nasiona marihuany

[HPS 600W, 1.44m2] - 7xAK-47, 4xSuper Skunk, 3xLemon Skunk

Wyszukiwarka Forumowa:

Pickle

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2017
Postów
58
Buchów
0
Ładnie to wyglada :freak:
Jaka masz wentylacje w namiocie ?
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,252
Rozwiązań
1
Buchów
16,050
Odznaki
4
Nie pamiętam już jakiej marki tam went wisi. Z regulacją do ok 700m3, chodzi prawie na maks obecnie. Niestety miejsce gdzie jest box szybko się nagrzewa. Dodatkowo 3 wiatraki mieszające.
Swoją drogą po zakończeniu tego projektu, muszę rozebrać wentylatory i wyczyścić bo już pewnie zdrowo zasyfione.
 
Ostatnia edycja:

Pickle

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2017
Postów
58
Buchów
0
Zastanawiam sie co dorzucic do mojego zestawu.Teraz mam 2 wentylatory 240-350 M3/H,ale nie moga chodzic na drugim biegu bo bedzie zbyt glosno.Przy 400W daja rade bez problemu przy temperaturze na dworze do 25 stopni,ale jak dorzuce jeszcze 600w,to bede musial miec dobra wentylacje
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,229
Buchów
2,046
Odznaki
1
to moze cooltube wrzuc? ja przy 400W na 0.64 mam 28C, trzymam zarowke na wysokosci 23cm. Went skrecony na polowe tzn 240m3/h
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,252
Rozwiązań
1
Buchów
16,050
Odznaki
4
Dobry wieczór,
zbliżamy się powoli do końca. Z uwagi na brak czasu na tygodniu, prawdopodobnie wszystko razem zostanie skoszone w weekend a przynajmniej zdecydowana większość. Niektóre trochę oklapnięte bo powinny być wcześniej podlane.
Dziś pokażę Wam wszystkie Lemon Skunki. Nie dadzą dużo palenia ale jak już wspominałem - ciekawe fenotypy się trafiły. Dwa z nich mocno żywiczne, trzecie zbite jak sk***esyn :) Wszystkie wydzielają intensywne zapaszki. Liczę, że będą smaczne.

Lemon Skunk #1


Lemon Skunk #2


Lemon Skunk #3



A teraz AK47 z Gnomes Garden. Te powinny trochę podgonić poziom zaniżony przez Lemon Skunki jeśli chodzi o plon. Niektóre mają niewąskie pałki hehe



















Im bliżej końca tym bardziej jestem ciekawy jak wypadnie to wszystko i w wapku i na wadze :)
 
Ostatnia edycja:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,252
Rozwiązań
1
Buchów
16,050
Odznaki
4
Dzięki ale ja chyba po outowych wojażach zbyt dużych krzaków się spodziewam i mało się wydaje tego ;) już niebawem się przekonamy bo trzeba ruszać z kolejnym projektem!
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,997
Buchów
20,013
zacna zaslona milordzie, gdzie takom dostane?
byle do harwestu z faretm!
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,252
Rozwiązań
1
Buchów
16,050
Odznaki
4
zacna zaslona milordzie, gdzie takom dostane?
byle do harwestu z faretm!

Nie dostaniesz, sam ręcznie tkałem na mojej przędzy.

Skoszone 3x ak47 od gnoma (na fotce), 2x lemon skunk oraz 1 słabszy super skunk. Luźne feno, żywiczne dość i śmierdzące specyficznie.

 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,252
Rozwiązań
1
Buchów
16,050
Odznaki
4
Siemka, jak tam wieczór mija? Plecy bolą ale druga część skoszona i już sobie wisi w siatce.
Ścięte dziś:
1. Ładniejszy super skunk w donicy + 2 też spoko w butelkach



2. 3x AK47 od SeriousSeeds + 1x z GnomesGarden - piękna sztuka! (z tyłu po lewej)



3. Ostatni lemon skunk ale zapomniałem zrobić mu fotkę.

Dzisiejsze super skunki też śmierdzące ale nie takimi szczochami jak pierwszy :) AK47 pięknie pokryły się żywicą. Ta sztuka z gnomes garden jakimiś truskawkami zajeżdża jak dla mnie. Nie wziąłem póki co ani sampelka z niczego nie licząc finger hashu który namiętnie popalałem hehe Także już niedługo testy, teściki!
Laski przez ostatnie 2-3 tyg dostawały samą wodę. Jak wszystko wyschnie to rzucę na wagę i kończymy. Szybko zleciało, czas szykować następny projekt. Z racji tego, że temperatura na pewno będzie dokuczać to pójdzie spectrolight i jakieś szybkie rośliny.
 
C

Convictus

Guest
Faajne pałkiszony :D czekam na jakieś info na temat ak47, chodzi mi bardziej jakie różnice zauważysz jak będziesz palił :D. Bo jak będą klepać podobnie i oszronione może też podobnie :D to po co przepłacać.
pozdro
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,252
Rozwiązań
1
Buchów
16,050
Odznaki
4
Hehe oszronione były dobrze wszystkie - z SS i z GG. Na pewno nie widzę powodu dla którego miałbym płacić tyle kasy za te nasionka od Serious bo są dość drogie, chyba przeszło 3 stówki. Kupiłem tylko dzięki black friday na Gnomes Garden i 50% off. Chciałem spróbować takiego klasyka po prostu.
 
Ostatnia edycja:
O

OdcieńZieleni

Guest
halo halo ? jakieś sweet focie suszu wrzucisz Pan? :) palisz już coś z tego? pochwal sie <peace>
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,252
Rozwiązań
1
Buchów
16,050
Odznaki
4
No właśnie spaliłem z tego jednego, małego bobiczka tylko hehe. Leżakuje sobie jeszcze temacik, curringuje się :) W przyszłym tyg będzie podsumowanie, zdjęcia i coś więcej o smaku i działaniu.
 

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
Nie ma nic lepszego jak swiezyna. Zawsze pierwsza lopa mega jak dobre zielsko. Smacznego ...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół