nasiona marihuany

Out by MassEST

Wyszukiwarka Forumowa:

"makowiec"

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 1, 2009
Postów
1,023
Buchów
1
Duzy skurczybyk :freak2:. Czekam na trip raport =P.
Pozdrawiam.
 

RastaRootsReggae

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2009
Postów
55
Buchów
0
Good sensi:D przyjemne w smaku no i... jak to działa:spalony: Pięknie Niezłe osiągnięcie;]
Gratuluję Kolego:D:D:D
 

massest

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2009
Postów
88
Buchów
0
Dokladnie jak Kolezanka mowi w smaku rewelka :pr: Takie klimatowe ziółko <piwofuck>
 

massest

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2009
Postów
88
Buchów
0
Siemka ;) Shaman doszedl do siebie i wydal zaskakujacy plon :pr: Fotorelacja oficjalnie zakonczona (nie zamykac tematu :freak:) Sory za foto ale robione na szybkiego. Na zdjeciu brakuje ilosci cos kolo glownego szczytu i galazki dosyc sporej.... Ktora mi jakis frajer za***al (mam twoja zapalniczke :p), no ale przynajmniej nie calego krzaka <joint>







Wysokosc jaka osiagnol to 130cm od gleby oczywiscie :harvest: Zapach jest dziwny, polecam na indor ;) Ile obstawiacie suszu ? :santa:
 

Makaveli

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 28, 2008
Postów
899
Buchów
2
Moim zdaniem spokojnie więcej jak 20 gram... na moje oko jakieś 35 - 40 gram dobrze ususzonego gówna
 

RedMan

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2009
Postów
130
Buchów
0
Masz zapalniczkę złodzieja? Ściągnij odciski palców :crazy:
Jak się ususzy to będzie ponad 30 spokojnie <wodna>
 

massest

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2009
Postów
88
Buchów
0
I tak spisalem na straty od kiedy sciolem hindu to na miejscowce nie bylem ani razu :freak: Z ciekawosci poszedlem w polowie wrzesnia i mile zaskoczenie <rotfl>:harvest: Polecam shamana, typowa sativka :pr:
 

gynd

Active member
Rejestracja
Gru 22, 2008
Postów
26
Buchów
0
Ja tez dzis zrobilem scinke i mam poobne topy do tej Twojej fioletowej. Wchuj tych malych zielonych listkow, nie zajmujesz sie usunieciem ich ?xD Duzo to zabiera czasu, alechyba lepsze palenie z mniejsza iloscia lisci ;p
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół