nasiona marihuany

żarówka 250w grzeje się

  • Autor wątku Usunięty 72819
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
U

Usunięty 72819

Guest
Witam. zakupiłem taką żarówkę , moje pytanie w jakim stopniu powinna ona się nagrzewać, moje grzeje się tak mocno że niemożna jej dotknąć a temperatura w boxie rośnie jak szalona.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Dante600

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2018
Postów
390
Buchów
2
No wlasnie, ludzie rzadko o tym pisza a przeciez clfy tez potrafia sie bardzo nagrzac (nie pisze tutaj o 10-20 W zarowkach). Ja na wegu trzymalem swoje planty pod 125 W clfem, odleglosc od sztytow wynosila okolo 25-30 cm. i to byl moj blad. Krzyczory sie przegrzaly i przestaly rosnac, dochodzily do siebie okolo 2 tyg.
 

Kosha

Well-known member
Rejestracja
Lis 5, 2017
Postów
85
Buchów
41
No wlasnie, ludzie rzadko o tym pisza a przeciez clfy tez potrafia sie bardzo nagrzac (nie pisze tutaj o 10-20 W zarowkach). Ja na wegu trzymalem swoje planty pod 125 W clfem, odleglosc od sztytow wynosila okolo 25-30 cm. i to byl moj blad. Krzyczory sie przegrzaly i przestaly rosnac, dochodzily do siebie okolo 2 tyg.

Temperatura kwestia indywidualna, ja trzymam przy hps150 około 25cm od szczytów aktualnie, są I tacy co przy większej lapie tak trzymają, zależy jak z wentylacją w boksie.
Co do pierwszego postu to zależy jaki masz box,wentylacja to podstawa przy takim sprzęcie, A jak nie to coldtube
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół