nasiona marihuany

Bażant w sosie z ziołami prowansalskimi z warzywami ugrilowanymi na maśle czosnkowym

Wyszukiwarka Forumowa:
K

K2

Guest
1. Bażanta myjemy dokładnie pod zimną wodą, oczyszczamy z reszty piór
2. Osuszamy bażanta, solimy i pieprzymy
3. Rozgrzewamy oliwe na garnku, rydwance i opiekamy bażanta z kazdej strony do momentu aż się zarumieni
4. Zalewamy wodą, dodajemy zioła prowansalskie i dusimy do momentu aż bażant będzie miękki ( ja do tego używam garnka ciśnieniowego )
5. Podczas gdy bażant się dusi - zagotuj wodę do kartofli i ugotuj kartofle
6. Rozgrzej patelnie grillowa, dodaj masło czosnkowe, wrzuć szparagi i wcześniej ugotowaną marchew i opiekaj do porządanego momentu, nie spal warzyw.

Tutaj na małytm talerzyku może być dosyć drastyczne zdjęcie, tutaj widać gdzie dostał. Pokazuję to, bo trzeba uważać jak się je bażanta, kiedyś trafiłem na śrut. Te miejsca trzeba ostrożnie gryźć. Ten był duży, miał ponad 600 gram i wam powiem był tłusty.



Tutaj warzywa - szparagi i marchew



Bażant z warzywami podany w sosie z ziół prowansalskich



smacznego !
 
S

Stefan Jarzyna

Guest
Pyszotka. Ja wolę na żywo je podglądać :) Ostatnio nawet miałem przyjemność przy okazji objazdu po terenie. Ładny kogut prowadzał dwie kurki.
Ale pyszotka:) smaka żeś narobił :)
 

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,074
Buchów
1
Te ziemniaki powinny być opiekane na złoto,lepiej by pasowały.
 

kava

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2015
Postów
248
Buchów
0
KonopnyMistrz, narobiles mi smaka na tego bazanta tak jak przedmowca pisze cwiartki ziemniaka smazone w glebokim oleju byly by tu ewenementem :). Juz dawno mialem upolowac bo u mnie jest ich sporo ale czy czasem nie trzeba tego miesa przebadac?
 
K

K2

Guest
Nie, ptaków nie badamy, dzika tak.

smazone w glebokim oleju byly by tu ewenementem

tak nie ziomuś, bo to by było niezdrowo na głębokim oleju., no co Ty ? to po to jem zdrowe mięso, żeby teraz do niego podać frytki? Jak juz to tak jak mówi Suszu, w piekarniku opiekane.
 
Ostatnia edycja:

kava

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2015
Postów
248
Buchów
0
Jesli masz problemy ze zdrowiem to oczywiscie nie polecam smazonego bo wiadomo ze nie polepszy stanu zdrowia. Ale kto co lubi i na co sobie moze pozwolic.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół