, wodę wymienię jutro i dam pożądnie tych supli od AN, a dziś jeszcze Agrecol do roślin zielonych
( niby pisze że do hydroponicznych a i ładnie szły w pierwszym experymencie na tym)


P>S Jest sens lać na początek tak do 2 tygodni takie lepsze ? Czy można pocisnąć na takim agrecolu?

Dzięki za buchy ćpaki zwierzaki
 
Ostatnia edycja:

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Miałbym pytanie jeszcze do starych hydraulików. Obecnie mam podpięte pod bubbler pompki aquael oxyboost 200L/H i do tego jest na razie
jakaś szmira (która padła i przyczyniła się do klęski eksperymentu) 180L/H. Zamieniać ją już na Hailea 360L/H co dało by mi 560L/H?
Nie będzie za dużo na tak mała roślinkę w pojemniku 6L ? Nie rozpierdzieli korzeni, bo tam będzie wszystko fruwać
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Przyszedł nowy pH metr więc jest za***iście







Dzień: 15

pH: 5.7 - 6.1

EC: 1.000 teraz po dodaniu pełnych dawek nawozu i cal-magu 2.100





Podniosłem lampy, ale chyba jeszcze trochę wyżej wezmę jak nie podskoczy




...i tu mam nadzieje pozostałości po kokosie ...byle nie pythium bo nalał bym do bublera chyba



Pompy pompują od dzisjaj 560L/h i jest w pogotowiu 180L/h ale to chyba bedzię na razie za dużo



P.S EC poprawione wyozonowaną wodą na 1330

Wilgotność pewnie słaba, zraszałem ale teraz przestaję żeby wymusić większą transpirację

I zapodaje CO2 raczej z nudów zrobione
 
Ostatnia edycja:

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Panowie zaczynać już trening, czy jeszcze się wstrzymać? Może nagiąć do rogu już.





 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół