nasiona marihuany

Poszukuje gotowej siatki do scroga

Wyszukiwarka Forumowa:

EasyFarmer

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2012
Postów
454
Buchów
5
Panowie pomóżcie. Szukałem w internecie w ogrodniczych u siebie w mieście i nie maja siatek 5x5cm. W internecie jakieś znalazłem a to siatki do Orlika, siatki do ptaszków. .. szukam gotowej siatki na zamówienie jeśli ktoś kupował albo wie gdzie nabyje proszę o odp w temacie
 
O

OdcieńZieleni

Guest
zbijasz dechy w czworokąt, wbijasz gwoździe co 5cm na obwodzie, łączysz linką, tworzyąc siatke pod scrog
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Poszukaj na allele siatki przeciw ptakom, 50x50mm
sa cięte z metra2
podajesz zawyzony wymiar ile potrzebujesz, reszte docinasz
od lat jej uzywam i jest ok
 
D

DIABLO

Guest
MoŻe sobie kupić i dopleść kilka lini i będzie miał jak znalazł ,jeśli nie to niech poszuka tu---https://bagan.pl/siatkipolipropylenowe-pp---- choć nie sadze aby sprzedawali mniej niz kilka metrów.
 

senai

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2008
Postów
73
Buchów
1
Panowie pomóżcie. Szukałem w internecie w ogrodniczych u siebie w mieście i nie maja siatek 5x5cm. W internecie jakieś znalazłem a to siatki do Orlika, siatki do ptaszków. .. szukam gotowej siatki na zamówienie jeśli ktoś kupował albo wie gdzie nabyje proszę o odp w temacie

Kolego, siatka dla ptaków jak mówili koledzy jeśli potrzebujesz 50x50. Kosztuje grosze. M2 ok 5 PLN . Jeśli szukasz 100x100 to szukasz siatki na woliery. Dokładnie to samo co chwilę wcześniej, ale inny rozstaw oczek.
Siatka z growshopu. Nie polecam.

Za jakiś czas wrzucę poradnik jak zrobic porządna siatke z ramą :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół