nasiona marihuany

[40W HPS] Autopot [15L x 7] [Critical NL] plus coś dojedzie

Wyszukiwarka Forumowa:

Mr.SQN

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2015
Postów
353
Buchów
32
Odznaki
2
siemano

Dzisiaj dzien 32 od poczatku i 7 dzien od przełączenia i dzisiaj jest pierwszy dzien w którym podłaczyłem cały zestaw pod baniak.

zalane 50L chwile po południu po kilku godzinach zeszło ponad 10 l z rezu.

do picia 100ml a 100ml b 25 rizoo i 100 boosta oczywiscie na 50L

ec 1.2
pH5.8 powinno byc wyższe3 na flo około 6 pewnie ???

nie dałem drip clena i calmaga nie dałem. co do CALMAG co ile robic oprysk ????
ile czasu zajmuje zeby coco dobrze nasiąkło bo patrze ze z banki ubywa a za mokro tam nie jest w donicy.

jak jakies uwagi prosze dawac

do zas

displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]
 

cheton

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 5, 2007
Postów
992
Buchów
3,259
Ten mieszajcy zawsze juz tak bedzie lezal?Nie szkoda Ci miejsca?
 

Mr.SQN

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2015
Postów
353
Buchów
32
Odznaki
2
Nie zawsze xD jest mobilny i pewnie go przestawie jak bedzie potrzeba jak narazie jest ok
 

fazogastor

Balcerowicz rulez
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
890
Buchów
481
Sprawdzaj PH w zbiorniku, bo w wyniku autodysocjacji, będzie rosło PH wody, jutro jak sprawdzisz to się możesz zdziwić, jak będzie np. PH 6,5.
 

Mr.SQN

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2015
Postów
353
Buchów
32
Odznaki
2
Zdazylem zauwazyc , mimo wszystko dzieki za przypomnienie. Ty gastro chyba wczeaniej juz na forum byles ???
 

fazogastor

Balcerowicz rulez
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
890
Buchów
481
Tak miałem konto, skasowałem żeby sobie zrobić przerwe.
 

Mr.SQN

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2015
Postów
353
Buchów
32
Odznaki
2
Siemano Panowie.

witam ponownie po dłuższej przerwie.
W poswiąteczny czas chciałem zyczyc udanych zbiorów pomyslnych wiatrów madrze wybranych celi cierpliwosci i wytrwałoci w osiąganiu sukcesu. Sam posobie wiem ze takie pie****enie nie pomaga ale... musisz ku**a zacisnac zęby pięści i zacząć napie****ać sie z zyciem o swoje. Nikt ani nic ci nie pomoże jesli nie wykonasz pierwszego ruchu... ja to co robie - robie to z mysla o przyszłości zeby nikomu z mojej rodziny niczego nie brakło nie mowie tu o Uprawie zioła bo to bardziej hobby niz zarobek... ale praca poswiecenie i uporczywe dazenie po swoje to tajemnica sukcesu ja w to wierze i tego samego chce zyczyc wam. tak przy okazji ziomale...


TO Po Wstępie:

Dzisiaj z racji tego ze jest po 00 zaczął sie dzien 50 od wyjscia nad ziemie i dzien 25 od przełączenia.
W boksie nic nie wycinałem bo mnie nie było rosnie tak jak zostało po przełączeniu.
Do picia ostatnie podlanie tylko boost z racji tego ze wczesniej były jak by lekko przypalone koncówki liści przy następnej wymianie za dzien dwa dostaną pełny zestaw pozywienia.

krzaczki mniej wiecej na tej samej wysokosci, zwarte dosyc niskie mogłem troche wyzej trzymac lampe podczas wega no cóż,mam nadzieje ze panny ładnie obrodzą. nie długo pewnie zrobie delikatnego fryzjera zeby im zagesto nie było.
po za tym wydaje mi sie ze ładnie idzie...

pozbycie sie zainfekowanych storczyków pomogło jak i również oprysk ze specyfiku który został opisany wczesniej, panienki piją umiarkowanie okolo 30 l na tydzien jestem zadowolny z efektow w auto potach faktycznie bardzo łatwo mozna sie przyzwyczaic do obsługi tego zestawy nalezy jednak miec podstawową wiedze xD


pozdro

displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
 

Mr.SQN

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2015
Postów
353
Buchów
32
Odznaki
2
Siema

Dzisiaj dzień 65 od poczatku oraz 40 od przełączenia.

Panny ostatnio zwiekszyły zapotrzxebowanie na pk czerwieniały łodygi dostają już regularnie cal/mg


przedziorki znowu sie pojawiły z tydz temu dostały panny oprysk z neem oraz mydła , wczesniejsze poczynania z opryskami jak by spowolniły panny . ale odzyskuja wigor xD

najlepiej ida panienki od rqs reszta idzie ale nie wybija przed szereg....

generalnie zauwazyłem ze od kilku upraw jak by krzaki po przełaczeniu na flo nie puchły jak wczesniej lampa wymieniona nie wiem albo hujopwe geny albo ten balast juz swoje przerobił.

jak by nie było od długiego czasu jest w uzyciu praktycznie non stop... podjełem decyzje ze do***ie po tej relce jak sie wszystko uda 600w lumateka i zobaczymy jak to bedzie .

jednak 600 W troche zaczyna mnie juz przerażać ale h*j tam bedzie regulacja to nawet 400 wsadze i bedzie efekt porównania czy balast czy geny a moze z***any łeb plantatora haha xD

wiec najbardziej podobaja mi sie pestki od rqsa i w nastepnym grow juz wiem co wam panowie zaprezentuje do zoba nastepnym razem

edit :

zapomniałem napisać ze bym musiał chyba zainwestowac w chiller nie wiem czy dobrze napisałem chodzi mi o chłodziarke do wody do pozywki temp wzrasta w otoczeniu i tak sie zastanawiam ...

jak coś jeszcze mi sie przypomni bede dopisywac tutaj


displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
 
Ostatnia edycja:
C

Convictus

Guest
Nie wiem ile czasu masz tą lampę :p ale czytałem u nas na forum, że profeszynal zawodowcy zmieniają lampy co 6miechów. Ktoś jeszcze kiedyś mówił, że trzecie grow można na jednej zrobić, ale już w trzecim będzie znacznie mniej lumenów. HPS traci znacznie wraz z czasem świecenia.
Balast raczej nie jest tutaj winny (ale oczywiście też mógł się spie****ić) :p
Sama lampa niedroga, możesz nawet teraz zamówić i założyć :p może będą Ci puchnąć lepiej.
 

Mr.SQN

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2015
Postów
353
Buchów
32
Odznaki
2
Nie wiem ile czasu masz tą lampę :p ale czytałem u nas na forum, że profeszynal zawodowcy zmieniają lampy co 6miechów. Ktoś jeszcze kiedyś mówił, że trzecie grow można na jednej zrobić, ale już w trzecim będzie znacznie mniej lumenów. HPS traci znacznie wraz z czasem świecenia.
Balast raczej nie jest tutaj winny (ale oczywiście też mógł się spie****ić) :p
Sama lampa niedroga, możesz nawet teraz zamówić i założyć :p może będą Ci puchnąć lepiej.

siema lampy były nowe

po przemyslenieu doszedłem do wniosku ze swiatło miało cieżej dostac sie w głąb gąszczu co poskutkowało mniejszym rozwojem topów mam na myśli ze nie zaczynaja sie nisko mam nadzieje ze wiesz o co mi chodzi.

co do balastu podejrzewałem ze moze swoje przerobił wiec zainwestowałem w nowy ... zapraszam kawałek dalej xD :crazy:

---------- Post Zaktualizowany 05:54 ---------- Data pierwszego postu 05:39 ----------

witam ranne ptaszki zapijaczone i ochlane mordy oraz cała reszte <lol2>

Rośliny maja obecnie 84 dni od początku i 59 dzień od przełączenia na flo
Puchną i puchną i puchną xD włosów białych wysyp co mi sie podoba
Przedziorki jak by opanowane ale na chwile pewnie musze chyba przed
nastepnym razem cały dom sprytem wypryskać czy czymś<lol2>

Na temat podlewania tzn proporcji nie beędę sie rozpisywać bo lece zgodnie z tabelą canny
tym razem nie dalem cal mg bo narazie nie trzeba no....

pH 6.0 ec pomiędzy 1,2 a 1,8

róznice wynikają z tego ze czasem ***ne troche wiecej boosta lub pk :freak:
jak druid hah xD

dobra....

zakupiłem nowy sprzet mianowicie zestawik na 600w
troche sie cykam :freak: ale mam nadzieje ze nic sie nie stanie if u now what i mean...

standard... lumatek jak dla mnie 600w lampa gib na flo
adjust a wing wmiare duży plus spreder


aha...! jeden krzak crit wygląda juz na gotowego sprawdze jakos nie długo trichomy i zobaczymy co tam sie dzieje

dobra daje foty.
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
 

Mr.SQN

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2015
Postów
353
Buchów
32
Odznaki
2
Siemano

jedna najbardziej dojrzała skoszona 3 dni temu wisi i sie suszy działa bardzo fajnie wiecej zdjec pewnie wrzuce jjutro


displayimage.php
[/url][/IMG]

displayimage.php
[/url][/IMG]
 

Mr.SQN

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2015
Postów
353
Buchów
32
Odznaki
2
siemano

troche mnie nie było ale brak czasu ...
wszystko zakonczyło sie pozytywnie

podsumowują

krzaki ładnie porosły srednio po 50 60 g ze sztuki łącznie wysło 370 moze nawet 400
ale cos sie zjarało cos sie skreciło i pykło suchutkiego dobrego palonka

problemy

troche mało miejsca na swobodny rozrost krzaka w nastepnym projekcie bedzie 5-6
no i ten nieszczesny przedziorek

przed nastepnym projektem wypsikam pokoje jakims muchozolem czy czyms innym zrobie suka mała komore xD taki ze mnie psychol haha

co wiecej

dokupiłem dwie małpki wiatraki klipsowe secret jardin jeden duzy drugi mały zeby była lepsza cyrkulacja w wewnatrz
co jeszcze zauwazyłęm ze na dole donicy 2 cm od dołu nie było korzenia zbyt zbita mieszanka była wiec zakupiłem clay peb i coco wiec nie bedzie perlitu tym razem i zrobie na spodzie jak by dren z tych kuleczek....

teraz troche zdjec

displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]

---------- Post Zaktualizowany 15:20 ---------- Data pierwszego postu 15:14 ----------

siemano

troche mnie nie było ale brak czasu ...
wszystko zakonczyło sie pozytywnie

podsumowują

krzaki ładnie porosły srednio po 50 60 g ze sztuki łącznie wysło 370 moze nawet 400
ale cos sie zjarało cos sie skreciło i pykło suchutkiego dobrego palonka

problemy

troche mało miejsca na swobodny rozrost krzaka w nastepnym projekcie bedzie 5-6
no i ten nieszczesny przedziorek

przed nastepnym projektem wypsikam pokoje jakims muchozolem czy czyms innym zrobie suka mała komore xD taki ze mnie psychol haha

co wiecej

dokupiłem dwie małpki wiatraki klipsowe secret jardin jeden duzy drugi mały zeby była lepsza cyrkulacja w wewnatrz
co jeszcze zauwazyłęm ze na dole donicy 2 cm od dołu nie było korzenia zbyt zbita mieszanka była wiec zakupiłem clay peb i coco wiec nie bedzie perlitu tym razem i zrobie na spodzie jak by dren z tych kuleczek....

teraz troche zdjec

displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
displayimage.php
[/url][/IMG]
 
Ostatnia edycja:

Mr.SQN

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2015
Postów
353
Buchów
32
Odznaki
2
Siemano od poczatku do zbioru pierwszego krzaka minelo 95 dni. Natomiast reszta troche ponad 100 dni. Plon ladnie wyglada klepie ale jednak czegos mi w nim brakuje... moze kiedys wroce ale nie z wielkim sentymentem.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół