nasiona marihuany

PanPestka.pl - PAN PESTKA NAJNIŻSZE CENY W POLSCE -20% NA WSZYSTKIE NASIONA DO KOŃCA 2019, ŚWIEŻE PESTKI, PONAD 100 PRODUCENTÓW, DYSKRETNA PACZKA

Wyszukiwarka Forumowa:

panpestka.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 23, 2017
Postów
633
Buchów
1,346
Witaj. Od wielu już lat śledzę forum i co roku można tutaj znaleźć piękne kwiaty ;)

Rozumiem że GGS robi dobre pestki,... W tym roku zaopatrzyłem się u panapestki i uważam że warto. Stwierdzam to ja, będąc producentem. Stwierdził to również odbiorca, który kieruje się bezpośrednio opinią zadowolonej rzeszy konsumentów ;) Szczerze polecam.

:

Bardzo miło słyszeć ;) staramy się! Chociaż ten sezon nas strasznie zmęczył. Załoga pan pestka crew się powiększa dzięki Wam ;)

Nawet ostatnio przypadkiem jeden z klientów robił nam otwieracze do piwa :D planujemy zrobić OS na dniach więc na pewno do każdej paki wrzucimy otwieracz oprócz innych gadżetów ;)

Chcielibyśmy zrobić w przyszłości swoje clippersy ale to już duży wydatek..

Zrobiliśmy 400 koszulek, dobry materiał i ciekawe wzory. Niebawem się pojawią na sklepie tylko musimy wszyć metki

Powoli do przodu!
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

panpestka.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 23, 2017
Postów
633
Buchów
1,346
Hej w końcu udało się zrobić koszulki ;) jak na razie 6 różnych wzorów w rozmiarach S,M,L,XL,XXL.
Dajcie znać które najlepsze wg. Was! Czekamy na wszycie metek i pojawią się na stronie w zakładce head shot

IMG-20200923-WA0001.jpg

IMG-20200923-WA0004.jpg

IMG-20200923-WA0010.jpg

IMG-20200923-WA0003.jpg

IMG-20200923-WA0009.jpg

IMG-20200923-WA0012.jpg

IMG-20200923-WA0007.jpg

IMG-20200923-WA0013.jpg

IMG-20200923-WA0002.jpg

IMG-20200923-WA0011.jpg

IMG-20200923-WA0006.jpg

IMG-20200923-WA0005.jpg

IMG-20200923-WA0008.jpg

IMG-20200923-WA0014.jpg

IMG-20200923-WA0000.jpg
 

panpestka.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 23, 2017
Postów
633
Buchów
1,346
sitodruk i chyba wywab ;)

jakość nadruku lepsza niż liczyliśmy, materiał też spoko podobna grubość jak w koszulkach burtona
 

UNHOLY

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2020
Postów
375
Buchów
839
Odznaki
2
Więc nadruk będzie praktycznie nie do zajechania. Fajnie !
Materiał też spoko, skład to 100% bawełny - wynika to z zastosowanej metody.
Z chęcią kupię !
 

panpestka.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 23, 2017
Postów
633
Buchów
1,346
Więc nadruk będzie praktycznie nie do zajechania. Fajnie !
Materiał też spoko, skład to 100% bawełny - wynika to z zastosowanej metody.
Z chęcią kupię !

pewnie, czekamy na wszycie metek i lecimy z tym. Myślisz, że cena 70zł od sztuki w detalu to ok ? Będą też kody rabatowe na koszulki osobno ;)
 

UNHOLY

Well-known member
Rejestracja
Lip 21, 2020
Postów
375
Buchów
839
Odznaki
2
Między 60-70zł to będzie spoko cena.
Tak jak wyżej - jakość zapowiada się obiecująco więc czemu nie ?
Dajcie znać jak będą już na stanie; po wypłacie kupię jedną i coś tu pewnie napisze :spalony:
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Kurcze, żeby nie było, że krytyk jestem czy coś ale definitywnie te wzory są bardzo daleko od mojego gustu, jedynie HedSzot mi siedzi. Reszta jak dla mnie to taka hipsterska stylówa ala ezoteryczny wintydż, nie mylić z oldskulem z duszą. Z calym szacunkiem ale jakość może i kozacka.. Niemniej jednak nigdy nie chciałem mega trwałej koszulki z grafiką, która wg mnie mogła by się sprać w pierwszym spotkaniu z pralką...

Dorzućcie jakiś miły wzorek, z jakimś przekazem podprogowym typu podwójne dno.. No i nie chodzi mi o to by trafić w akurat moje uznanie kanonów sztuki, tak po prostu - większy wybor i różnorodność = więcej potencjalnie zainteresowanych. Takie na jedno kopyto te blackwork grafiki... Ale może takie było zamierzenie a ja sie chu*a znam i mam zabrać te swoje sztany ClinicMFE i wypie****ać na tyre przy jedwabnikach mass dnm. Haha.

Nie no, hedszot jest spoko. Wydał bym hajs na ten wzór o ile byłby to adekwatny hajs do całego branduPanPestkaCruWear. Hehe. Yo!
 

panpestka.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 23, 2017
Postów
633
Buchów
1,346
Kurcze, żeby nie było, że krytyk jestem czy coś ale definitywnie te wzory są bardzo daleko od mojego gustu, jedynie HedSzot mi siedzi. Reszta jak dla mnie to taka hipsterska stylówa ala ezoteryczny wintydż, nie mylić z oldskulem z duszą. Z calym szacunkiem ale jakość może i kozacka.. Niemniej jednak nigdy nie chciałem mega trwałej koszulki z grafiką, która wg mnie mogła by się sprać w pierwszym spotkaniu z pralką...

Dorzućcie jakiś miły wzorek, z jakimś przekazem podprogowym typu podwójne dno.. No i nie chodzi mi o to by trafić w akurat moje uznanie kanonów sztuki, tak po prostu - większy wybor i różnorodność = więcej potencjalnie zainteresowanych. Takie na jedno kopyto te blackwork grafiki... Ale może takie było zamierzenie a ja sie chu*a znam i mam zabrać te swoje sztany ClinicMFE i wypie****ać na tyre przy jedwabnikach mass dnm. Haha.

Nie no, hedszot jest spoko. Wydał bym hajs na ten wzór o ile byłby to adekwatny hajs do całego branduPanPestkaCruWear. Hehe. Yo!

Mi też najbardziej siedzi head shot :) wiesz to jest tak, że jest to twórczość naszej graficzki która traktujemy jako rodzinę :D przyjaciółka wspólnika. Tak czy siak, zgodzę się z Tobą, że coś jest w tym hipsterskiego ;-) to wszystko jest w tematyce portalu który tworzymy, jak już poruszyłeś temat to powiem ;) konopie.tv dopiero z tym startujemy ale część koszulek jest nawiązaniem do kategorii z portalu. Każdy ma inny gust jak widzisz akurat mamy podobny. Mi jeszcze się podobają cycki :D ale reszta też ma swój klimat

Wyślemy Ci oczywiście tego head shota w prezencie :) jakość na prawdę super - będziesz zadowolony. A jakbyś miał zajawę na jakiś projekt to też jesteśmy otwarci ! peace
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Mi też najbardziej siedzi head shot :) wiesz to jest tak, że jest to twórczość naszej graficzki która traktujemy jako rodzinę :D przyjaciółka wspólnika. Tak czy siak, zgodzę się z Tobą, że coś jest w tym hipsterskiego ;-) to wszystko jest w tematyce portalu który tworzymy, jak już poruszyłeś temat to powiem ;) konopie.tv dopiero z tym startujemy ale część koszulek jest nawiązaniem do kategorii z portalu. Każdy ma inny gust jak widzisz akurat mamy podobny. Mi jeszcze się podobają cycki :D ale reszta też ma swój klimat

Wyślemy Ci oczywiście tego head shota w prezencie :) jakość na prawdę super - będziesz zadowolony. A jakbyś miał zajawę na jakiś projekt to też jesteśmy otwarci ! peace

I to jest kurcze wysoki poziom przyjmowania obiektywnych opinii, szanuje. Haha cycuchy zawsze spoko ale jednak wole te pod koszulką paniBZK niż na koszulce BZK, ale wzorek gitara, fakt..
No i ogolnie spox, że zostałem odebrany w ten sposób a nie jak jakis gbur w dodatku krytyk typu hejter..
Ma prawo mi się coś podobać lub nie i se mogę o tym mówić zwłaszcza jak ktoś pyta o opinię, to samo każdemu innemu człowiekowi może się nie podobać coś czym ja sie będę jarał i gra gitara. :)

Ktoś sie może akurat jarac tymi blackami jak szalony i wydać na nie ostatni hajs z komunii hehe.
Gusta i gusciki.. Grunt, że kulturalnie i we własnej ocenie a nie zenada typu:
- chu**we, nikomu się nie spodoba bo mi sie nie podoba.. Bezwarunkowa chujoza.. - <~Takie coś by było płytkie, my wymieniliśmy się własnym spojrzeniem na wzory tych koszulek i git, wszycho jak należy! Szanuje.
Pozdro dla pani od graficzek, pozdro dla Was, pozdro wszystkim haha, yo.
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Też się podpisuję, że headshot ma coś w sobi, ale ja też lubię takie dość nietypowe wzory z głębszym przesłaniem :)
W moim stylu jest. Zerknijcie na okładki chociaż Santany - Abraxas lub Milesa Davisa - Bitches Brew lub Live evil...

Ale to oczywiście moja opinia :)
 

GreenWitcher

Lambert lambert ty ch**u
Rejestracja
Lut 12, 2020
Postów
152
Buchów
9
Dodam coś od siebie,wiedząc już, że wasze koszulki będą dobrej jakości, a przede wszystkim druk też na poziomie mimo wszystko cenowo celowałbym w 40-60 zł, przykładowo sklep Medicine, trafiają się tam na prawdę fajne koszulki w dobrej jakości, a ceny zwykle nie przekraczają 60zł, są i takie za 70, ale stacjonarnie norma to niższe widełki. Cena może być adekwatna do stopnia skomplikowania nadruku, co jest sprawiedliwe i ekonomicznie uzasadnione. Czarno białe wzory, wypadły wam najlepiej. Logo konopie.tv z początku było trochę mylące poprzez swój zapis i doszukiwałem się tam czegoś innego zwłasza, że "I" wygląda w takiej pozycji jak "H" - co w sumie dobrze, bo nie widać od razu OCB :D

Papa z jointem, wpada w klimaty LSD (te oczy w brodzie) <3

"hinduska kobieta" - zawiało indiami i trochę klimatem Far Cry 4, fikcyjny Kyrat, Himalaje itd. Kolejna kwestia to dyskrecja, wiele ludzi lubi mieć rzeczy związane z konopiami, ale nie chcą zbyt się z tym obnosić z wiadomych przyczyn, też poszedłbymw kierunku serii incognito @BZK wspomniał o tym - "przekaz podprogowy, podwójne dno".

Dajcie znać co myślicie ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół