nasiona marihuany

Suszenie kilka pytań dla osób z outem za sobą

Wyszukiwarka Forumowa:

Lolek94

Weteran
Rejestracja
Lis 16, 2014
Postów
177
Buchów
0
Siemka.Mam jedno małe pytanie. Otóż ciekawi mnie strasznie jak radzicie sobie koledzy i koleżanki z suszeniem tematu z outa? Macie przygotowane coś na kwadracie czy coś innego. Bardzo proszę o komentarze osób z outem za sobą.
 

gruby.portier

Member
Rejestracja
Mar 10, 2017
Postów
12
Buchów
0
Osobiście polecam duży karton, w nim rozwieszone sznurki a u dołu wentylator łazienkowy i to przykryte włókniną filtrującą, ja tak miałem i się sprawdziło, żadna pleśń nie wyszła :spalony:
 

kava

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2015
Postów
248
Buchów
0
Szopka lub stodola najwygodniejsze miejscowy :).
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,138
Buchów
7,884
Odznaki
5
Normalnie w growboxie, tylko lampę wyciągam żeby miejsca nie zajmowała. Bez filtra i ogólnie dobrej wentylacji nie polecam.
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,636
Odznaki
3
Dokładnie jak pisze przedmówca, namiot z mocnym wiatrakiem, wyciąg na maxa i dobry filtr i masz ogarniete suszenie.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,138
Buchów
7,884
Odznaki
5
Nie, właśnie nie musi być wyciąg na maksa, bo za bardzo przesusza. Byle była wymiana powietrza i się nie zakisiło. Ale filtr musi być dobry.
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,636
Odznaki
3
U mnie jest na maxa bo wiszą zawsze 2-3 suszarki i wilgotnosc jest w granicach 50-60%
 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
W szafie też jest opcja jak masz mniejsze ilości, wyciągasz jedną półkę czy dwie i wieszasz se, ja np używam sznurka, duck tape-a i przylepiam do sufitu szafy. Ze 2-3 dni lekko zalatuje zielem ale to już loteria jaka odmiana. Wietrzenie raz lub dwa razy dziennie a reszta wilgoci se wejdzie w ręczniki czy co tam masz za ciuchy no i ta świeżość jaka pozastawia 2 w 1 :D
 

Pogięty Pojeb

Well-known member
Rejestracja
Cze 23, 2016
Postów
155
Buchów
1
a ja mieszkam se na wsi, co roku sadze 1-2 automaty (tyle mi starcza) po zbiorach wykorzystuje ciepłe wakacyjne noce otwieram okno i wykładam topki na parapet nad rankiem chowam do torebek po cukrze z jakimiś pociętymi papierami (codzienie trzeba zmieniac na nowe bo robią się mokre) Tydzień takiego suszenia i jest ok
 
C

Convictus

Guest
Jak mieszkasz w bloku w mieście to jedynie growbox z filtrem :D. Jak w domu lub na wsi to problem znika. Wpie****asz na strych albo do szopy/stodoły i po sprawie.
 

Lolek94

Weteran
Rejestracja
Lis 16, 2014
Postów
177
Buchów
0
Jak mieszkasz w bloku w mieście to jedynie growbox z filtrem :D. Jak w domu lub na wsi to problem znika. Wpie****asz na strych albo do szopy/stodoły i po sprawie.

Problem jest taki że mieszkam na wsi a żyje jak w mieście xD
 
C

Convictus

Guest
Blok na wsi? Czy dom? Jak dom to odkurz strych i tam się rozłóż ;d
 
Y

yamate

Guest
Ja osobiście suszyłem w piwni - otwarte okno, jakiś karton, żeby słońce nie świeciło i w 5 dni wysuszone.
Jak jakieś małe ilości, to opie****iłem topki na mniejsze i *** na parapet - tylko w cieniu!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół