nasiona marihuany

Canna Terra Professional

Wyszukiwarka Forumowa:

alojz032

Active member
Rejestracja
Sty 23, 2018
Postów
27
Buchów
0
Posiadam ziemie canna terra professional (bez plus) i trypacka indoor od biobizz i nie wiem jak dawkowac nawozy wedlug tabeli do light mix czy all mix ?
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Canna terra pro dobra ziemia lecz nakoksowana mineralnymi nawozami, do biobizza znajdź ziemię light mix.
 
D

DarkMessiah

Guest
Ta bez plusa jest jak light mix ma w sobie chyba 1.2kg mineralnego nawozu
 
U

Usunięty 71376

Guest
1,5 kg/M3. Stosuj dawki jak do light mixa. Zacznij nawozić po pierwszym tygodniu
 

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
1,5 kg/M3. Stosuj dawki jak do light mixa. Zacznij nawozić po pierwszym tygodniu

NPK (12-14-24) gdzie tam po tygodniu.. Spali siewki...

ja mam plagron all mix nawóz organiczny 55kg/m3 (NPK 1-2-1) Pełne nawożenie przez co najmniej 6 tygodni.
 
U

Usunięty 71376

Guest
Ja tak zrobiłem i jakoś nie spaliłem. Na przykład plagron w swoim light mixie zaleca nawożenie po tygodniu. A ta ziemia w wątku ma podobny skład
 

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
jak kto woli :) zacier nie daje koksów i pały jak u murzyna.. Lepiej mniej niż więcej... Ale twój ogród twoje kwiaty :)
 

GreenMind

Well-known member
Rejestracja
Lut 12, 2018
Postów
128
Buchów
0
Też na allmixie jade i problemów narazie nie mam. Do podlaina dodałem tylko troche ukorzeniacza pare razy i coś na stresa po przesadzeniu im dałem i nawet nie odczuły.. Ale ja bym sie słuchał grymasexa. popalisz będziesz płakał że nie słuchałeś :p
 
U

Usunięty 71376

Guest
Na pewno nic się nie stanie jak zaczniesz nawozić po 2 tygodniach. Takie zalecenia są w haszopedii. A mój ogród ma się całkiem dobrze. Jutro a w zasadzie dziś zaczyna się 4-ty tydzień i 3- cią dawkę nawozów. Kordzi mnie założyć fotorelke bo w sumie mam 7 różnych rodzajów pestek. 3 auto amnesia bazę od royal Queen seeds. A pozostałe 6 to wszystkie auto do 130cm od holenderskiego skuna jakie są w katalogu. Jednak jestem sceptycznie nastawiony do tych relacji. Po pierwsze nie jestem pewien bezpieczeństwa a po drugie to słabo jest z pomocą forumowiczów z nurtującymi pytaniami. Szybciej się czegoś dowiesz jak zadasz pytanie w dziale dla początkujących
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół