nasiona marihuany

Cóż to?

Wyszukiwarka Forumowa:

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,366
Odznaki
1
co to może być prawdopodobnie dotarło z Norwegi po lekkim rozdrobnieniu zapach bardzo intensywny 'ziołowo ch*j wie jaki' :freak2:

 
D

DarkMessiah

Guest
Tynk ze ściany z bloku w którym kiedyś mieszkałem.
 

Chory Królik

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2017
Postów
609
Buchów
4
Przypuszczam, ze to moze byc sprasowane ziolo, zeby latwiej bylo mozna to przemycic, ale reki uciac sobie nie dam :)
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,366
Odznaki
1
Przypuszczam, ze to moze byc sprasowane ziolo, zeby latwiej bylo mozna to przemycic, ale reki uciac sobie nie dam :)

topa tu nie widać tylko liście :v może salvia ale nie wiem jak pachnie i wygląda bo nigdy z nią kontaktu nie miałem
 

Chory Królik

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2017
Postów
609
Buchów
4
Topy bylo by ciezko prasa ladnie sprasowac z lodygami itd.. Pierwsze co mi wpadlo na mysl to, ze jeat to zmielone ziolo i sprasowane zeby konsystencja i wielkoacia przypominalo hash..

Zobacz sobie jak robia hash, metoda wstrzasowa. Tez wychodzi taki zielony. A specjalne prasy do tego typu zadan idzie tanio kupic.

Edit. Byc moze ktos zrobil w ten sposob resztki z outa albo cos. Nie wiem, ale tak mi sie wydaje
 

DzikiDzikiDZIK

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2017
Postów
257
Buchów
0
Przypuszczam, ze to moze byc sprasowane ziolo, zeby latwiej bylo mozna to przemycic, ale reki uciac sobie nie dam :)

to dobrze że nie dał byś ręki uciąć bo najprawdopodobniej byś teraz ku**a przez tego norweskiego outa nie miał się czym drapać :sunny:
cóż to w ogóle za debata nad zieloną herbatą?:freak::freak:
kontrabanda w ch*j !:lol3:

pozdrawiam:bounce::bounce:
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
Potwierdzam po szałwi jest ostre kopyto dziwne wizje jednym słowem odjazd konkret.yo

no i muszą być dwie osoby, jedna pali a druga do pilnowania osoby palącej.
Sam tego nie paliłem lecz widziałem efekty i działanie tej rośliny, prawie na pewnno nie zajarałbym tego w pojedynkę bez osoby kontrolującej mnie, ludziom konkretnie odpie****a i po wszystkim niczego nie pamiętają więc warto nagrywać te odpały
życzę szczęścia
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,366
Odznaki
1
to była szałwia dobrze że mam fajnego ziomka testera, palił z bonga jedno bicie byliśmy na otwartej przestrzeni (bezpiecznie) zaczął ***any spie****ać przed siebie trwało to kilka minut :freak2: ja oczywiście czekałem aż wróci. Był bardzo zadowolony z fazy :freak:
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
kupiłem kiedys fiolke ekstraktu x60. Nie wiem czy na mnie to nie dziala czy cos, ale za kazdym razem dostawałem niepohamowanego smiechu + jakas krotka wkretka ale bardzo szybko puscilo.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół