nasiona marihuany

Lampa led diody citizen CLU 320W (250W)

Wyszukiwarka Forumowa:

BruceWayne

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2011
Postów
189
Buchów
123
Hej,
Planuje złożenie własnego panela led składającej sie z diod citizen CLU zasilacz na 320 badz 250W
W pl sa "firmy" co sprzedają złożony juz taki zestaw, ale wiadomo ze można prawie za polowe samemu sobie zrobić mając minimalne pojęcie o elektronice;)
Czy ktoś byłby chętny podpiąć sie pod zamówienie części z Chin? Wiadomo wtedy części wyjdą jeszcze taniej;)
 
D

DarkMessiah

Guest
Robimy ściepę na ledy? To ile ty ich chcesz kupić?
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
To jeszcze lepiej, kupimy w ch*j i rozkręcimy produkcje paneli, konkurencja dla specrolight
 

BruceWayne

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2011
Postów
189
Buchów
123
Tak , pół komendy policji w Twoim mieście. :)
Już pytałem się o to na komendzie, oni nie muszą martwić sie o rachunki więc ich to lotto :p poza tym nie wiem co jest nielegalnego w sprowadzaniu części elektronicznych ?

Robimy ściepę na ledy? To ile ty ich chcesz kupić?

Ja dużo tego nie potrzebuje, myślałem o 4szt.

To jeszcze lepiej, kupimy w ch*j i rozkręcimy produkcje paneli, konkurencja dla specrolight

Jak załatwisz wszystkie certyfikaty to możemy działać ;) No chyba, że na lewo, ale za duże ryzyko gdyby komuś np. chałpa się spaliła ;p ?
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Kolega sobie pocisnął bekę tylko ;) mnie to rozbawiło.
Pomysł dobry.
 

GRUZ

Morda
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
472
Buchów
11
Opcja taniej to na produkty masowe. Jedyne co zaoszczędzisz to 20zł, które nijak się przekłada na stracony czas poszukiwania wspólnika.
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Spoko, mojababcia może nam wypisać certyfikat rzetelnej firmy i dzielnych pacjentów;)
Może faktycznie będzie lepiej zamówić z kontynetu, szybciej- lepiej.
 

BruceWayne

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2011
Postów
189
Buchów
123
yankes904 myślę, że na początek taki certyfikat wystarczy:) a tak na poważnie to przy zamówieniu kilku szt więcej tj zamiast 4, 8 + inne części wychodzi taniej 100 zł z groszami na 2 osoby. Wiec moze rzeczywiście szkoda zachodu;)
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Zamawiajac z coby od producenta mozesz liczyc na rabat ale przy min 50szt. Tak to cena sie nie zmienia chyba ze juz bierzesz z drugiej reki . Doliczyc trzeba clo i reszta gratow tez kosztuje aby zlozyc taki panel . Kolejnym wydatkiem jest zasilacz ktora bedzie odpowiedni do tych ledow i swiecily wydajnie a nie na 60% mocy. Jaka masz powierzchnie do oswietlenia skoro chcesz w mocniejsze coby uderzyc?
Z tymi swiecidelkami bardzo latwo przesadzic i odpowiedni dobor to podstawa bo w wielu przypdadkach jest przerost formy nad trescia i grower sie zniecheca bo krzaki slabo rosna.
 

BruceWayne

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2011
Postów
189
Buchów
123
Zdaje sobie sprawę z pozostałych kosztów za części tj radiator, pasta, potencjometr, wentylatory, zasilacz do nich i do całego układu. Cłem sie nie przejmuje przy tak małych ilościach bo juz kilkanaście paczek odebrałem z Chin czy to z elektronika czy z innymi akcesoriami i przeważnie wystarczyło zadeklarować wartość paczki na kilka $ i cła nie było albo były to grosze. Co do powierzchni to myslalem docelowo 2 diody przy zasilaczu 320W do 1m2.
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Beda sie grzaly przy takiej mocy. Lepiej wedlug mnie taka moc rozlozyc na 4 diody.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół