nasiona marihuany

PanPestka.pl - PAN PESTKA NAJNIŻSZE CENY W POLSCE -20% NA WSZYSTKIE NASIONA DO KOŃCA 2019, ŚWIEŻE PESTKI, PONAD 100 PRODUCENTÓW, DYSKRETNA PACZKA

Wyszukiwarka Forumowa:

panpestka.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 23, 2017
Postów
635
Buchów
1,353
22-go maja minęło 2 lata od założenia sklepu panpestka.pl

Z tej okazji z lekkim poślizgiem przygotowaliśmy dla Was promocje na ten weekend ;) aby otrzymywać informacje o promocjach w naszym sklepie warto zapisać się do newslettera który wystartował dopiero dzisiaj :D (zapisać można się na dole strony)

Podwajamy gratisy! Za każde wydane 75zł otrzymacie 2 nasiona gratis do wyboru 56 odmian z Pan Pestka Crew https://panpestka.pl/platnosci/?v=9b7d173b068d

Oczywiście oprócz tego do każdego zamówienia powyżej 100 zł w gratisie młynek, krówki konopne, bibułki i filterki ;)

Bez Was nie było by Nas ! "Siejmy zgodę zbierzmy plon"

pozdrawiamy ekipa panpestka, udanego sezonu
 

remo2

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2014
Postów
711
Buchów
1
Serdeczne podziękowania dla sklepu PANPESTKA
Właśnie otrzymałem paczkę darmowych nasion
Paczka przeszła przez granicę bez żadnych problemów
Wszystkie nasiona całe. Świetnie zapakowane

Na dowód otrzymania paczki wrzucam kilka zdjęć





Na koniec dodam jeszcze że następnym razem skorzystam z
Oferty waszego sklepu
Szczerze zachęcam innych do zrobienia zakupów w tym sklepie
Solidnie szybko bezpiecznie .

Dziękuję i pozdrawiam
 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
Hej ! Ostatnio wspominaliśmy, że już niebawem pojawi się bardzo ciekawa odmiana Automatyczna bogata w CBD od Pan Pestka Crew.

Przedstawiamy Auto Max CBD https://panpestka.pl/product/auto-max-cbd/

CBD: 15%
THC: 0.6%

Warto sprawdzić! :brawo:

Dobra.! a teraz skad takie wyniki CBD i THC ? jakies dowody, analiza? wiadomo to nie od dzisiaj, ze producent lubi sobie rzucac dziwne informacje do opisu swoich strainow. ;]
 

panpestka.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 23, 2017
Postów
635
Buchów
1,353
Dobra.! a teraz skad takie wyniki CBD i THC ? jakies dowody, analiza? wiadomo to nie od dzisiaj, ze producent lubi sobie rzucac dziwne informacje do opisu swoich strainow. ;]

Wiadomo, że to jest bardzo uwarunkowane od tego jakie warunki się stworzy, jeśli będą idealne warunki to te THC może skoczyć do 1% może nawet 1,5% tak czy siak nie będzie to wyczuwalne dla zwykłego śmiertelnika. Potwierdzone jest, że wyszło im 15% cbd i thc 0.6%
 

panpestka.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 23, 2017
Postów
635
Buchów
1,353
ja rozumiem. ale w jaki sposob? dostaliscie wglad do wykresow czy to takie na slowo potwierdzenie ?

Tak widzieliśmy, ale nie będziemy wrzucać takiego info.. wpadaj do nas na sklep na bajerkę ;)
 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
no rozumiem, ze nie jest wskazane udostepnianie takiego czegos. bo moga tam byc dane osobowe itp. za jakis czas wpadne ;] kopiecie dalej? jak widze cene BCH to mam ochote wsadzic sobie kose pod zebro :p hyhy... zly ruch zrobilem ale byla potrzeba. :p
 

panpestka.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 23, 2017
Postów
635
Buchów
1,353
no rozumiem, ze nie jest wskazane udostepnianie takiego czegos. bo moga tam byc dane osobowe itp. za jakis czas wpadne ;] kopiecie dalej? jak widze cene BCH to mam ochote wsadzic sobie kose pod zebro :p hyhy... zly ruch zrobilem ale byla potrzeba. :p

teraz nie kopiemy bo ciepło ale w czwartek będą nam klimę montować. Wpadaj na kawkę ;) my w sumie tą koparką to grzejemy tylko w zimę. A tak na marginesie to trochę wrażliwy temat bo prze***ałem na bitmexie 1,1 btc na dźwigni :p
 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
hi hi :D bywa. :p wpadne wpadne bo jakies fajne pechy i gadgetiny.
 

graspra22

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2018
Postów
118
Buchów
15
Polecam

Sklep godny zaufania, czas realizacji zamówienia ultraszybki. PS. Dzięki za gratisy ;)
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
Bardzo dziękuje za paczkę! Dostałem kilka pestek z PanPestka Crew w prezencie.
Napewno wysieje.
Szybko, sprawnie, bez problemow.Polecam
20190717_142043.jpg
 

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
dobry kontakt, doskonała realizacja sporo gratisów. jak najbardziej polecam sklep.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół