nasiona marihuany

Photo of the Month - Styczeń '18 - Głosowanie

Wyszukiwarka Forumowa:

Tytuł najlepszej fotki miesiąca Styczeń '18 zdobywa . . .


  • Łącznie głosujących
    48
  • Poll closed .

Ashaen

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2017
Postów
297
Buchów
0
O Panie nawet sie nie zorientowałem o tu drugie miejsce chyba :D Gratuluje Pepa należało sie i dziękuje wszystkim głosującym :yeahh:
 

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,159
Buchów
20,980
Odznaki
2
oficjalne ogłoszenie wyników <joint>



I miejsce - Pig pepa



II miejsce - Ashaen



III miejsce - autostrada



Nagrody za udział w głosowaniu wylosowali userzy: Dragon i fan




kilka słów wytłumaczenia - o miejsce II i III walczyły 3 osoby (bo Ashaen miał jeden nieważny głos) - jak wypadło losowanie widać powyżej



:running-around-smilGRATULACJE!!!! :running-around-smil



Nagrody powinniscie otrzymac na pw w przeciągu 24h



ps. jak odbierzecie nagrody pochwalcie sie fotka co wybraliście, z przyjemnoscia postawie bucha



Raz jeszcze gratuluje wygranym, dziekuje za zgłoszenia i oddane głosy oraz zapraszam do kolejnej edycji konkursu Photo of the Month




peace!! :spalony:
 

autostrada

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2012
Postów
406
Buchów
654
Odznaki
1
Dzięki wszystkim za glosy, miło w debiucie stanąć na podium =)
Dzięki administracji za organizację konkursu i fundatorom nagród! :spalony:
 
F

fan

Guest
Wielkie łał i jestem lekko w szoku.,nie spodziewałem się że załapie sie na jakieś ziarenka tutaj..Gandi serdecznie dziękuję i gratuluję reszcie szczęśliwcom.elo
 

autostrada

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2012
Postów
406
Buchów
654
Odznaki
1
Paczuszki dotarły =D

Paczuszka od flory&fauny przyszła bardzo szybko, dobrze zapakowana, dobry kontakt mailowy. 100% satysfakcji!
IMG_20180216_153836.jpg



Paczuszka od f2seeds, przyszła równie zybko, kontakt mailowy wzorowy jak zawsze, ale niestety zrealizowali mi bon na 85 zł [nasiona wybrane przeze mnie za 75zl, za 25 zł prosiłem coś wg uznania sklepu] dostałem pestke o wartości 10 zł plus koszty przesyłki. Ostatni raz też się na Was zawiodłem mimo, że wcześniej było ok. No cóż, darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda =D

PS. Polecam te automaciki BBBliss=D
IMG_20180216_154000.jpg


Dzięki raz jeszcze administracji, fundatorom oraz szanowne mu jury =)
 

Pig pepa

Well-known member
Rejestracja
Wrz 4, 2017
Postów
138
Buchów
1
Siema wszystkim !
Na wstępie chciałbym podziękować szczęśliwej 13-stce za oddanie na mnie głosu (13 to moja ulubiona liczba :D)
Jak również organizatorom i sponsorom :) oto moje prezenciki albo nagroda od pestkomania.pl świetnie zapakowane i w bonusie russian doll jak i Hemp.pl :D dzięki za wyróżnienie i do zobaczenia przy kolejnym konkursie :D



 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół