nasiona marihuany

AutoPot (24x15l) [4x600W] [ok.10m2] LEMON HAZE , MOBY DICK

Wyszukiwarka Forumowa:

kamil5_16

Well-known member
Rejestracja
Paź 24, 2010
Postów
99
Buchów
0
Przepraszam ze znow z opoznieniem... ale tak to juz jest z malymi bąblami ciagle cos.. zabieracze czasu hehe, do tego ta scinka ktorej skonczyc nie moge masakra... no wiec krzaki wygladaly tak przed scinką


Moze wygladac na nie gotowego, ale tak sie troche ociagał z dojrzewaniem.. wytrymowalem go mniej wiecej z lisci zebyscie widzieli jak wygladały



W namiocie wyglaały tak..


[/url

Uważam, ze bardzo zaniedbalem moje rosliny, mozna bylo pozbyc sie dolnych partii duzo wiecej i troszke lepiej by to wygladalo ale mimo wszystko jestem bardzo zadowolony o wyniku poinformuje pozniej.. Was tez przepraszam ze tak olalem troche tą fotorelacje, ale sa rzeczy w zyciu wazne i wazniejsze Pozdrawiam ;)
 

kamil5_16

Well-known member
Rejestracja
Paź 24, 2010
Postów
99
Buchów
0
Jeszcze mam takie pytanie do specjalistów od Ledow, na ten mój projekt powyżej, czyli do pokoju na ruchomą prowadnice oraz do namiotu 3x3. Ile bym potrzebował Lamp Ledow vipaspectra 1200 ? I czy ktoś moze się wypowiedzieć na ich temat ? Dziękuje
 
C

Convictus

Guest
Dobre maczugi :D nie są jakoś mocno zaniedbane :D trochę żarcia z liści ściągnęły i tyle, ale kolumny jak udo xD będzie wynik końcowy? Czekamy :D
 

kamil5_16

Well-known member
Rejestracja
Paź 24, 2010
Postów
99
Buchów
0
Wiem ze późno za co wszystkich przepraszam wynik końcowy w pokoju wyszło 3100 ale lemon haze bardzo słabo wyglada, moby dick dużo lepiej , a w pokoju wyszło tylko 3,5 kg chujowego tematu z nasionami..
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół