nasiona marihuany

Nasiona papryczek, kwiatów i owoców ! idzie wiosna!

Wyszukiwarka Forumowa:

autostrada

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2012
Postów
406
Buchów
654
Odznaki
1
Witam! Jako, że idzie wiosna chciałbym się z Wami podzielić nasionami niekonopnymi. Może ktoś z Was [albo jego druga połówka] będzie miała ochotę przyozdobić swój ogród lub parapet. :harvest:

Wymogów szczególnych nie mam, ale niech będzie to 6 miesięcy na forum i minimum 50 postów oraz chciałbym zobaczyć jakieś zdjęcie w tym temacie co z tego wyrosło.
OS potrwa do 20 lutego. Pestki wyślę do końca miesiąca.
Ilość wysłanych pakietów zależy od zainteresowania.
Dla Waszego i mojego komfortu proszę o bezpieczny adres.
Wysyłka pocztą na pełne dane TYLKO w Polsce.


do oddania nasiona:

>Papryczki*:silent:
Chilli Gigant Hot
Seven Pod
Naga Morrich
Trinidad Scorpion
Trinidad Scorpion - FG
Bhut Jolokia
Bih Jolokia
Dorset Naga
Dorset Naga - LT

>Owoce:colors:
Gigantyczne truskawki
Niebieskie truskawki
Kolorowe maliny [ czarne, niebieskie, różowe, żółte]
Niebieskie arbuzy
Winogrono zielono-czerwone
oraz kolorowe pomidory [tak wiem, to warzywo. Kolory: zielony, fioletowy, żółty, czerwony, niebieski, różowy]

>Kwiaty:geek:
Gigantyczny zielony bambus
Niebieski bambus
Hortensja [różne kolory]
Niebieska róża
Róża
Róża 2,3-kolorowa
Czosnek ozdobny kolorowy**
Kolorowe mieczyki**
Kolorowe żonkile**
Biało-fioletowy tulipan**
Kolorowy tulipan**
Kolorowe hiacynty**
Różowe lilie**
Biało-niebieskie lilie**
Biało-fioletowe lilie**
Mini słoneczniki

*Każdy rodzaj papryczek jest ostry. Jedna mniej, druga bardziej. Aby dowiedzieć się więcej na ich temat zapraszam do wujka google.
**Nie gwarantuje, że coś wyrośnie z tych nasionek, gdyż nie posiadam cebulek tych roślin, tylko nasiona.

Do oddania oprócz nasion mam mini siewnik oraz etykietki do roślin.

IMG_20180206_221612~0.jpg
 
L

Lord of Bhang

Guest
Zglaszam sie przyjolbym z checia nasiona papryczek i kwiatow az nawet powiem relke bym z tego zrobil:)
 

autostrada

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2012
Postów
406
Buchów
654
Odznaki
1
Dlaczego nie chcesz wysłać za granicę????

Ponieważ list polecony priorytetowy przewyższa kilka razy wartość nasionek. Jedynie na co mógłbym się zgodzić to zwykły list priorytetowy, ale gdyby gdzieś zaginął nie biorę za to odpowiedzialności.
 

autostrada

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2012
Postów
406
Buchów
654
Odznaki
1
Lakszmi, Diablo i inni. Piszcie co Was interesuje.
 
Rejestracja
Lip 6, 2017
Postów
422
Buchów
2
Bardzo chetnie bym przyjal ktoras z papryczek, aby dostroic tegoroczny ogrod. Juz mam za soba uprawe Jamaican Hot Chocolate, ale niestety nie mam zdjec. W kazdym razie byla pyszna i ostra. :D
 
Rejestracja
Lip 6, 2017
Postów
422
Buchów
2
O Chilli Gigant Hot nie slyszalem nigdy, takze niech to bedzie moj wybor. Orientujesz sie jak wypada w
skali Scoville'a? Oczywiscie fotki beda w miare mozliwosci na biezaco. No i wiadomo test i wrazenia. :D
 

autostrada

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2012
Postów
406
Buchów
654
Odznaki
1
O Chilli Gigant Hot nie slyszalem nigdy, takze niech to bedzie moj wybor. Orientujesz sie jak wypada w
skali Scoville'a? Oczywiscie fotki beda w miare mozliwosci na biezaco. No i wiadomo test i wrazenia. :D

Skala tej papryczki to max 100 000. Jest to praktycznie zwykle chilli z tym że rozmiar xxxxxl =) jeśli jesteś fanem ostrego polecam Scorpiona który ma sporo ponad milion. =)
 
Rejestracja
Lip 6, 2017
Postów
422
Buchów
2
Dobra to anuluje. Hot Jamaican Chocolate mieści się w skali 100 000 - 200 000 i było dość ostro. Nie wiem czy z milionem sobie poradze, ale jesli juz to niech jednak bedzie Seven Pod. :D
 
D

DIABLO

Guest
Scorpion miałem i do dzisiaj mile go wspominam, extrime na maxa,małe to rośnie ale moc ma iście Diabelską!!!!
 

Leshy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 12, 2013
Postów
977
Buchów
10
zgłaszam się - mam na wymiane sporo różnych nasion jak coś
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół