nasiona marihuany

PanPestka.pl - PAN PESTKA NAJNIŻSZE CENY W POLSCE -20% NA WSZYSTKIE NASIONA DO KOŃCA 2019, ŚWIEŻE PESTKI, PONAD 100 PRODUCENTÓW, DYSKRETNA PACZKA

Wyszukiwarka Forumowa:

panpestka.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 23, 2017
Postów
641
Buchów
1,360
A u nas takie promo 1+1

Za każde zakupione nasiono z Pan Pestka Crew otrzymasz drugie gratis (promocja nie łączy się z rabatem -20% i innymi promocjami)

Kupujesz 50 drugie 50 dostajesz w gratisie ! 100 + 100 itd.

W uwagach do zamówienia wystarczy wpisać:"ITS FRIDAY YEAHHHHH" <rotfl>

https://www.youtube.com/watch?v=4z95SAFud7w

oferta ważna do poniedziałku (włącznie) 2.12.19 pozdro
 
Ostatnia edycja:

Gwalbert

#neverendingstory
Weteran
Rejestracja
Lip 23, 2017
Postów
1,712
Buchów
4,452
Odznaki
2
Siemka PanPestka!
Chciałbym bardzo podziękować za prezencik mikołajkowy. Jak zwykle można na Was liczyć i na Waszą hojność! Paczka mega mi się spodobała. Fajne gratisy, zwłaszcza te bycze krówki :D



Wszystkim polecam PanPestka.pl!

Pozdrawiam
 

JimMorris

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2019
Postów
812
Buchów
4,293
Odznaki
2
Witam i potwierdzam otrzymanie prezentu mikołajkowego, gratisy jak na fotce u kolegi wyżej, dziękuje:tiphat:, Paczka mega zabezpieczona:good: JimMorris poleca PanPestka.pl <peace>
 

panpestka.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 23, 2017
Postów
641
Buchów
1,360
Hej w sumie rzadko o to pytamy ale co chcielibyście żeby dodać do naszego sklepu poza nasionami ?
 

BLVCK HEMP WIZVRD

&#120172;&#120215;&#120216; &#120179;&#120202;&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
Hej w sumie rzadko o to pytamy ale co chcielibyście żeby dodać do naszego sklepu poza nasionami ?

Witajcie!

To może coś całkiem nowego?
W żadnym sklepie o "tej" tematyce nie widziałem zakładki - AKCESORIA OUTDOOR - a myślę że jakieś rozwiązania outdoorowe mogłyby znaleźć chętnych klientów.
Wszystko w jednym miejscu: -odzież maskująca, siatki maskujące, kamerki outdoorowe, szpadle, saperki, druty, kalosze, wodery, moskitiery, środki do odstraszania zwierzyny, taśmy do prowadzenia treningu, zawieszki/tabliczki na nazwy roślin etc. etc.

Może mnie poniosło ale ja jestem outdoorowcem i w takie sprzęty zaopatruje się regularnie.
Zazwyczaj robię zakupy w kilku różnych sklepach, część w stacjonarnych, część w internetowych, brak jest miejsca gdzie wszystko można kupić na raz, mi to nie przeszkadza ale innym mogłoby ułatwić życie.


Pozdrawiam.
:tiphat:
 

panpestka.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 23, 2017
Postów
641
Buchów
1,360

Witajcie!

To może coś całkiem nowego?
W żadnym sklepie o "tej" tematyce nie widziałem zakładki - AKCESORIA OUTDOOR - a myślę że jakieś rozwiązania outdoorowe mogłyby znaleźć chętnych klientów.
Wszystko w jednym miejscu: -odzież maskująca, siatki maskujące, kamerki outdoorowe, szpadle, saperki, druty, kalosze, wodery, moskitiery, środki do odstraszania zwierzyny, taśmy do prowadzenia treningu, zawieszki/tabliczki na nazwy roślin etc. etc.

Może mnie poniosło ale ja jestem outdoorowcem i w takie sprzęty zaopatruje się regularnie.
Zazwyczaj robię zakupy w kilku różnych sklepach, część w stacjonarnych, część w internetowych, brak jest miejsca gdzie wszystko można kupić na raz, mi to nie przeszkadza ale innym mogłoby ułatwić życie.


Pozdrawiam.
:tiphat:

Bardzo dobry pomysł tylko właśnie pytanie jak by się do tego ustosunkowały nasze służby ;) w niektórych produktach mogli by to podłączyć jako namawianie do popełnienia przestępstwa. Trochę bardziej by pasowało to wrzucić do growshopa, a w sumie planujemy otworzyć niebawem growshop więc może tam dodamy taką kategorie

pozdro
 

HollyWeed

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2019
Postów
206
Buchów
69
A u nas takie promo 1+1

Za każde zakupione nasiono z Pan Pestka Crew otrzymasz drugie gratis (promocja nie łączy się z rabatem -20% i innymi promocjami)

Kupujesz 50 drugie 50 dostajesz w gratisie ! 100 + 100 itd.

W uwagach do zamówienia wystarczy wpisać:"ITS FRIDAY YEAHHHHH"

https://www.youtube.com/watch?v=4z95SAFud7w

oferta ważna do poniedziałku (włącznie) 2.12.19 pozdro

a jaki kod -20% działa na obecną chwilę ;D ? właśnie będę robił zamówienie
 

panpestka.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 23, 2017
Postów
641
Buchów
1,360
a jaki kod -20% działa na obecną chwilę ;D ? właśnie będę robił zamówienie

Hej no właśnie aktualnie nie mamy rabatu bo fajnie by było coś w końcu zarobić :p ciężko w tym okresie, ale! Daj znać w uwagach w zamówieniu, że z # to dorzucimy Ci gratis pestki :)
 
J

jp3

Guest
Czy w waszym sklepie stacjonarnym macie wszystkie nasiona na stanie, zeby przyjechac i wybrac na miejscu..
. ?
 

panpestka.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 23, 2017
Postów
641
Buchów
1,360
Czy w waszym sklepie stacjonarnym macie wszystkie nasiona na stanie, zeby przyjechac i wybrac na miejscu..
. ?

Hej, zależy których producentów. Tych popularniejszych raczej mamy ale daj znać co potrzebujesz na PW albo na czacie strony to Ci napiszę.
Tak czy siak ściągnąć coś czego nie ma - żaden problem, w 24h możemy mieć wszystko.

pozdro
 

BLVCK HEMP WIZVRD

&#120172;&#120215;&#120216; &#120179;&#120202;&#12
Weteran
Rejestracja
Paź 21, 2013
Postów
529
Buchów
4
Odznaki
1
Witam serdecznie,
oto moja paczka z konkursu łączonego z zamówieniem...
Tradycyjnie dużo gadżetów i nowe ciekawe nasiona w gratisach.

X



X

Wielkie dzięki za paczkę PANPESTKA CREW!
Pozdrowienia
:tiphat:
 

panpestka.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 23, 2017
Postów
641
Buchów
1,360
Dodaliśmy możliwość kontaktu przez aplikacje Signal na numer 576669031

wkrótce pojawią się nowe strainy z Pan Pestka Crew

pozdrawiamy
 

panpestka.pl

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lis 23, 2017
Postów
641
Buchów
1,360
Dziś dodaliśmy nową odmianę z naszej stajni. Pan Pestka Crew przedstawia Zkittlez :dance: tadammm

https://panpestka.pl/product/zkittlez-2/

Zkittlez to dominująca indica mieszanka Grape Ape i grejpfruta. W stanach zjednoczonych jest to jedna z najlepiej sprzedających się odmian. Ceny za jeden gram sięgają do 35$. Topy mają smak cukierkowy do tego są bardzo oszronione. Ta wielokrotnie nagradzana odmiana zajęła 1. miejsce na Emerald Cup 2016 i 1. miejsce Indica na Cannabis Cups 2015 w San Francisco i Michigan. Zkittlez działa uspokajająco, pozostawiając konsumentów skupionych, czujnych i szczęśliwych, jednocześnie relaksując ciało – świetnie działa by zrelaksować się o każdej porze dnia.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół