nasiona marihuany

Pomocy ścina !!!

Wyszukiwarka Forumowa:

lukas144

Member
Rejestracja
Lut 4, 2014
Postów
10
Buchów
0
Witam potrzebuje waszej opinii. Mam taki problem iż jest już 69 dzień flo. Reszta już dawno ścięta a ta jedna jakby nie mogła do końca dojrzeć albo już przekwita nie wiem co się z nią dzieje. na dolnych partiach sa białe włoski trichomy pojedyncze karmelizowane . Używam szkła powiekszającego 25x Mozę wy powiecie co sie dzieje










 

kamil5_16

Well-known member
Rejestracja
Paź 24, 2010
Postów
99
Buchów
0
A co ma się dziać? do ściny.. zawsze w dolnych partiach światło dochodzi słabiej itd stad różnica..
 

StrachU

Zalegizować Marihunaen !
Weteran
Rejestracja
Paź 11, 2015
Postów
682
Buchów
4
Ten ostatni topek to mi na spleśniały wygląda...
 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
To co dojżałe zetnij a te białe zostaw. <shiza>
 

lukas144

Member
Rejestracja
Lut 4, 2014
Postów
10
Buchów
0
Dzięki za odp. Ostatnie zdjęcie to główny szczyt zrobił się bardzo ciemny ale nalotu białego nie ma. Szczyt scialem ,czekam na dolną partie może jeszcze włoski zbrązowieją jak dużego stresu nie dostanie
 
A

Ayho

Guest
Też uważam że pleśń zaatakowała tego topa, wcale nie musi być białego nalotu.
 

lukas144

Member
Rejestracja
Lut 4, 2014
Postów
10
Buchów
0
dodam lepsze zdj dla porównania. Szperałem po innych forach i porównywałem zdj do moich i pleśń moim zdaniem inaczej wyglada ale jestem początkujący wiec bardo proszę o wasza opinie na ten temat a nie chciał bym czasami jakiegoś choróbska załapać.





 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
ja tu nigdzie plechy nie widze :p
 

kamil5_16

Well-known member
Rejestracja
Paź 24, 2010
Postów
99
Buchów
0
Po prostu rozchyl, rozłóż paluchami tego topa i zajrzyj do środka jak zauważysz coś w podobie do waty ( No wiadomo jak pleśń wyglada ) do tego w większości przypadków jest szare to się dowiesz, zreszta odrazu będziesz widział
 
U

Usunięty 65798

Guest
ja też tu żadnej plechy nie widzę, te topy mają po prostu taki kolor, genetyka :D
 

BobOgrodnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 29, 2011
Postów
1,215
Buchów
0
Jak robisz fote przez mikroskop czy coś tam to zrób zoom na telefonie czy tam aparacie do połowy lepszy efekt. Zniknie ten czarny tunel a trichomy lepiej widać
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
haha pleśń... dobre zdrowy krzok
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół