nasiona marihuany

Kiedy startujecie?

Wyszukiwarka Forumowa:

luzak

Well-known member
Rejestracja
Cze 25, 2012
Postów
438
Buchów
197




Jest i mój nowy rydel! Niestety przy -4 kopać się nieda...ale za to da się ogarnąć kilka koleczkow do przyszłego ogrodzenia :D
 

Lolek94

Weteran
Rejestracja
Lis 16, 2014
Postów
177
Buchów
0
Kurde Panowie ładnie lecicie widzę. Macie pewne miejscówki że aż jakieś kołki strugacie na siatke? Kurde powiem wam że u mnie śniegu leży z 35-40 cm, także ja nie mam szans wejścia z pracami na spota.

Chciałbym jeszcze zapytać jak to jest z wami. Chodzicie sobie na spoty elegancko a co z tymi zwierzętami? Nie macie cykora nic a nic? To już bedzie mój 3 rok jak lecę z tym ale zawsze boję sie jak wchodze "tego" wszystkiego. Napiszcie mi jak to u was z tymi dzikami, sarnami, gadami.
 

luzak

Well-known member
Rejestracja
Cze 25, 2012
Postów
438
Buchów
197
Kurde Panowie ładnie lecicie widzę. Macie pewne miejscówki że aż jakieś kołki strugacie na siatke? Kurde powiem wam że u mnie śniegu leży z 35-40 cm, także ja nie mam szans wejścia z pracami na spota.

Chciałbym jeszcze zapytać jak to jest z wami. Chodzicie sobie na spoty elegancko a co z tymi zwierzętami? Nie macie cykora nic a nic? To już bedzie mój 3 rok jak lecę z tym ale zawsze boję sie jak wchodze "tego" wszystkiego. Napiszcie mi jak to u was z tymi dzikami, sarnami, gadami.

Spot przetrwał dwa sezony, co prawda nie na taka skalę jak planuje w tym roku ale nie zauważyłem tam śladów człowieka. Żeby dostać się na niego trzeba przejść przez bagnisty las w którym jest od cholery jeżyn i polamanego starodrzewia później trzesawisko z przez które często przechodzę na czworaka żeby rozłożyć ciężar no i wierzby przez które wiadomo jak się przechodzi... poletko ostatecznie jest w trzcinach które latem mają grubo ponad 2m. Żeby tam wejść ktoś musiał by mieć jakiś konkretny cel czyli albo by mnie zauważył i poszedł za mną albo byl by ******m poszukiwaczem cudzych spotow.

Co do zwierzyny mam tam dziki, jelenie, sarny i ostatnio zauważyłem ślady takie jak kocie, podejrzewam że lis lub jenot. Nie ma niedźwiedzi więc nie ma się czego bać. No chyba że locha z młodymi ale nie zdarzyło mi się jeszcze. Co prawda klimat tam mam wymarzony spotkania chupakabry ale też jeszcze szczęścia nie miałem ;)
 

Lolek94

Weteran
Rejestracja
Lis 16, 2014
Postów
177
Buchów
0
Spot przetrwał dwa sezony, co prawda nie na taka skalę jak planuje w tym roku ale nie zauważyłem tam śladów człowieka. Żeby dostać się na niego trzeba przejść przez bagnisty las w którym jest od cholery jeżyn i polamanego starodrzewia później trzesawisko z przez które często przechodzę na czworaka żeby rozłożyć ciężar no i wierzby przez które wiadomo jak się przechodzi... poletko ostatecznie jest w trzcinach które latem mają grubo ponad 2m. Żeby tam wejść ktoś musiał by mieć jakiś konkretny cel czyli albo by mnie zauważył i poszedł za mną albo byl by ******m poszukiwaczem cudzych spotow.

Co do zwierzyny mam tam dziki, jelenie, sarny i ostatnio zauważyłem ślady takie jak kocie, podejrzewam że lis lub jenot. Nie ma niedźwiedzi więc nie ma się czego bać. No chyba że locha z młodymi ale nie zdarzyło mi się jeszcze. Co prawda klimat tam mam wymarzony spotkania chupakabry ale też jeszcze szczęścia nie miałem ;)
Haha chupakabry w PL. Śmiech na sali :D

Ja swojego spota mam w tarkach. Akurat tak się złożyło że tarki porosly do okoła a środek o srednicy 4/5m jest pusty. Rosną tam pokrzywy ale i tak wywale tą ziemie bo kurde liście są z drzew. Kupi się troche ziemi coś tam pozbieram z pól, trochę" jakiegoś "nawozu i graa. Pestki mam od Grzesia także będzie ciekawie
 

GreenMind

Well-known member
Rejestracja
Lut 12, 2018
Postów
128
Buchów
0
A co sądzicie o uprawie w szkocji? ;D jak darade to na kiedy mógłbym coś planować ? spota prawdopodobnie juz mam więc luzik ale martwi mnie czy da sie wgl to ogarnąc w tym z***anym klimacie :D
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,583
Odznaki
2
W szkocji to możesz założyć kilt i pójść się na***ać do odcinki popijając sausage rolla iron bru :p
A tak poważnie to zaopatrz się w coś jak tundra albo taiga od dp. Jak zasadzisz w czerwcu to coś powinno mimo wszystko wyrosnąć. Obyś miał dobrze nasłonecznioną miejscówkę. Ja w szipszagerlandzie uprawiam indoor ;)
 

GreenMind

Well-known member
Rejestracja
Lut 12, 2018
Postów
128
Buchów
0
Od strony zatoki więc cały dzieć dobrze naświetlone. Chyba spróbuje ale ku**a 5 mil z wodą i ziemią zapie****ać to będzie zabawy w ch*j
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,616
Buchów
2,382
Odznaki
1
Od strony zatoki więc cały dzieć dobrze naświetlone. Chyba spróbuje ale ku**a 5 mil z wodą i ziemią zapie****ać to będzie zabawy w ch*j

chyba aż takiej suszy tam nie ma :sunny: tak że hydrożel zastosuj, ziemia jaka tam jest?
 

GreenMind

Well-known member
Rejestracja
Lut 12, 2018
Postów
128
Buchów
0
Ziemia na miejscu tragiczna, pełno kiełkowatego gówna więc zakwaszona prawdopodobnie więc będe robić własny mix albo coś kupie...
prawie sie już zdecydowałem na tego auta.. 5 automatów i zobaczymy co będzie, pewnie NL od rqs'a i big bang na depreche i chore banie.
 

Spalona Zarowka

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 12, 2017
Postów
1,075
Buchów
1,628
Od tej pory jak w lipcu zaczęło napierdzielać deszczami tak dotąd woda nie zeszła...
Także myślę, że na spokojnie koniec marca - kwiecień dołki będę robił.

Mam nowego spota, bo dwa poprzednie przy tych deszczach miały ponad pół metra wody.
W tym roku czuje po kościach, że lepiej nie będzie :p
 

Nakurwiamkopce

Well-known member
Rejestracja
Kwi 18, 2017
Postów
178
Buchów
1
Próbował ktoś startu wcześniej w mini szklarni ogrzewanej? Macie pomysł jak to ogrzać bez dostępu do prądu?
Myślałem nad panelem solarnym ok. 150w z akumulatorem i do tego mini nagrzewnice samochodowa 100w :D albo można też przetwornice na 230v i wtedy ze 4 świetlówki ok 20w :D nie znam się kompletnie i nie mam pojecia czy to może wypalić, ktoś się wypowie?

Wiadomo że nie chodzi tutaj o 20oC, ale o to, żeby około 100 panien w litrowych doniczkach przeżyło, a nawet trochę poszło w korzeń przez kwiecień :)
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,616
Buchów
2,382
Odznaki
1
Próbował ktoś startu wcześniej w mini szklarni ogrzewanej? Macie pomysł jak to ogrzać bez dostępu do prądu?
Myślałem nad panelem solarnym ok. 150w z akumulatorem i do tego mini nagrzewnice samochodowa 100w :D albo można też przetwornice na 230v i wtedy ze 4 świetlówki ok 20w :D nie znam się kompletnie i nie mam pojecia czy to może wypalić, ktoś się wypowie?

Wiadomo że nie chodzi tutaj o 20oC, ale o to, żeby około 100 panien w litrowych doniczkach przeżyło, a nawet trochę poszło w korzeń przez kwiecień :)

ale po co ? :D lepiej zacząć w maju i dać im dobry START
 

Nakurwiamkopce

Well-known member
Rejestracja
Kwi 18, 2017
Postów
178
Buchów
1
ale po co ? :D lepiej zacząć w maju i dać im dobry START

Nigdy wcześniej niż w maju nie zacząłem, więc nie wiem ile to daje, ale coś na pewno :) chcę mieć potwory, a to z pewnością pomoże.

Ogólnie to ***nąłem bonio i tak mi zaświtało z tym panelem, może sama szklarnia wystaczy :D

Ale gdybać sobie można, a wiosna będzie jaka ma być :) taaak, jak pozwoli to ruszę wcześniej, żadnych paneli :D o to chodzi w oucie
 

autostrada

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2012
Postów
406
Buchów
654
Odznaki
1
Kiedy zaczynacie kielkowac nasionka i kiedy wrzucacie na spota?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół