nasiona marihuany

Out by MassEST

Wyszukiwarka Forumowa:

massest

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2009
Postów
88
Buchów
0
A wiec zaczynam swoja pierwszą uprawe :) Mam nadzieje, że ktoś mi doradzi co i jak w poszczególnych fazach wzrostu roślinek:D. Ziemie zastosowałem kupną o ph bliskiemu 7.0.
Odmiany to 10xregular shaman i 2xwhite draftxhindu kush (słyszałem, że nie dojdą ale dostałem w gratisie więc co mi tam :p) Trening jaki chcem zastosować to FiM i chyba tylko FiM :)
White draftxhindu kush i 6shamanów wstawiłem na 8h do wody i w glebe a pozostałe 4 prosto w glebe (Bo każdy jakoś experymentuje :D) Mam zamiar je przetrzymać przez 2tyg w domu i na spota :D. Co do nawozów na vega biohumus na flo plankton k i na koniec rippen myśle, że to zestawienie będzie najlepsze ;)

Wysadzone 13, 14 kwiecień :freak2:



Foto ziemi <sex>


I fotki z dzisiaj :) Martwiłem się bo wychodziły na świat 20-22 kwietnia





Dopiero dzis wyszedł jeden shamanek :sunny: Dwa sobie stoją może coś jeszcze wyjdzie <joint>



Sorki za jakość zdjęć ale cyfrówka mi robi foto tylko w odcieniach czerwieni :freak: Więc pozostaje telefon ;)
 
U

Usunięty 11671

Guest
Powodzenia! I ktora metoda kielkowania wypadla najlepiej??

PEACE
 

massest

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2009
Postów
88
Buchów
0
Powiem, że obie są takie same tzn roślinki wychodziły w tym samym czasie :) Jako pierwszy wyszedł draftxhindu kush :pr: Shamanek co pokazał się dzisiaj tatusiowi to był moczony...
 

massest

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2009
Postów
88
Buchów
0
I kolejna dostawa fotek :) Mam coś nie tegez z aparatem w komie bo łapie dobrą ostrość ale jak juz fotka ma byc cykana to zmienia ją i wychodzą rozmazane ;/ Zrobiłem z 50 fotek i tylko te wybrałem :)



Nieproszony gość :freak:















Jak widać dwa shamany poległy w przedbiegach :zombi:
 

patryk123414

Well-known member
Rejestracja
Paź 25, 2007
Postów
118
Buchów
1
white dwarf x hindu kush to chyba automat (przynajmniej ja dostalem takiego gratisa), to czemu ma nie dojsc?
 
Y

ytergh

Guest
Dokładnie, White Dwarf x Hindu Kush to jest Full Automat ;)
Nie ma opcji żeby nie doszedł ;)
może chodziło Ci o Master Kush?:D
Tak czy inaczej nie martw się bo ten crossik Ci dojdzie ;)
 

massest

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2009
Postów
88
Buchów
0
To malina <lol> A jak wzrost wszystkich, prawidłowy na taki okres czasu ?<joint> Dodam, że od poprzedniej relacji fotek są 24h out :D
 
Ostatnia edycja:
G

Gość

Guest
Witam
Na 2 zdjeciu widac slimaka na kubeczku uwazaj zeby ci sie nie przystawil do mj :)
 

massest

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2009
Postów
88
Buchów
0
No w końcu ktoś ślimaka zobaczył :D Hwasty powyrywane, slimaków też brak :jaraczz:
 

massest

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2009
Postów
88
Buchów
0
Tydzień od wysadzenia zamieszczam foto <coolpalacz> Pomidory są w doniczkach do czasu aż pokażą płeć :D (mam kawałek do miejscówki i nie chce mi się nosić po 25L na planta :LOOL:) Wbiłem na pierwszą miejscówke i już problem ;/ Jakiś zwierz złamał mi planta no ale jak widać dał rade, więc go naprawiłem :D



I po naprawie (Wyprostować sama się wyprostuje ;) )



I reszta ze spota :harvest:









wszystkie razem :p



Na kolejny spot i znowu problem ;/ Co się z nią dzieje ??!! :(









To druga roślinka z tego samego spota





Oczywiście posypałem dziś ślimakolem każdego spota :pr:
Next spocik na którym jest shamanek i automacik który juz zaczyna intensywnie pachniec :harvest::bongo4::sunny:







Ślicznie wygląda szkoda tylko, że mam dziwny aparat.... A tu shamanek :)





Na dole auto



Musze wysadzić jeszcze 3 tzn 2xshaman i auto. No ale przez te deszcze nie miałem jak bo nie mam ochoty czyścić 1h butów i spodni z błota xD Wstawiam foto jak wyglądają
Auto:




A i bym zapomniał znalazłem 4 nasionka w squnku od dila, wykiełkowały 3 :freak2: Ciekaw jestem co z tego będzie hehehe

 

bladaewa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 11, 2008
Postów
727
Buchów
0
ta z klapnietymi liscmi wyglada jakby zostala zaatakowana pod ziemia nornica ,kret albo inne
 

massest

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2009
Postów
88
Buchów
0
Taki kopacz przeryje doniczke ??
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół