nasiona marihuany

Spróbujmyy! [LED 88W+CFL 92W][0.30m2][3x MOXIE-GRAPE KUSH]

Wyszukiwarka Forumowa:

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
Nasiona:
3x Moxie - Grape Kush Fem
Box:
szafkobox z kocem ratunkowym ; 38x78x170
Wentylacja:
wlot pasywne
Wyciagajacy Wentylator TD SILENT 100m3/h
jakis mieszajacy dojdzie
Filtr:
FILTR WĘGLOWY 150-165m3/h
Światło:
ogolnie zrobilem sobie za***ista regulacje wysokosci swiatła, ale nie mam jak wrzucic tu bezpiecznie filmiku :p
8x zarowka led 3000k 11w
4x swietlowka 2700k 23w
Fotoperiod:
18/6 - 12/12
Nawozy:
Hesi boost, Canna flores, pk 13/14 plagronu, cal mag, asahi sl
Trening:
sie okaze :p
Ziemia:
resztki terra canna professional + compo sana do roslin zielonych

pare fotek

Swiatelko











boxik









sionka sie mocza :D



 
Ostatnia edycja:

Jacula

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2017
Postów
326
Buchów
25
Będę zaglądał. Moxie... hmm szczerze to pierwsze słyszę więc smoke raport obowiązkowy hehe powodzenia kolego ;)
 

Weed_hub

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
456
Buchów
1
Odznaki
1
Sporo pracy i zachodu miałeś z budową tego "panelu" :) nie rozważałeś chińskich cobów z ali 230V, pewnie byłoby taniej i być może z większym plonem.
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
Sporo pracy i zachodu miałeś z budową tego "panelu" :) nie rozważałeś chińskich cobów z ali 230V, pewnie byłoby taniej i być może z większym plonem.

z godzinke ponad zeszlo nad zmontowaniem swiatla, choc najgorsza robota bylo 'bawienie' sie przewodami :D a te coby to trza lutowac itd, nie?
 

Weed_hub

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
456
Buchów
1
Odznaki
1
z godzinke ponad zeszlo nad zmontowaniem swiatla, choc najgorsza robota bylo 'bawienie' sie przewodami :D a te coby to trza lutowac itd, nie?

Takiego np 100 czy 150W tylko podpinasz pod radiator, lutować rzeczywiście musisz kable do "+" i "-" :) chyba jednak mniej roboty. Cob 150 230v na Ali kosztuje około 10-13 dolców :) + do tego jakiś start radiator z odzysku i hula :) Pobór mocy to samo co LED 88W+CFL 92W a nawet mniej a wyniki penie lepsze. Gdzieś widziałem fotorelkę na takim cobie ale 50W a byłem zaskoczony pozytywnie.

E: sorry, to było jednak 100W ale wg mnie można pod tym światłem wycisnąć więcej, obczaj: https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?132813-100W-Led-Skunk-B52-Auto-DiY-Led
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
Takiego np 100 czy 150W tylko podpinasz pod radiator, lutować rzeczywiście musisz kable do "+" i "-" :) chyba jednak mniej roboty. Cob 150 230v na Ali kosztuje około 10-13 dolców :) + do tego jakiś start radiator z odzysku i hula :) Pobór mocy to samo co LED 88W+CFL 92W a nawet mniej a wyniki penie lepsze. Gdzieś widziałem fotorelkę na takim cobie ale 50W a byłem zaskoczony pozytywnie.

E: sorry, to było jednak 100W ale wg mnie można pod tym światłem wycisnąć więcej, obczaj: https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?132813-100W-Led-Skunk-B52-Auto-DiY-Led

a no trudno juz :D nawet nie myslalem zbytnio o tym, lutownicy nawet nie widzialem nigdy na oczy :D a chcialem wszystko na miejscu kupic. nastepnym razem moze sie skusze :D

~170
 
Ostatnia edycja:

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Zdecydowanie ;)
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
Juz po przesadzaniu, dzien 12 roslinek
Roslina nr 1 i 3 dostała po 20g mikoryzy
Nr 1 i 2 wygladaja w porzasiu, natomiast nr 3 od samego poczatku ma dziwnie poskrecane liscie - z***ana pecha/geny?



mikoryza jakas taniocha do papryki pomidora czy ogorka


nr1




nr2 - dolne liscie przybrudzone ziemia jakby co :D




nr3




boxik
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,229
Buchów
2,046
Odznaki
1
Kupilem ostatnio te ziemie do papryczek, wydaje sie strasznie zbita.
Wszystko idzie ładnie. Boxa mogłbyś obić czyms innym, jak chcesz to pomierze co mi z mylaru zostało. Moze starczy na wylozenie tego boxa
 

StaryRower

Well-known member
Rejestracja
Lis 1, 2015
Postów
56
Buchów
0
Ja bym trzecią pestkę trzymał, kolejne piętra powinny być w porządku. Jaką mikoryzę sypiesz?
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
Kupilem ostatnio te ziemie do papryczek, wydaje sie strasznie zbita.
Wszystko idzie ładnie. Boxa mogłbyś obić czyms innym, jak chcesz to pomierze co mi z mylaru zostało. Moze starczy na wylozenie tego boxa

ziema do palm i roslin zielonych :D dobra jest, a porownujac do canny pro nie ma w niej patyków i innego szitu + jest tansza
a co do mylara to dzieki wielkie, ale nie ma opcji czegokolwiek teraz zmienic z wnetrzem, wszystko jest na stale.. nawet boxa sie nie da wyjac :D

Ja bym trzecią pestkę trzymał, kolejne piętra powinny być w porządku. Jaką mikoryzę sypiesz?

jasne, ze bede trzymal. a miko to jakas taniocha
 
C

Convictus

Guest
Wy***ane miej w te liście, u mnie dwie chyba rośliny miały podobnie. Następne listki już szły normalnie. Coś tam jej od***ało ale generalnie powinno być dobrze. Te co miały takie ***nięte listki idą normalnie, wszystkie równe więc narazie bym się nie martwił :p
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
porownujac do canny pro nie ma w niej patyków i innego szitu
A tu Cię muszę misiu zdziwić, bo te ‚patyki i inny szit’ pełnia jakąś-tam funkcje w podłożu. Nie żebym bronił canny (inni producenci tez dają ‚szit’), ale jeżeli uważasz, że tego typu zabiegi są czymś na miarę zafałszowania produktu - patyki zamiast torfu - to tylko obnażasz swoją niewiedzę.
Pozdrawiam,
Quebahombre.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół