nasiona marihuany

Automaty 2018

Wyszukiwarka Forumowa:

b3tomek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2008
Postów
424
Buchów
0
dzięki. z f2 to jak mam mieszane uczucia na pestakch od nich już 2 sezony..

w lutym pojawią sie nowe pestki możę warto zaczekać, tylko ciekawe jak bedzie z dostepnością.
 

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
z f2 na warsztacie jest teraz Jack Herrer i wymiata. Inne a zwłaszcza af odpadają. Tylko że był z Vision i fast version ale naprawdę wyprzedza wszystko
 

Wielki Nikt

Member
Rejestracja
Sty 20, 2018
Postów
10
Buchów
0
Czesc grzes, probowalem ci napisac pw, ale niestety nie moge bo ktos mi zablokowal ta funkcje z jakiegos powodu, takze prosze zebys mi podeslal do ciebie jakis @

mam pare ptan, pozdro
 

buka007lol

New member
Rejestracja
Sty 21, 2016
Postów
1
Buchów
0
Witam, Grześ wiadomo może czy w tym roku będą te odmiany? :
Purple Maroc x Disel Bery
Guerilla Gold x Northern Light
Guerilla Gold x Auto Mazar
Guerilla Gold x Ak 47
W tamtym roku były problemy i parę odmian niestety nie zagościło na spocie a najbardziej chodziło o ggxak47 bo to co ten gen dawał było mistrzostwem. Będzie coś w tym roku z tych odmian ? Jakbyś znalazł chwilę... odpisz bo nie wiem czy szukać coś innego czy będzie coś z tego, Pozdro
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
[MENTION=73812]grzes[/MENTION], bedziesz powtarzal crossy czy w przyszłym sezonie same nowości? :>
 
E

Elprofesor

Guest
Witam , Wiadomo jakie w tym roku będą ciekawe Automaty i pół Automaty ?? Pozdrawiam Kolega z Dębno "Ten który ma spoty na księżyciu" zapomnialem hasło do starego konta .
 

BuchBuchem

Weed Army
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
260
Buchów
0
[MENTION=73812]grzes[/MENTION] zrób porządek w skrzynce bo jest full.
 

DesireOEM

4.618
Weteran
Rejestracja
Paź 13, 2014
Postów
1,517
Buchów
2,964
Odznaki
3
[MENTION=73812]grzes[/MENTION] GSCxG13 jest super. Testowałem tylko 3 odmiany, co prawda, ale to jest świetne. Dobra robota!
 
R

rastahause

Guest
[MENTION=8306]Grześ[/MENTION] Witam i co jak tam wiadomo już co i jak na temat półauto? Jeśli tak to jeszcze jakbyś mógł napisać które z nich mocą wypie****ają z butów będe wdzięczny :)
 
E

Elprofesor

Guest
Wszystkie wypier**ą z butów :D zależy ile serca włożysz w krzaczka :D
 

happyout

Member
Rejestracja
Sty 9, 2018
Postów
6
Buchów
0
Przyłączam się do pytania na tema auto/pół auto w związku z tym co mówił grzes, że będą na luty.
 

CorAngar

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2018
Postów
135
Buchów
0
Przyłączam się do pytania na tema auto/pół auto w związku z tym co mówił grzes, że będą na luty.

Będą prawdopodobnie w seedshopach już na dniach z info co dostałem z jednego ze sklepów.Pozdro
 

b3tomek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2008
Postów
424
Buchów
0
w którym seedbanku zamawiecie Grzesia kulki ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół