nasiona marihuany

Open Seed - 50x Auto Critical X-treme (GanjaFarmer.com.pl)

Wyszukiwarka Forumowa:

ganja generator

Advanced Grower : )
Rejestracja
Gru 20, 2010
Postów
430
Buchów
1
Tak, bo walnąłem się w jednej cyferce a potem jak chciałem Ci dosłać poprawny numer paczki to miałeś już skrzynkę pełną. Dopisz 4 na końcu :D chyba ;)
Jakby nie działało to wyślij nazwisko odbiorcy na PW i podam Ci jeszcze raz :D

Znalazlem mam nadzieje ze dojdzie bez problemu

Ps .
Z miejsca nadania i okolic mam wielu znajomych
 
Ostatnia edycja:

ganja generator

Advanced Grower : )
Rejestracja
Gru 20, 2010
Postów
430
Buchów
1
Mam i ja o maly wlos bym jej nie mial bo dane osobowe wyssane z palca juz awizo bylo jak parkowalem auto kurier wsiadal do vana paczka na poczcie za okazaniem jakiegos dokumentu lol wysiadl ladnie dal paxzuszke i podziekowal
 

GanjaFarmer.pl

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 26, 2013
Postów
554
Buchów
97
No i elegancko :) cieszę się ze nawet do NL i UK tak szybko doszło :) kurier to kurier a nie jakaś tam poczta :)

Uwaga pozostali którzy nie dali jeszcze adresu! Nie będziemy ciągnąć tego OSa w nieskończoność. Czekam do poniedziałku na resztę adresów i kto nie zdąży ten nie dostaje pestek. Dawać bo w drodze kolejny OS! :D:D:D
 

ganja generator

Advanced Grower : )
Rejestracja
Gru 20, 2010
Postów
430
Buchów
1
Moja kobieta sie cieszyla jak glupi do sera z turbo gumy zreszta ja tez z 25 lat jej w rekach nie mialem ...

Jakie macie wy lol
 

Śmigacz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 8, 2015
Postów
668
Buchów
759
wszystko dotarło, dzięki wielkie :joker:
 

GanjaFarmer.pl

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 26, 2013
Postów
554
Buchów
97
Użytkownicy [MENTION=66758]Mike04[/MENTION] [MENTION=68480]Heavyuow[/MENTION] [MENTION=54210]DoktorGreen[/MENTION]

Proszę do poniedziałku o adres. W przeciwnym wypadku nie dostaniecie pestek. Niestety nie możemy dłużej czekać bo w drodze kolejny Open Seed.
 
Ostatnia edycja:

GanjaFarmer.pl

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 26, 2013
Postów
554
Buchów
97
<joint> Wygląda na to że wszyscy dostali już paczki. Proszę moderatora o zamknięcie tematu <joint><joint><joint>

Niestety Mike04 i Heavyuow nie zgłosili się więc im nie wyślemy. Kolejny OS tym razem na pełnosezonowe outdoory Northern Passion 2.0 w innym temacie :D Z fartem!
 

Śmigacz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 8, 2015
Postów
668
Buchów
759
Ogólnie dziwna sprawa, jak sadze nigdy cos takiego mi sie nie zdarzyło.
Wykiełkowałem na wacie pestki, wsadziłem do ziemi i po kilku dniach wyłoniła się sama łodyga.
Myślałem że stały się czyimś pokarmem, ale gdy odgrzebałem ziemie to w skorupce znalazłem listki.
Takie zdarzenie miało miejsce w 3/5 przypadkach. Pozostałe dwie panny wyszły normalnie.
Mam nadzieje że to zdarzenie wystąpiło tylko u mnie :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół