nasiona marihuany

Zatrzymane prawo jazdy, palenie dzień wcześniej

Wyszukiwarka Forumowa:

GreenLifeStyle

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 24, 2014
Postów
531
Buchów
10
Problem jest taki że w naszym kraju nie ma ustalonych dopuszczalnych norm stężenia thc we krwi ng / ml a powinno , tak jak w USA czy Holandii. Wynik twoich badań zapewne zostanie porównany do innych tego typu przypadków .jeśli będzie powyżej średniej to raczej surowiej cię ukarają , zresztą zależy to gównie od ich "widzi mi się" a nawet humoru w danym dniu niestety, po gogluj trochę zapewne nie jesteś pierwszy było sporo takich tematów ,chyba że masz wolne kilka tysi to możesz się próbować "dogadać" z nimi . ps ponoć testy na ślinę da się zafałszować witaminą C więc może warto tak dla zdrowia miec przy sobie choć nie wiem czy to na pewno działa.
 
Ostatnia edycja:

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
wlasnie ze sa w polsce normy ustalone juz od dawna , poszukaj dobre 2 lata temu byly juz takie zmiany
 

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,074
Buchów
1
Ja znowu słyszałem o kwasku cytrynowym,ze oszukuje włąśnie ten test na śline,ale czy to prawda?
 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
Kwasek i witamina to to samo praktycznie, tak oszukuje, ale cięzko stwierdzić jak bardzo pomaga. Trzeba by sporo testów na sobie zrobić.
 

GreenLifeStyle

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 24, 2014
Postów
531
Buchów
10
wlasnie ze sa w polsce normy ustalone juz od dawna , poszukaj dobre 2 lata temu byly juz takie zmiany

Częściowo masz racje , mowie częściowo bo żeby to zinterpretować to potrzebują stada toksykologów biegłych itp , niby jakieś normy są ale nie tak jak piciem że pow 00,2 jesteś karany , z tego co udało mi się znaleźć i jest w miare wiarygodne :
http://orzeczenia.gliwice.so.gov.pl/content/$N/151515000003006_VI_Ka_000205_2016_Uz_2016-04-29_001 podobny przypadek i jak widać różnie do tego podchodzą
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
w sumie nie ma znaczenia ile ich potrzebuja , wazne jest ze sa limity wiec nie czesciowo tylko mam racje

googluj to

2825-ustawa.doc
 

Maziu89

Active member
Rejestracja
Maj 14, 2010
Postów
37
Buchów
0
No cóż... minął prawie rok od mojego zatrzymania, po miesiącu wezwano mnie na komisariat i oddali prawo jazdy. Jedyne co się dowiedziałem to, to że mam czekać na wynik badania krwi. No i czekam te 11 miesięcy i mam nadzieje że się nie doczekam.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół