nasiona marihuany

[KONKURS] Why so concentrated?

Wyszukiwarka Forumowa:

Tytuł najbardziej skoncentrowanego użytkownika zdobywa:

  • Zacier

    Głosów: 3 18.8%
  • Stal.in

    Głosów: 13 81.3%
  • Spalona Zarowka

    Głosów: 0 0.0%

  • Łącznie głosujących
    16
  • Poll closed .

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Ponury jak zwykle w sedno ;) Oczywiście jak ktoś ma takie specyfiki to wygrana może być tylko dodatkowym słodzikiem hehe
Pracuję nad wygodniejszą komorą próżniową DIY i może niedługo coś udokumentuję ładnie.
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Drogą głosowania wygrywa [MENTION=22062]Stal.in[/MENTION]! Gratulacje!
[MENTION=83500]Pestkomania[/MENTION] - proszę o przekazanie wapa Dr dabber light temu użytkownikowi [MENTION=33377]Dzordz[/MENTION] - pestki dla wuja Stal.ina :)

Dziękuję tej nielicznej grupie, która zdecydowała się pokazać jakiekolwiek fotki.
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Poprosze wujka Stalina o podanie bezpiecznego adresu, moge wyslac listem, na paczkomat, wybor nalezy do Ciebie, gratulacje dla wygranego, jak i rowniez dziekuje wszystkim bioracym udzial za pokazanie swoich zmagan, pozdroo
 

Pestkomania

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Sty 9, 2017
Postów
852
Buchów
843
Gratulujemy ;)
[MENTION=22062]Stal.in[/MENTION] czekamy na adres od Ciebie.

Pozdrawiamy
 

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
855
Buchów
6
Poprosze wujka Stalina o podanie bezpiecznego adresu, moge wyslac listem, na paczkomat, wybor nalezy do Ciebie, gratulacje dla wygranego, jak i rowniez dziekuje wszystkim bioracym udzial za pokazanie swoich zmagan, pozdroo

jak cos dzordz dodaj te nasiona do puli nagrod jakiegos konkursu :), może to zachęci kogoś do uczestnictwa w konkursie

dzieki za głosy i mam nadzieje że następnym razem będzie wiecej uczestnikow
pozdrawiam
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Zainteresowanie nikłe to fakt, jedynie trzech uczestników ... [MENTION=22062]Stal.in[/MENTION] w takim razie pechy pójda do puli innego konkursu, pozdro
 

Spalona Zarowka

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 12, 2017
Postów
1,072
Buchów
1,608
Zainteresowanie nikłe to fakt, jedynie trzech uczestników ...

Przez kilka lat byłem moderatorem na forum o innej tematyce z ponad 50tys. użytkowników... Sporo konkursów organizowałem i z doświadczenia wiem, że jeżeli trzeba zrobić trochę więcej niż wklepać tzw. +1, to frekwencja spada o 70% jak nie więcej :(

Jednak w tym przypadku, bardzo trafnie ujął to delavega, za co dostał jakiś czas temu buszka ;)

Oczywiście jak ktoś ma takie specyfiki to wygrana może być tylko dodatkowym słodzikiem hehe

Wszystko na temat :)

Gratulacje Stal.in. Powtórzę się, cudne fotki :) :p
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół