nasiona marihuany

"150W 150 gram " growlog by easyfrm

Wyszukiwarka Forumowa:

EasyFarmer

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2012
Postów
454
Buchów
5
Szybkie pytanie- podnosiłes jakos wilgotność powietrza czy cały czas na wegu było 30-50% ?

Podnosiłem częstymi opryskami. Dziennie szlo ok 1L opryskow. Wilgotność miałem ok 60-70% i jak widać jest ok. Powerkush zajął pół boxa najstarszy resta w tyle trochę
 

EasyFarmer

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2012
Postów
454
Buchów
5
Witam po ponad tygodniu. Zero zainteresowania ale to normalne może coś się ruszy jak zacznie to wzstko puchnac :) FLO 13 dzień powerkush reszta w tyle o tydzień. Fotki:




Powerkush

Kf x choco


Skunk x NL 10


Rodzinka.pl


Gdzieś mi zginęło solowe zdjęcie chocolope . Ogólnie bez problemów. Nawozy mi się skończyły ale już zamówione. Powerkush wg dinafem najszybciej dochodząc odmiana od nich dają 5-6tyg kwitniecia. Zobaczymy :) pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
K

K2

Guest
yo ! jak zobaczyłem ten tytuł to zaraz sobie przypomniałem mój grow 250 watt - 250 gram ( tak naprawdę to miałem tam, jak teraz pomyślę, w sumie ok. 275 watt bo na super lumenach ) i nie było na koniec 250 gram tylko ''porażka'' - 190gram, ale ja miałem 2 rośliny, napowietrzanie korzeni itp cuda niewidy.... Dobrze jest okreslić sobie cel prawie nieosiągalny, bo wtedy człowiek jednak chyba stara sie bardziej... To tak jak ustalamy normy pracownikom w pracy - ustalamy, że chcemy żeby zrobili więcej niż mogą, oni się starają, tego nie osiągają, ale my i tak jesteśmy zadowloeni, bo zrobili w ch*j... - jest coś w psychice człowieka... gdzieś tam jest sukces, w teoretycznej tylko porażce......

Ty masz 4 rośliny, mam nadzieje, że się tak pościskają, że będzie sz miał 160 :).

PowerKush jest super krzakiem.

pozdro, powodzenia i łap bucha !
 

EasyFarmer

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2012
Postów
454
Buchów
5
Mala aktualizacja ;)
Zaczyna się najlepszą cześć opowieści. . Szerszą aktualizacja za parę dni .. pozdrawiam :)
 

EasyFarmer

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2012
Postów
454
Buchów
5
Siema wszystkim :) Juz mniej niż więcej . Powerkush flo od 3 marca wiec mamy dzień 22 flo. Reszta tydzień w plecy. Niektórzy liczą flo od pojawienia się włosków pierwszych dla mnie to okaz płci i flo zaczyna się od pojawienia si kwiatków wiec od tego dnia liczę . Czas na zdjęcia :)


 
Ostatnia edycja:
C

Convictus

Guest
Fajne pałkiszony jak na 22dzień :D moje w 26 były znacznie biedniejsze :(
pozdrawiam
 

EasyFarmer

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2012
Postów
454
Buchów
5
Uszanowanko wiara . Trochę mnie nie było. Natłok spraw osobistych i zawodowych. Powerkush ścięty i spalony zdjęć nie mam chociaż mialen porobione ale ze względu na przypaly ost czasy całą galeria została wy***ana. Niestety dla pasjonatów tego hobby prawo nie jest przystosowane a szkoda. Drony jakieś latają inwigilacja w ch*j..
W boxie zostało chocolope ,killing fields i skunkxnorthern . Killinga kosze na dniach. Kush wyszło mi ok 34g. Niedojrzałe bo potrzebowała z 2tyg ale działanie extra zero zamuly w robocie się sprawdzał mega :) Czas na foty

Bobson powerkush tak wyglądał po wysuszeniu . Jak producent pisał dużo pomarańczowych nitek. Wiara ode mnie kto próbował yo każdy "o niezła holka" ;) fajny temacik zagości u mnie napewno.

KILLINGFIELDS Warr Seeds




Na zdjęciach tak nie widać ale są naprawdę ładnie napuchniete . I tak na straty miała iść bo wyrósł z niej mutant jeden liść i tyle ale po czasie sir ogarnęła. Ładny słodki zapach Paluch od żywicy się kleją :)

Reszty nie wyjmowalem. Pokaże przy następnych aktualizacjach. Temperatura 28C wilgotność 35 40% . Leci 5ml bloom i 10ml topmax na litr wody . Widok ogólny :) Pozdrowki wiara .. niebawem outdoor :)
 
Ostatnia edycja:
C

Convictus

Guest
Wszystko spoko, ale po co 10ml na litr :D? Podobnie jak z tytanitem, można wlać 20ml na litr pod rośline tylko po co :p ja ze względów czysto ekonomicznych polecam 5ml na litra :p jakichś super zadowalających efektów nie widzę po tym szczerze powiem. Muszę sprawdzić canna boosta, bo to chwalą bardziej :D
 

EasyFarmer

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2012
Postów
454
Buchów
5
Wszystko spoko, ale po co 10ml na litr :D? Podobnie jak z tytanitem, można wlać 20ml na litr pod rośline tylko po co :p ja ze względów czysto ekonomicznych polecam 5ml na litra :p jakichś super zadowalających efektów nie widzę po tym szczerze powiem. Muszę sprawdzić canna boosta, bo to chwalą bardziej :D

Wiesz co w poprzedniej uprawie trochę skąpy bylem na te nawozy dawałem właśnie po 3-5ml gdzieś wyczytałem ze bio się nie żałuję wiec tak zrobiłem ale tak jak mówisz jakichś super efektów nie zauważyłem myślę czy na następny nir wjechać na mineralne i porównać. Zastanawiam si czy 9L donice są nie za duże na 20 dni wega i 0,36m2 bo nie ukrywam ze ciasno było. Wiec pytanie dawać mniejsze na pełnosezonowki?
 
C

Convictus

Guest
Ja mam na kolejne grow 7l donice (ale chce krótki weg max 3tyg) a teraz mam 14l ale ok 12litrów gleby w nich. Top maxem krzywdy nie zrobisz bo to nie nawóz więc o popalenie się nie ma co martwić. 5ml blooma to też ponad dawkę ale niedużo więc jak jest dobrze to jest dobrze :p planty wygladają za***iście wręcz zdrowo :p
Co do mineralnych to chu*a porównasz bo byś musiał na klonach takie porównanie zrobić. Ogólnie te nawozy przecież są ok :D bo idzie tak poprowadzić roślinę, żeby nie miała niedoborów. Jedynie ten booster działa trochę słabo :D ale drugiej strony nie wiem jak działają inne więc nie jestem w stanie stwierdzić ale dużo typa poleca canna boosta więc coś w tym jest. Jest jeszcze inny organiczny booster od atami, bloombastic się nazywa i widziałem na forum też, że ludzie go używali ale nie pamiętam żeby był tak chwalony jak canna :D
Co do donic to jak masz miejsce to laduj jak największe :p
 

byle z fartem

Na pewno nie Pazdan
Weteran
Rejestracja
Cze 5, 2016
Postów
520
Buchów
52
Killingfield od warra widze trafiłeś jakieś indicowe pheno, zrobisz lepsze zdjęcia topa ? Jest zbiciuch czy bardziej w miotłe ?
 

EasyFarmer

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2012
Postów
454
Buchów
5
Killingfield od warra widze trafiłeś jakieś indicowe pheno, zrobisz lepsze zdjęcia topa ? Jest zbiciuch czy bardziej w miotłe ?

Hej fotki lepszej nie zrobię bo mi ostrości w fonie nie łapie nwm czemu . Tak pheno indicowe topy zbite i twarde .

Pokaże Wam resztę roślin.
Chocolope f2seeds



Skunk#1 x NL#10


 
Ostatnia edycja:

EasyFarmer

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2012
Postów
454
Buchów
5
Aktualizacja 17.04

Killing fields ścięty . Wyszło ok 35g. Temat mógł jesCze pod lampa być bo w pełni nie doszedł ale spoko typowa indyka bardzo podobny do powerkush.

Pod lampa Chocolope oraz Skunk x Northern.
Skunk od dziś leci sama woda chocolope będzie dłuzej trzymane x racji ze sativa oraz chce aby doszła w 100% . W tym czasie będą sobie kielkowac nowe sionka na out i indoor :)


Chocolope

Od lewej chocolope po prawej skunk

 
Ostatnia edycja:

EasyFarmer

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2012
Postów
454
Buchów
5
Dobra skunkxnorthern ścięty i chyba moj mały skromny prywatny rekord w karierze in :p
wyszło mi 70 g i piękny duży bobson :)





Chocolope



W boxie juz wyszły lebki ponad glebę : RedpoisonXthinkdiffrent , zong od ggs i Burmese Kush od t.h.s :) pozdrowki
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół