nasiona marihuany

Out by MassEST

Wyszukiwarka Forumowa:

kacperek88

Well-known member
Rejestracja
Gru 9, 2008
Postów
452
Buchów
0
co wy gadacie jak by kożeń został uszkodzony to by odrazu umarła w niedługim czasie wg mnie jest ona przelana co ile je podlewasz i ile :spalony:
 

massest

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2009
Postów
88
Buchów
0
Od wtorku jej niepodlewałem aż do dzsiaj.... Padał często deszcz a że była 2 dniowa przerwa od niego to dziś podlałem i znowu padał :freak: Ale to inne by były w podobnej kondycji a to tylko jedna ;/
 

Mr.Ganja ''

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 27, 2009
Postów
1,186
Buchów
1
Od wtorku jej niepodlewałem aż do dzsiaj.... Padał często deszcz a że była 2 dniowa przerwa od niego to dziś podlałem i znowu padał :freak: Ale to inne by były w podobnej kondycji a to tylko jedna ;/


masz najsłabsze ogniwo widocznie inne sa bardziej wytrzymałe wygląda na przelaną .
 

massest

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2009
Postów
88
Buchów
0
Ok to odstawiam konewke do czasu aż powstanie :)
 

massest

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2009
Postów
88
Buchów
0
Byłem dziś na spotach wysadzić pozostałe 3 pomidorki. A więc ta roślinka co przypuszczalnie była przelana jest juz rip i wydaje mi się, że musiałem uszkodzić korzeń :( A zaskoczył mnie automacik bo chyba facet ?



 

dystans

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2008
Postów
997
Buchów
9
Niestety chlopczyk... Ale sie nie przejmuj! <lol>
Powodzenia w dalszej uprawie <peace>
 

RastaRootsReggae

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2009
Postów
55
Buchów
0
Zobaczymy kolego co Ci wyrosnie z tych 4 bo ja tego samego wysadzilam juz z 50 sztuk;) a kolejne 50 nasion kielkuje :D:D:D zakladaj druga fotorelacje:) ja tez tak zrobie Pzdr
 

massest

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2009
Postów
88
Buchów
0
Byłem dziś na spotach zostało 5 shamanów i automat.... Coś mi zjadło 2 shamany :( Dokładnie wyglądają tak...





Ale je zostawie bo coś tam się regeneruja :sunny:

Jedną zostawiło to zwierze i chyba kobitke bo pokazała włoski :D









Dodam, że zostały chyba same kobitki :pr: Nie wiem jak z jednym shamanem i auto bo jakoś wlosków nie chcą pokazać. No ale moge się mylić i będą same chopy hehehe :freak:
Next spot i zonwu aparat mi się pie****i... :sunny:



Chyba jej azotu albo dolomitu brakuje.... Ale nie wiem jak ją podlać skoro pada dzień w dzień :zombi: Dodam, że jeszcze ani razu nie podlewałem niczym żadnego planta <coolpalacz>





A tu shamanek łapiący fajny kolorek :pr:



I auto :)

 

purplestar

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2008
Postów
65
Buchów
0
co do tych zjedzonych shamanów to tez tak miałem z purplestar w zeszłym roku i dała rade a zostały tylko 2 listki
 
0

000000000008

Guest
jak ci żółkną liście to wez do 1.5l butelki wody z nawozem wsyp ze 4 łyżki dolomitu i dobrze wymieszaj,bezpośrednio przed podlaniem tez zamieszaj bo dolomit to skała i sie osadza na dnie.
Może pomoże...:D
 

massest

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2009
Postów
88
Buchów
0
Szukam tematu z rozpoznawaniem plci ale nie moge wyszukac ;/ Pamientam, ze byl taki topic z fotkami... Moze ktos wie gdzie sie znajduje i zapoda linkiem ? :freak:
 

bladaewa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 11, 2008
Postów
727
Buchów
0
jesli nie chcrsz podlewac syp wszystko pod krzaki w czasie deszczu bedzie sie rospuszczac i docierac do korzeni
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół