nasiona marihuany

AutoPot (24x15l) [4x600W] [ok.10m2] LEMON HAZE , MOBY DICK

Wyszukiwarka Forumowa:

kamil5_16

Well-known member
Rejestracja
Paź 24, 2010
Postów
99
Buchów
0
Cześć wszystkim !

Postanowiłem podzielić się z Wami moim małym projektem, więc do dzieła
jak wyżej w tytule..
AutoPot 24x15 litrów donice
Podłoże: Canna Coco/pebble mix
Wentylacja : Hyperfan fi250
Oswietlenie: HPS 4 x 600W zamontowane na prowadnicy z silnikiem po której jeżdżą
wzdłuż pokoju, daje mi to maksymalną możliwość zbliżenia lamp do roślin bez ryzyka
przypalenia szczytów i bardzo dobre doświetlenie roślin z każdej strony, co mam nadzieje
przeloży się na etap końcowy ;) oraz małą oszczędność prądu ponieważ mniejsza ilość lamp
oświetla mi większy obszar. Projekt juz wystartował chociaż zestaw jest jeszcze nie podłączony
przepraszam, ale nie miałem wcześniej możliwości wystartować z Fotorelacją, ale mam
nadzieje, ze kogoś zainteresuje ten projekt No i ze sam się też czegoś dowiem, Wiec liczę też
na pomoc doświadczonych ogrodników.
Odmiany: Lemon Haze, Moby dick
Nawozy : WEG Canna. Coco A i B
Rhizotonic
Cannazym
CalMag
FLO A/N. : Bud Blood
Canna. : Boost
PK 13/14
House&Garden : Top shooter
Treningi przeróżne : LST, FIM ogólnie eksperymentuje.

Zdjecia wstawię jeszcze dzisiaj , założyłem fotorelacje i wszystko robię telefonem
troche ciężko ze wstawianiem zdjęć itp więc muszę robić po kolei do wieczorka zdjęcia wstawię
 
Ostatnia edycja:

Frank

Frankenstein
Weteran
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
562
Buchów
0
To czekamy na zdjęcia jak to wygląda, co opisujeszm, człowiek okiem dostrzec musi , sama wyobraźnia czasem nie wystarczy :D
 

kamil5_16

Well-known member
Rejestracja
Paź 24, 2010
Postów
99
Buchów
0
Wszystko będzie tylko właśnie mam problem z wrzuceniem zdjęc przez telefon nie mogę skopiować linka i chyba będę musiał zrobić to jutro przez laptopa.
 

kamil5_16

Well-known member
Rejestracja
Paź 24, 2010
Postów
99
Buchów
0
Jak obiecałem wrzucam zdjęcia, zmierzyłem dokladnie pokój okazalo sie ze jest tam około 8m2.. bedzie ciasno..
Lampy poruszajace się po prowadnicy...



Tutaj balasty powieszone na ścianie 2 są z prawej strony 2 z lewej..


na tym zdjęciu widać podłączone wszystkie balasty oraz silnik od prowadnicy do przemieszczania lamp..


Tutaj Prawa strona dziewczyn Moby Dick



Tu mamy całość po lewej 10 lemon haze po prawej moby dick 4 sztuki inna odmiana do sprawdzenia dla kolegi chyba superbud



Kilka dziewczyn z bliska..






Ogolnie jeszcze nie skonczylem projektu jak widac z tylu sciana...., nie zmontowane wiatraki mieszajace powietrze.. ale niestety nie było czasu..

Tutaj superbud po LST;)
 
Ostatnia edycja:

kamil5_16

Well-known member
Rejestracja
Paź 24, 2010
Postów
99
Buchów
0
Wpadłem na to sam zacząłem szukać i się okazało ze juz takie coś jest , zacząłem się interesować tym, ponoć dzięki takiej prowadnicy wynik końcowy możesz policzyć razy 1,5 czyli jak uda Ci się zrobić 1kg No to 1,5 dzięki prowadnicom, jeśli 2kg No to dzięki prowadnicom 3kg, ale wiadomo że to Tylko teoria sprawdzimy w praktyce.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
No mniej więcej tak to wychodzi. Jedynym problemem może okazać się większa niż standardowo wilgotność powietrza bo w takiej konfiguracji więcej roślin które piją i parują przypada na mniej lamp które jednak trochę osuszają powietrze, ale nie powinno być tragedii... Ale są plusy, łatwiej utrzymać odpowiednią temperaturę, nie potrzeba aż tak wydajnej wentylacji itd...
 

kamil5_16

Well-known member
Rejestracja
Paź 24, 2010
Postów
99
Buchów
0
Akurat śmiga tu Hyperfan bardzo silny i juz sprawdzony wiec się nie martwie obok mam drugie grow w namiocie 3x3x2 wrzuciłem tam 16 donic 25l tez AutoPot 6x600w hps i z jednym krzakiem mam problem i w sumie to dziwne, bo tez autopot każda dostaje to samo i juz nie mam pomysłów co może jej dolegać mogę tu wrzucić fotke? Czy Administrator się przyczepi ?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Wrzucaj wrzucaj, może ktoś będzie miał coś mądrego do powiedzenia ;)
 

kamil5_16

Well-known member
Rejestracja
Paź 24, 2010
Postów
99
Buchów
0
Troszkę miałem zabiegany weekend, jutro wrzucam fotki tego projektu , i z drugiego projektu jednego krzaka albo dwa z zapytaniem do mistrzów pozdrawiam ;)
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Fajny projekt sie zapowiada.
Sam bede instalowal mover do gavity a w lato pod mocniejszy led, wiec popatrze z mila checia. Te 25l autopoty to przeciez kolosy giganty ile tam musisz je wegowac?I czy przeschniecie takiego sporawego pota nie zajmuje dluzej? Tym bardziej ze kokos. 8,5l wersja wyglada idealnie. I "tony" kokosa zostaja.
Powodzonka
 

kamil5_16

Well-known member
Rejestracja
Paź 24, 2010
Postów
99
Buchów
0
siemanko, wrzucam najpierw pod jedną lampe w male doniczki po 3 tygodniach robie im przesiadkę do głównych donic i po kolejnych 3 tygodniach przełączam ale nie zawsze tak robie.. co masz na myśli przeschniecie pota? nie jest tak zle to tylko 8 worków kokosa.

---------- Post Zaktualizowany 01:36 ---------- Data pierwszego postu 01:16 ----------

Cześć wszystkim, wrzucam fotki tak jak zapowiadalem



Prawa Strona MOBY DICK



Lewa strona LEMON HAZE




Super Bud



KILKA ROŚLIN Z BLISKA









WSZYSTKIE TROSZKE PRZECINAŁEM, POZBYŁEM SIĘ DOLNYCH ODROSTÓW ORAZ PODWIĄZALEM LISCIE

PRZED



PO





POZDRAWIAM WSZYSTKICH ;)

---------- Post Zaktualizowany 02:08 ---------- Data pierwszego postu 01:36 ----------

A tutaj drugi projekt 16x25l 6x600hps 8 dni po przełączeniu... powinny zostać przełączone wczesniej.. ale jak juz pisałem praca i rozne prywatne sprawy nie pozwolily mi zrobić tam porządek ..

czeka mnie dużo pracy gęstoo tam i ciasno... nie będę sie rozpisywal rozne odmiany superbud , dinafem..



A tutaj krzaczek który mnie wkurza bo liscie zawijają sie do środka od dluzszego czasu... za cieplo ? jakis deficyt ?
ale dziwne bo wszystkie mają tą samą pozywke.. temperatura 27, wilgotnosć 50,60%



inne z bliska...



 
Ostatnia edycja:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
U mnie takie szpony zawinięte się porobiły jak za dużo azotu dałem + mega ciemno zielone liście. Ale u Ciebie przy tym EjczPiEs glow pomarańczowym to koloru liści nie widać jaki jest... Po za tym za***isty ogródek, sam bym se taki zrobił jak bym miał gdzie i za co :D
 

kamil5_16

Well-known member
Rejestracja
Paź 24, 2010
Postów
99
Buchów
0
A myślicie ze do ogródka numer 1 o którym jest fotorelacja dorzucić do prowadnicy jeszcze 2 lampy 600w? Czy za dużo ?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
A jak z temperaturą masz tam ? Jak mocny wyciąg ? Jak nie przegrzejesz ich to czemu nie... A no i prąd... Trochę tych świeczek już tam masz odpalonych...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół