nasiona marihuany

Potrzebna jedna osoba z doświadczeniem

Wyszukiwarka Forumowa:

Dawidoff

Member
Rejestracja
Cze 4, 2013
Postów
20
Buchów
0
Otóż potrzebuję jednej osoby co posiada oryginalny nie robiony growbox. Uprawia pod lampami led.posiadam namiot lampy led itp jak ktoś się odezwie wyśle fotk calosci
 
D

DarkMessiah

Guest
a co konkurs pieknosci robisz zawody kto ma lepiej ? hehhe :crazy:
 
D

DarkMessiah

Guest
tak :) widze ze potrzebujesz nabic postow :D bo jak bys ich nie chial nabic to bys wypisal co masz i poprosil o rade :p no to pisz co masz
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
grr. pisz kolego tu smialo to co chcesz napisac tej jednej wybranej osobie, ktos zawsze pomoze.
co aktualnie masz w tym 'zestawie'?
 

Dawidoff

Member
Rejestracja
Cze 4, 2013
Postów
20
Buchów
0
tak :) widze ze potrzebujesz nabic postow :D bo jak bys ich nie chial nabic to bys wypisal co masz i poprosil o rade :p no to pisz co masz

Zaraz fotki wrzuce jestem w Niemczech mam kiepski zasięg

---------- Post Zaktualizowany 19:34 ---------- Data pierwszego postu 19:13 ----------

Dziś nie dodam fotek zasięg 2g. Boxa posiadam takiego
displayimage.php
[/url][/IMG] 2 lampy led jedną prostokątna 100x3w fullspectrum oraz okrągły 50x1w,nawilzacz powietrza 5l,wentylator łazienkowy z kratką wentylator 15w mieszajacy, 1 czasowe gniazdo 1 regulator obrotów petki 3x crazycookie zambeza seds

---------- Post Zaktualizowany 19:41 ---------- Data pierwszego postu 19:34 ----------

Mam zamiar dokupić plagron Grow-Mix, zawiera perlitu, 50 L, oraz ph+ ph- nawozy hesi. Ph metr wody ktoś może coś poleci czy paski wystarcza do pomiaru
 

Dawidoff

Member
Rejestracja
Cze 4, 2013
Postów
20
Buchów
0
grr. pisz kolego tu smialo to co chcesz napisac tej jednej wybranej osobie, ktos zawsze pomoze.
co aktualnie masz w tym 'zestawie'?
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
 
U

Usunięty 65798

Guest
Jaka powierzchnia growboxa?
Jaki realny pobór tych lamp ?
Polecam ghe krople pomiarówe za około 30 zł masz pińset pomiarów :D
 

Dawidoff

Member
Rejestracja
Cze 4, 2013
Postów
20
Buchów
0
Jaka powierzchnia growboxa?
Jaki realny pobór tych lamp ?
Polecam ghe krople pomiarówe za około 30 zł masz pińset pomiarów :D

80x80x160 więc 0,64 tzn nie wiem ile pobierają nie mam pojecia. Będę zamawiał przez amazona bo jestem w de. Powiedz mi obniżanie tego ph wody tymi ph- działa trfale?
 
U

Usunięty 65798

Guest
80x80x160 więc 0,64 tzn nie wiem ile pobierają nie mam pojecia. Będę zamawiał przez amazona bo jestem w de. Powiedz mi obniżanie tego ph wody tymi ph- działa trfale?

Nie używałem tego więc Ci nie powiem, ale ludzie sobie chwalą wiec powinno być git, ja to jestem przywiązany do ocetu jak chce obniżyć lub do sody oczyszczonej aby podwyższyć ph, proste :)
co do real consumption to tak myśle na tą powierzchnie optymalny pobór powinien być 250W, wiadomo więcej tym lepiej
 

kamil5_16

Well-known member
Rejestracja
Paź 24, 2010
Postów
99
Buchów
0
Oczywiście ze działa juz jedna kropelka pH- obniża pH 10 litrow wody z 8 na 6..
 

Dawidoff

Member
Rejestracja
Cze 4, 2013
Postów
20
Buchów
0
Nie używałem tego więc Ci nie powiem, ale ludzie sobie chwalą wiec powinno być git, ja to jestem przywiązany do ocetu jak chce obniżyć lub do sody oczyszczonej aby podwyższyć ph, proste :)
co do real consumption to tak myśle na tą powierzchnie optymalny pobór powinien być 250W, wiadomo więcej tym lepiej

Żebym wiedział że ocet z sodą daje radę bym nie kupił ghe ph- ph+ bo z tego co czytałem to po sodzie i ocet to że po jakimś tam czasie ph wraca do poprzedniej wartosci. Zakupilem dziś ziemię właśnie ph-+ nawozy hesi pipety start za jakieś kilka dni jak ziemia dojdzie.dzieki za pomoc

---------- Post Zaktualizowany 17:37 ---------- Data pierwszego postu 17:35 ----------

Oczywiście ze działa juz jedna kropelka pH- obniża pH 10 litrow wody z 8 na 6..

Działa jedna kropla ale powiedz mi jak to jest czy np lejesz 10l wody nawozy sprawdzasz ph regulujesz i chodzi mi o to jak zostawiasz te 10l to czy nie zmieni ph
 
U

Usunięty 65798

Guest
Bo tak jest :D Trzeba przed każdym podlaniem regulować, bo np. woda która regulowana była wczoraj dzisiaj ma już inne ph :D
 

kamil5_16

Well-known member
Rejestracja
Paź 24, 2010
Postów
99
Buchów
0
Ogólnie to bardzo łatwo przesadzić z pH - dlatego lepiej jest rozcieńczyć najpierw w wodzie jakimś naczyniu, a pózniej powoli dolewać do głównego zbiornika z pożywką, Jak obniżam pH w 200 i 400 litrowym zbiorniku to w tydzień ( bo tyle czasu zajmuje oproznienie beczek moim roślinom) nie zmienia się jakoś znacząco PH żebym musiał interweniować kolejny raz.
 

Nakurwiamkopce

Well-known member
Rejestracja
Kwi 18, 2017
Postów
178
Buchów
1
Oczywiście ze działa juz jedna kropelka pH- obniża pH 10 litrow wody z 8 na 6..

Ło ku**a, jakiej firmy masz te ph-? Ja mam canna ph- bloom 59% kwasu fosforowego i na 5 litrów roztworu muszę dać ponad 0.5ml (TROCHE wiecej nic kropelka) ph- żeby zbiło z z 6.7 do 6.0... Ten Twój ma chyba z 500% :D chyba że to zależy od wody, albo np im wyższe ph tym łatwiej zbić, albo masz inny kwas XD
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół