nasiona marihuany

PanPestka.pl - PAN PESTKA NAJNIŻSZE CENY W POLSCE -20% NA WSZYSTKIE NASIONA DO KOŃCA 2019, ŚWIEŻE PESTKI, PONAD 100 PRODUCENTÓW, DYSKRETNA PACZKA

Wyszukiwarka Forumowa:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
Ooo! Super! Współpracujecie z samym Seed Junky Genetics! Co tam jeszcze z jego oferty możecie ściągnąć?
 

panpestka.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 23, 2017
Postów
641
Buchów
1,360
O breederze, który stworzył tę odmianę. :)

za dużo kubansisów chyba przyjąłem wczoraj bo myślałem, że sobie jaja robisz haha :D i że "junky" to pocisk i żart z jakości pestek

ja pier.... :D

ta odmiana to akurat nie od nich, ale możemy przygotować listę odmian możliwych do ściągnięcia od naszych producentów ;)
 

KulUka

Member
Rejestracja
Maj 8, 2019
Postów
16
Buchów
3
Witam i z zadowoleniem informuje, że paczka wysłana za granicę podczas pseudo pandemii doszła, choć obawiałem się, że będzie inaczej.
Dzięki za srogie gratisy! :)
A tutaj łapcie 2 zdjęcia Pure haze ze stajni PP.
Od początku 12/12 testowany dał w zaledwie 80 dni 45g suszu.


Nie wiem dlaczego nie obraca tutaj zdjęcia chociaż edytowalem.
Co do opisu Hejzownika to powiem wam, że testuje różne strainy critical neville haze, nevil haze i inne hejzowate i mocą w ogóle nie odstaje od nevillów od sweet seeds,które kwitną +/- 100dni...
Czyli tak moc 10/10
Smak/zapach 10/10
typowy słodko pikantny haze
Ocena ogólna 10/10 buch z bonia i oczy nagle jakbyś spawal bez maski i bardzo długotrwały haj :D
Tak mi podszedł, że wjeżdża na nowy projekt 25szt na m2 od początku 12/12 w 7l potach i mam nadzieję, że rekord zostanie pobity(617g/m2/hps400).
Pozdro i z fartem :420:
 

panpestka.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 23, 2017
Postów
641
Buchów
1,360
Witam i z zadowoleniem informuje, że paczka wysłana za granicę podczas pseudo pandemii doszła, choć obawiałem się, że będzie inaczej.
Dzięki za srogie gratisy! :)
A tutaj łapcie 2 zdjęcia Pure haze ze stajni PP.
Od początku 12/12 testowany dał w zaledwie 80 dni 45g suszu.


Nie wiem dlaczego nie obraca tutaj zdjęcia chociaż edytowalem.
Co do opisu Hejzownika to powiem wam, że testuje różne strainy critical neville haze, nevil haze i inne hejzowate i mocą w ogóle nie odstaje od nevillów od sweet seeds,które kwitną +/- 100dni...
Czyli tak moc 10/10
Smak/zapach 10/10
typowy słodko pikantny haze
Ocena ogólna 10/10 buch z bonia i oczy nagle jakbyś spawal bez maski i bardzo długotrwały haj :D
Tak mi podszedł, że wjeżdża na nowy projekt 25szt na m2 od początku 12/12 w 7l potach i mam nadzieję, że rekord zostanie pobity(617g/m2/hps400).
Pozdro i z fartem :420:

Pure Haze jest przekozacką odmianą ;) musisz sprawdzić blue widow. Apropo ostatniej paczki, widzisz kurde jeszcze nie mieliśmy tego nowego fasta ale będzie u nas jakoś w tym tygodniu (chyba wtorek)

pojawi się też gorilla haze, alien gorilla i wedding cake :)
 

Marc

Hate being sober
Rejestracja
Lut 25, 2020
Postów
177
Buchów
174
Witam, mam problem w przemieszczaniu się po waszej stronie przez telefon. Gdy wchodzę na filtry pojawia się jedynie biały prostokąt, bez żadnych opcji. Można coś z tym zrobić. Z PC nie korzystam, a chciałbym znaleźć pechy według wlasnego uznania. Pozdro
 

panpestka.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 23, 2017
Postów
641
Buchów
1,360
Witam, mam problem w przemieszczaniu się po waszej stronie przez telefon. Gdy wchodzę na filtry pojawia się jedynie biały prostokąt, bez żadnych opcji. Można coś z tym zrobić. Z PC nie korzystam, a chciałbym znaleźć pechy według wlasnego uznania. Pozdro

hej, zgłoszone do informatyka. Spróbuj na ten moment wejść przez producentów. Sortowanie działa, a te filtry to nigdy nie działały z tego co pamiętam, trzeba to wywalić po prostu i poprawić wyszukiwanie troche
 

THC I Love You

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2020
Postów
334
Buchów
2
[MENTION=86901]panpestka.pl[/MENTION] Chłopaki życzę Zdrowych i Wesołych Świąt Wielkanocnych :)
 
Rejestracja
Cze 25, 2018
Postów
5
Buchów
0
Automaty na out 2k20 już wybrane. Ciągle głowie się nad sezonami. Mógłbyś polecić coś ze swoich zbiorów. Zależy mi na ładnych zbitych topach(tak wiem że geny to połowa sukcesu) i niezłej mocy. No i oczywiście pod klimat środkowoeuropejski
 

THC I Love You

Well-known member
Rejestracja
Lut 11, 2020
Postów
334
Buchów
2
Automaty na out 2k20 już wybrane. Ciągle głowie się nad sezonami. Mógłbyś polecić coś ze swoich zbiorów. Zależy mi na ładnych zbitych topach(tak wiem że geny to połowa sukcesu) i niezłej mocy. No i oczywiście pod klimat środkowoeuropejski ��

Spróbuj nowych odmian jak White Russian i Bruce Banner F1 Fast Version :)
 
Rejestracja
Cze 25, 2018
Postów
5
Buchów
0
Spróbuj nowych odmian jak White Russian i Bruce Banner F1 Fast Version :)
Myślałem nad cheese xxl, ale przekonałeś mnie. I to podwójnie, bo Bruce banner poleci też w wersji auto :). A miałem inne mnie plany co do automatów.
A co sądzisz o Auto Duck? Chce ją sprawdzić bardziej z ciekawości w przydomowej szklarni. Czy jednak uważasz, że to strata $$$?
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,824
Buchów
4,556
Odznaki
5
Do mnie dotarły pestki fast. White Russian F1 oraz Big Bud. Wrzucone były o godzinie 16 do wody, poleciały na wacik jak zaczęły lecieć na dno. Następnego dnia już były kiełki. Wszystkie są w ziemii już. Pestki big bud są bardzo duże :)



Już niebawem zapraszam do fotorelacji 2020 z kraju, w którym pestki można kiełkować legalnie :)
 

panpestka.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 23, 2017
Postów
641
Buchów
1,360
Hej w końcu udało się dodać Bruce Bannera F1 fast version :brawo:

kolejne odmiany w kolejce do dodania: Gorilla Lemon, Bubba Kush, Durban Poison x Carmen, ShiskaBerry Punch, Alien Gorilla, Wedding Cake, Auto Northon Blue. Dajcie znać którą z tych odmian byście chcieli najszybciej to nadamy priorytet na jej dodanie ;)

Typ: Feminizowane
Genotyp: przewaga Indiki
Geny: Bruce Banner x sekretna hybryda
Kwitnienie: 50-55 dni
Efekt: Mocny / zrównoważony / relaksujący / mózgowy
Aromat: słodki / ziemisty / diesel
Wysokość: Średnia
Plon: 400-500g/m2 , 400-500g plant outdoor
CBD: znikome
THC: 25%

Bruce Banner F1 to wieloletni efekt prac nad kolejną odmianą półautomatyczną z Pan Pestka Crew. Krótki okres kwitnienia idealnie nadaje się na outdoor w klimacie środkowoeuropejskim. Amerykańskie geny gwarantują bardzo mocny high.

https://panpestka.pl/product/bruce-banner-f1-fast-version/
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół