nasiona marihuany

Out w lesie

Wyszukiwarka Forumowa:

baniutek

New member
Rejestracja
Lut 1, 2017
Postów
1
Buchów
0
szukalem ale nie znalazlem a wiec pytam, co myslicie zeby zrobic miejscowke w paprociach oprucz tego ze sa kleszcze
 

StrachU

Zalegizować Marihunaen !
Weteran
Rejestracja
Paź 11, 2015
Postów
682
Buchów
4
To poszukaj w Newsiaku.
Las to jeden z najgorszych wyborów na spota
 

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,074
Buchów
1
Nie rób outa w lesie bo sie echo niesie XD

Jak doniesie ze 2 kilo to wpie****isz sie z dziewczyno XD
 
C

Chewbacca

Guest
Mało światła, kwaśna gleba, grzybiarze itp. itd. Posłuchaj doświadczonych chłopów powyżej i nie sadź w lesie.
 

Lolek94

Weteran
Rejestracja
Lis 16, 2014
Postów
177
Buchów
0
Panowie i Panie jak to jest że z każdym rozpoczynającym się "nowym" sezonem gdzieś wśród nas użytkowników są takie strzały. Jak to sie czyta to idzie sie roz*ebać. Chłopak siądź sobie na czterech literach wejdz na google maps włącz tryb satelity i szukaj. Ile Ty masz lat? Byłeś chociaż raz w lesie? Jest tyle ludzi że nie wyjdziesz nie zauważony. Ile bedzie jeszcze postów? Tak idiotycznych? Tyle razy wałkowanych z roku na rok tych wątków. Usiądź na dupie poczytaj i wiesz co jest grane! Drodzy nowi forumowicze otrząśnijcie się. Czas najwyższy! Pozdro i z fartem w sezonie!
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,367
Odznaki
1
szukaj takiego miejsca co byś tam nigdy nie chciał wchodzić
 

19cinek52

Well-known member
Rejestracja
Wrz 4, 2009
Postów
158
Buchów
0
Czym Tobie będzie trudniej znaleźć dobrego spota tak samo trudno komuś będzie ciężko znaleźć twojego spota.
 

NaGruboOgrodnik

Well-known member
Rejestracja
Sty 8, 2017
Postów
56
Buchów
6
Sadz, las to dobre miejsce, najlepiej tam gdzie rosna borowiki, ludzie sa wtedy tak zajeci zbieraniem grzybow ze obok stu baniek by przeszli i nie zauwarzyli ;)

a tak na powaznie to i las jest dobry, jesli jestes miejscowym,znasz ten las i wiesz co jest w nim grane, choc duzo roslin nie polecam, sezonowki to juz wogole odpadaja, od razu sie rzucaja w oczy, lecz kilka auto na jakiesc polanie jak najbardziej upchasz, oczywiscie im wiekszy las tym lepiej, wszystko zalezy od miejsca
 

YourNightmare

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2017
Postów
85
Buchów
0
Gdzieś czytałem że najlepsze miejscówki to takie na które nie wejdziesz bez gumaków albo woderów i po kilku sezonach mogę stwierdzić wszem i wobec, że się sprawdza. Szukaj na terenach podmokłych ale się nie wpie**** w bagno.
 

El Chapo

Active member
Rejestracja
Lut 12, 2017
Postów
42
Buchów
0
Jak nie chcesz się w***ać to unikaj lasów, młodników, pól kukurydzy, łąk radziłbym też unikać. Chyba że trzymasz się zasady "na przypale albo wcale" to spoko :freak: tylko potem nie zakładaj tematów typu "w***ałem się, co teraz?" <rotfl>
 
L

Lord of Bhang

Guest
Jak masz za***ista miejscówke w lesie daleko od dróg i do okola sa wy***ane duze krzoki to sadz smialo.
Tylko pamietaj zeby bylo gdzies niedaleko jakies źródło wody
Bo jak nie to bedziesz naginal z woda w baniakach :D
Jak i ja naginalem :)
 

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 11, 2012
Postów
604
Buchów
779
Ja mam w lesie wszystko i jest dobrze. Znasz las i masz miejscówki to sadź. Jak sie boisz to zacznij po 2-3 choinki. Jak bym słuchał innych to nic bym ku**a nie miał :freak2: u mnie albo las albo pod blokiem i wybór padł na las..
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół