nasiona marihuany

Niedobory

Wyszukiwarka Forumowa:

Pierwiastek

Well-known member
Rejestracja
Kwi 4, 2014
Postów
121
Buchów
0
Co roku trafiają mi się różne niedobory i prawie z każdym sobie radzę a no wprawie bo z jednym nie mogę a mianowicie fioletowe łodygi które są mniej sztywne od normalnych. Co to może byc?
 

kava

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2015
Postów
248
Buchów
0
Prawdopodobnie zakwaszona ziemia. Dolomit zrobi robote z ph
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Na out wyczytałem, że może być to spowodowane niskimi temperaturami
 
D

DarkMessiah

Guest
A ja wyczytałem ze trzeba mieć to to w głęboko w poważaniu i się tym nie przejmować dopóki liście zdrowe.
 

Acki1992

Well-known member
Rejestracja
Gru 13, 2009
Postów
226
Buchów
0
Nie chciałem juz zakladac nowego tematu więc wrzucam tu. Krzak ma chyba jakiś niedobór, bo krawędzie lisci przy szczytach są pozawijane do góry a końcówki brązowe, jakby były przypalone. Świetlówki są na tyle wysoko że napewno to nie od tego. Z tego co wyczytałęm to moze byc niedobór magnezu, ale moze ktos bardziej doświadczony by sie wypowiedział. Może też przesadziłem z nawozem, bo lałem cały czas bez lania czystej wody. Dolne liście rosną normalnie. Wilgotnośc w boxie koło 50%, temperatura koło 28. Poniżej fota. Pisałem juz u siebie w poście ale tu chyba lepiej pasuje.

https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?album=3615&pid=953015#top_display_media
 
Ostatnia edycja:

Acki1992

Well-known member
Rejestracja
Gru 13, 2009
Postów
226
Buchów
0
Przelałem ją całą butelka czystej wody, zobaczymy czy zrobi robotę. Nie lać jej już lepiej nawozu aż nie wróci do normy?
 
D

DarkMessiah

Guest
No tak ;) pilnuj dolnych liści jak będzie miała mało papu to da ci znac.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół