nasiona marihuany

Kiedy startujecie?

Wyszukiwarka Forumowa:

Lolek94

Weteran
Rejestracja
Lis 16, 2014
Postów
177
Buchów
0
Lolek co ty taki przestraszony, zapamiętaj sobie że zwierzęta to najmniejszy problem. Wyluzuj Zią...

Wiesz jak to jest nigdy nie wiadomo czy jakiś sarniuk nie bedzie miał ochoty sobie poganiać hahahha
 

kampo3

Banned
Rejestracja
Cze 3, 2017
Postów
108
Buchów
0
Startuje w kwietniu z automatami i sie zastanawiam nad kupnem durbana czy passiona.
 

Paplotka

Well-known member
Rejestracja
Cze 7, 2016
Postów
412
Buchów
0
Na początku maja sezony i paf-y polecą na spota , automaty jakoś na początku czerwca . Wszystko będzie siedziało w boxsie ok 2 tygodnie przed wysadzeniem na out.

Ile trzymacie automaty w boxsie przed wysadzeniem ???????????????????
 

luzak

Well-known member
Rejestracja
Cze 25, 2012
Postów
438
Buchów
197
Startuje w kwietniu z automatami i sie zastanawiam nad kupnem durbana czy passiona.

Myślę że to za wcześnie, robiłem tak w tamtym roku i karły wyrosły. Automat musi mieć od początku dużo słońca i lepiej wysadzac w drugiej połowie maja nawet na początku czerwca. No chyba ze na poczatku pod lampy to inna bajka. Ale zrobisz jak uważasz :)
 

kampo3

Banned
Rejestracja
Cze 3, 2017
Postów
108
Buchów
0
Myślę że to za wcześnie, robiłem tak w tamtym roku i karły wyrosły. Automat musi mieć od początku dużo słońca i lepiej wysadzac w drugiej połowie maja nawet na początku czerwca. No chyba ze na poczatku pod lampy to inna bajka. Ale zrobisz jak uważasz :)

Tak wiem, ale chce mieć co palić w wakacje :)
 

kampo3

Banned
Rejestracja
Cze 3, 2017
Postów
108
Buchów
0
W zeszłym roku w PL w maju (i nie chodzi mi o góry) padał śnieg.
Zacznij kiełkować nie wcześniej jak przed 25 maja.

Mam zamiar kupic 10 nasion i 2 posadzic w kwietniu, wiem,że plon bedzie o połowe mniejszy, ale chce mieć pare gram na lato, a reszte nasion wysadze w czerwcu :>
 

JahLoveProtectUs

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2017
Postów
142
Buchów
1
A ja już mam w szafce Andalusiana który poleci na out, do tego momentu będę go trzymał w małej doniczce, i regularnie fimował

 

Joda_Mistrz

Well-known member
Rejestracja
Gru 6, 2015
Postów
143
Buchów
1
Ja myślałem połowa kwietnia. Zrobić prowizorycznego szklarniaczka, do środka w***ać ze 2 świeczki żeby w nocy nie było maluszkom zimno. potrzymać ze 2 -3 tygodnie max w szklarniaczku i heja do dołków. Teraz ktoś mnie pochwali czy spie****i za taki pomysł :D?
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Ja myślałem połowa kwietnia. Zrobić prowizorycznego szklarniaczka, do środka w***ać ze 2 świeczki żeby w nocy nie było maluszkom zimno. potrzymać ze 2 -3 tygodnie max w szklarniaczku i heja do dołków. Teraz ktoś mnie pochwali czy spie****i za taki pomysł :D?

Veg box w domu kolego, to jest to co rozpocznie dobry sezon out.
 

blancik90

Well-known member
Rejestracja
Wrz 21, 2011
Postów
314
Buchów
0
W zeszłym roku w PL w maju (i nie chodzi mi o góry) padał śnieg.
Zacznij kiełkować nie wcześniej jak przed 25 maja.

O właśnie...
Sam mam zamiar posadzić automaty około 15 kwietnia, żeby w lipcu mieć ziółko (liczę 2.5 miesiąca i harvest)
Resztę nasion zasadzę, jak już będzie na bank dobra temperatura. Aktualnie u mnie śnieg dalej leży niestety, a to chyba opóźnia wiosnę? Ehh... ale pożyjemy zobaczymy ;)
 

Lolek94

Weteran
Rejestracja
Lis 16, 2014
Postów
177
Buchów
0
O właśnie...
Sam mam zamiar posadzić automaty około 15 kwietnia, żeby w lipcu mieć ziółko (liczę 2.5 miesiąca i harvest)
Resztę nasion zasadzę, jak już będzie na bank dobra temperatura. Aktualnie u mnie śnieg dalej leży niestety, a to chyba opóźnia wiosnę? Ehh... ale pożyjemy zobaczymy ;)

Tak tak ale na outa szybciej nie wy***iesz niż po 20 maja. Automaty lubią ciepło.
 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
Ja będę wysadzał af początek maja, jak się zwolni box to kolejny rzut kiełkuję i tak do końca czerwca, a to czy będzie pogoda w maju to nie ode mnie zależy :D

btw: Kolejny wiosenny miesiąc nie będzie zimny, a wręcz przeciwnie, ciepły, a nawet bardzo ciepły. Przyniesie nam wyjątkowo wczesny wybuch kwitnienia roślinności, który większość z nas bardzo ucieszy. :D :D
 
Ostatnia edycja:

Joda_Mistrz

Well-known member
Rejestracja
Gru 6, 2015
Postów
143
Buchów
1
Veg box w domu kolego, to jest to co rozpocznie dobry sezon out.

Boxa trzeba najpierw mieć a bez to sobie mogę żarówką w kuchni doświetlać :D

Ulepić muszę z tego co mam, przesadziłęm tak czy siak z terminem, zaczne kiełkować w ostatnim tygodniu kwietnia, 2 tygodnie pod folią, potem na spota.
 

kurwamac1222

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2017
Postów
135
Buchów
0
polowa kwietnia do doniczek mały foliak i poczatkiem maja do ziemi
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół