nasiona marihuany

PanPestka.pl - PAN PESTKA NAJNIŻSZE CENY W POLSCE -20% NA WSZYSTKIE NASIONA DO KOŃCA 2019, ŚWIEŻE PESTKI, PONAD 100 PRODUCENTÓW, DYSKRETNA PACZKA

Wyszukiwarka Forumowa:

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,504
Odznaki
10
Dziś dodaliśmy nową odmianę z naszej stajni. Pan Pestka Crew przedstawia Zkittlez
Jak ja się ciesze, że wreszcie sezon zkittleza wpadł :good: Coś ciekawego jeszcze wpadnie na ten sezon?
 

panpestka.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 23, 2017
Postów
641
Buchów
1,360
Jak ja się ciesze, że wreszcie sezon zkittleza wpadł :good: Coś ciekawego jeszcze wpadnie na ten sezon?

A co byś chciał ?:D napisz geny to można pomyśleć o zleceniu kolejnej nowej partii. Mamy 2 nowe strainy z tego co kojarze jakiś krzyż ze zkittlezem. Dziś postaramy się go dodać. A w przyszłym tygodniu pojawi się kolejny sezon
 

KulUka

Member
Rejestracja
Maj 8, 2019
Postów
16
Buchów
3
Dzień dobry, dawno mnie tu nie było, ale jak o genach mowa to sezon girl scout cookies to jeden z idoli zachodniego wybrzeża i jak dla mnie też kozak jak jej krzyżówka z blueberry. Blue cookies, które próbowałem w coffie.
Tutaj opisik waszego Orange skunka :
Smak/zapach 10/10
Smak i zapach jakby mandarynkowy z delikatną nutą jakby słoniny :)
Moc 10/10
Jak na przedział 12-16% to aż nie wierzę. Palilismy to po oryginalnej Amnesia haze która ma +/- 22% i jest mocniejsze wg 5 osób które testowało Oranga
Ocena ogólna 10/10
Był to krzak na test od początku 12/12 wyszło około 75g suchego w 84 dni.
Kilka fotek :



Zastanawiam się jakby zrobić takich 12 sztuk w 7l donicach na metr, żeby podbić pod kilo z m2 ale to narazie nie osiągalne <lol2>

---------- Post Zaktualizowany 00:42 ---------- Data pierwszego postu 00:38 ----------

A i oryginalne szczepy GSC mają 26-28% thc ;) Pozdro
 

panpestka.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 23, 2017
Postów
641
Buchów
1,360
Dzień dobry, dawno mnie tu nie było, ale jak o genach mowa to sezon girl scout cookies to jeden z idoli zachodniego wybrzeża i jak dla mnie też kozak jak jej krzyżówka z blueberry. Blue cookies, które próbowałem w coffie.
Tutaj opisik waszego Orange skunka :
Smak/zapach 10/10
Smak i zapach jakby mandarynkowy z delikatną nutą jakby słoniny :)
Moc 10/10
Jak na przedział 12-16% to aż nie wierzę. Palilismy to po oryginalnej Amnesia haze która ma +/- 22% i jest mocniejsze wg 5 osób które testowało Oranga
Ocena ogólna 10/10
Był to krzak na test od początku 12/12 wyszło około 75g suchego w 84 dni.
Kilka fotek :



Zastanawiam się jakby zrobić takich 12 sztuk w 7l donicach na metr, żeby podbić pod kilo z m2 ale to narazie nie osiągalne <lol2>

---------- Post Zaktualizowany 00:42 ---------- Data pierwszego postu 00:38 ----------

A i oryginalne szczepy GSC mają 26-28% thc ;) Pozdro

Mega <3 ile wyszło g/wat?
 

KulUka

Member
Rejestracja
Maj 8, 2019
Postów
16
Buchów
3
Nie robiłem 1 rzutu od początku do końca. Tylko dołożyłem, bo miałem miejsce. Weguje gdzie indziej, a w moim metrowym święci słoneczko tylko 12/12. Aktualnie weguje white widow wasze jest po pierwszym cięciu z 3, pozdro :D
 

panpestka.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 23, 2017
Postów
641
Buchów
1,360
Z cyklu szybkie pytanie do kolekcjonera

Czego chcecie więcej z Pan Pestka Crew ?

A. Automatów
B. Fotoperiod
C. Półauto

Dajcie nam znać bo w naszej jamie trwają przygotowania do sezonu i zastanawiamy się nad nowymi strainami :eek:mn:

z farcikiem
 

Saul

Well-known member
Rejestracja
Lis 9, 2019
Postów
704
Buchów
1,504
Odznaki
10
Preferuje odpowiedź a, b i c. Im większy wybór tym lepiej.
 

panpestka.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 23, 2017
Postów
641
Buchów
1,360
Preferuje odpowiedź a, b i c. Im większy wybór tym lepiej.

Jasne, postaramy się coraz częściej powiększać nasz asortyment. Tak czy siak ze względu, że krótko jesteśmy na rynku nie zawsze stać nas na pewne ruchy ale ogólnie jest do przodu!

Zostańcie z nami ! <3
 
P

PolnaMiedza

Guest
Zdecydowanie postawcie na półauto, w drugiej kolejności na dobre automaty i jako dopełnienie sezonówki. Półauto bedą tylko zyskiwać na popularności, a wyrobienie sobie dobrej opini w tym segmencie w przyszłości bedzie dla was tylko plusem.
 

THC I Love You

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2020
Postów
334
Buchów
2
Będę w tym roku testował FV NL i do tego potrzeba mi mocnych autosów także PaniePestka będziemy w kontakcie :)
 

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,799
Buchów
2,010
Czego chcecie więcej z Pan Pestka Crew ?

A. Automatów
B. Fotoperiod
C. Półauto

Odpowiedź brzmi:C
Jeszcze nie robiłem u was zakupów ale zapoznałem się z ofertą półauto PPC.
Genetyka półautomatów na nasz klimat to coś co mnie interesuje.
 

Sun King

Well-known member
Rejestracja
Sie 19, 2017
Postów
70
Buchów
0
Też wolałbym półauto. Oczywiście jeśli będą w miarę stabilne, bo na odmiany z rozstrzelonymi genami nie mam czasu ani miejsca w klaserze.
 

Fiolskun

Member
Rejestracja
Lut 11, 2020
Postów
9
Buchów
0
Jak na drugą uprawe polecacie ze sklepu pana pestkilemon haze i white widow&crystal meth
Mam na celowniku głównie automaty i widziałem że występuje u Ciebie w sklepie purple af
Dojdzie pod polskim niebem taki auto?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół