nasiona marihuany

Ziemia z castoramy VERVE

Wyszukiwarka Forumowa:

Captain Jack

Well-known member
Rejestracja
Kwi 14, 2017
Postów
84
Buchów
0
Siemanko! :)

Prowadził ktoś out na tej ziemi pod warzywa VERVE? 50 litrów w cenie 15 zł. z tego co wiem, to ta ziemia podobno jest mocno nawożona i wystarczy podlewać krzaka samą wodą.

I kolejne pytanko, czy ktoś robił mixa na tym torfie z casto 80 litrów

Bo planowałem kupić 3 worki tego torfu :p wrzucić 50 litrów perlitu, azofoski, dolomitu i innych pierdół.

Albo może nie kombinować? i kupić jakaś luźną ziemię kwiatowa jak zawsze?
 

Captain Jack

Well-known member
Rejestracja
Kwi 14, 2017
Postów
84
Buchów
0
Out na własnym podwórzu w growbagach. Także z tym nie problem.
 

NaGruboOgrodnik

Well-known member
Rejestracja
Sty 8, 2017
Postów
56
Buchów
6
nada sie kazda ktora ma ph ok,6,5 i zawiera NPK, siarke czy magnez...kiedys zrobilem sobie test kupujac ziemie compo sana, 50pln za worek 50l i druga zwykla z biedry, wyniki podobne takze nie ma co przeplacac wedlug mnie...
 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
Siemanko! :)

Prowadził ktoś out na tej ziemi pod warzywa VERVE? 50 litrów w cenie 15 zł. z tego co wiem, to ta ziemia podobno jest mocno nawożona i wystarczy podlewać krzaka samą wodą.

I kolejne pytanko, czy ktoś robił mixa na tym torfie z casto 80 litrów

Bo planowałem kupić 3 worki tego torfu :p wrzucić 50 litrów perlitu, azofoski, dolomitu i innych pierdół.

Albo może nie kombinować? i kupić jakaś luźną ziemię kwiatowa jak zawsze?

Automat 11l ziemia Verve z casto :), na weg praktycznie sama woda później fishmix sporadycznie, w tym roku będę kupował właśnie tą ziemię, tania i dobra :D.
btw koleszka posadzil w tej torfowej uniwersalnej z czarnego worka i też urosło normalnie :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół