nasiona marihuany

Co i jak na pierwszy outdoor?

Wyszukiwarka Forumowa:

deer

Well-known member
Rejestracja
Mar 24, 2014
Postów
328
Buchów
107
Dokładnie tak rozgryzłeś mnie <lol2>
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,366
Odznaki
1
Uwielbiam te debaty :lol3: jeszcze jakis jelen sie napatoczył :D stary cham dał mi zarobic prawie 100k :D wiec z nim looz, jesli sie tak przejmujesz jelonku :) a topie koledzy dali cos zarobic czy jestes tylko hejterem jarajacym blanty ze znajomymi na lawce i pracujacym dla systemu za 3.000 czy ile tam sie zarabia w legalnych pracach ;)

Ok koleżko, starczy tego, jak ci się nudzi i szukasz miejsca do pie****enia głupot, to poszukaj gdzie indziej. Każdy następny post z dupy = warn. Z trzecim warnem wejdzie ci ban i twoja przygoda tutaj dobiegnie końca.
 

RAYAN

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2015
Postów
520
Buchów
0
Dobra koleżko :) troche to trwało zeby wyprowadzic cie z rownowagi ;) sadzilem ze wkoncu wybuchniesz a tutaj tylko ostrzezenie :) profesjonalnie hehe dobra szefie juz bedzie spokoj ;)
 

StrachU

Zalegizować Marihunaen !
Weteran
Rejestracja
Paź 11, 2015
Postów
682
Buchów
4
Remeik

Sativa w 3-4 miesiące?
Chyba nie do końca wiesz o czym mówisz;)
W tym czasie wyrobisz się tylko z automatami *
- jack herrer,
- ak 47,
- ak 470
- jamaican haze,
- amnesia
Spełnią Twoje oczekiwania, chociaż to nie to samo co pełnosezonowa sativka.

Na outa można przytulić:
- Durban, ( jak dla mnie dobry fchooj )
- Shaman (dość słabe to, ale lepsze niż easy sativa)
- Master Sativa GGS ( przyjemne )

A tu masz info na temat uprawy out
http://www.wiki.haszysz.com/index.php/Uprawa_Indoor_i_Outdoor#Uprawa_Outdoor_.5BNa_Zewn.C4.85trz.5D

No i na koniec wuja da Ci dobrą radę.
Oczy dookoła głowy i morda w kubeł :D
BHP przede wszystkim

Pozdro

* no chyba, że jakiś cwaniak zaraz wyskoczy mi tu z sadzeniem sezona w lipcu ;)
 

Ashaen

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2017
Postów
298
Buchów
0
jamaican dream ma podobno kwitnąć w 7 tygodni ktoś nawet na forum robił i ścinał w 55dniu flo
 

Remeik

New member
Rejestracja
Lut 6, 2018
Postów
3
Buchów
0
To ze po paru wiekszych deszczach moze wyplukac jest wiadome, dlatego tez zamierzam regularnie sprawdzac stan gleby i nawozic, wiec spokojnie juz z ta debata :D
Remeik

Sativa w 3-4 miesiące?
Chyba nie do końca wiesz o czym mówisz;)
W tym czasie wyrobisz się tylko z automatami *
- jack herrer,
- ak 47,
- ak 470
- jamaican haze,
- amnesia
Spełnią Twoje oczekiwania, chociaż to nie to samo co pełnosezonowa sativka.

Na outa można przytulić:
- Durban, ( jak dla mnie dobry fchooj )
- Shaman (dość słabe to, ale lepsze niż easy sativa)
- Master Sativa GGS ( przyjemne )

A tu masz info na temat uprawy out
http://www.wiki.haszysz.com/index.php/Uprawa_Indoor_i_Outdoor#Uprawa_Outdoor_.5BNa_Zewn.C4.85trz.5D

No i na koniec wuja da Ci dobrą radę.
Oczy dookoła głowy i morda w kubeł :D
BHP przede wszystkim

Pozdro

* no chyba, że jakiś cwaniak zaraz wyskoczy mi tu z sadzeniem sezona w lipcu ;)
Wiem ze dobra sativa potrzebuje czasu. Dlatego tez myslalem o jakichs auto, zeby cos z tego wyszlo na poczatek. Wielkie dzieki za podpowiedzi. Jakies sugestie z ktorych stron powijac plus z jakiej konkretnie firmy bys polecil dane odmiany?
Czy te nawozy z canny pk13/14 plus boost warto dodatkowo zakupic jesli dadza faktyczny efekt, pomijajac te sypkie jak kolega wyzej mowil, w ktore pewnie tez sie zaopatrze. Wszystko zalezy z jaka odmiana wam najbardziej wspolgraly jakie nawozy.
Ktos ma jakies sprawdzone sposoby, z ktorymi sie chetnie podzieli? Czego sprawdzonego u was warto uzyc i sie zastosowac. Jestem otwarty na wszystkie podpowiedzi!

---------- Post Zaktualizowany 01:41 ---------- Data pierwszego postu 01:18 ----------

Mikoryze, czy cos lepszego poleci ktos?

---------- Post Zaktualizowany 01:43 ---------- Data pierwszego postu 01:41 ----------

^To samo pytanie do hydrozelu

---------- Post Zaktualizowany 04:00 ---------- Data pierwszego postu 01:43 ----------

Raczej nie stosowac azofaski i dolomitu do kupionej gleby z canny terra professional, wsypanej w dol na spocie? To juz chyba nie bd konieczne, jakies inne srodki pod ta glebe dobrac?
 

StrachU

Zalegizować Marihunaen !
Weteran
Rejestracja
Paź 11, 2015
Postów
682
Buchów
4
Pk 13/14 ja stosuję od połowy flo w formie oprysku. W sumie to bardzo rzadko podlewam na oucie dlatego dla mnie najwygodniejszym sposobem jest podsypać granulat pod krzaka i spokój.
Dodaję dobrą garść do dołka i w zależności od opadów podsypuję pod krzaka max 2 razy na wegu.
Do tego przy każdej wizycie cyknę oprysk z płynnymi nawozami i sialalala.
Jak przygotujesz dobrze dołki to już połowa sukcesu ;)

Nie wyobrażam sobie latać na 4 spoty po xx roślin z baniakami z wodą, żeby wszystkim podać nawozy.
Ale mając jednego spota, kilka roślin, blisko chaty, to wszystko można ;)

Jeśli chcesz uprawiać organicznie to moim zdaniem najlepszy obornik od rolnika z pola ;)
Mikoryza zawsze spoko, zapodaj pod korzeń roślinki przy przesadzaniu na spota, podlej.


Jeśli chodzi o seedshopy popatrz na forumie, jest ich trochę np. Ganjafarmer, f2seeds, pestkomania itp.
Szukaj a znajdziesz.

A te odmiany to od sweet seeds i dutch passion miałem.
Auto od Bulka i chyba Sensi Genetics.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół