nasiona marihuany

Automaty 2018

Wyszukiwarka Forumowa:

Siarkus37

Member
Rejestracja
Paź 23, 2016
Postów
7
Buchów
0
Grzesiu dlaczego w seedbanku Quakemind są półautomatya w F2 jeszcze nie? Czy to zależy od sklepu?
 

Charlito

Zdrowy pacjent
Rejestracja
Gru 10, 2016
Postów
283
Buchów
841
Odznaki
5
Tylko się cieszyc. Mozesz juz robic przelew a w momencie w ktorym sklepy otrzymaja dostawe twoje siano bedzie juz zaksiegowane. Oszczednosc czasu ktorego jest malo. Pozdrawiam.

PS W najbliższym czasie sa spodziewane awarie sklepowych serwerow<rotfl>
 

Siarkus37

Member
Rejestracja
Paź 23, 2016
Postów
7
Buchów
0
Panowie doradźcie mi bo nie wiem czy czekać na półautomaty na f2seeds i wywalić je na koniec maja/ początek czerwca czy dać sobie z nimi spokój i same automaty.
Półautomaty opłaca się tak puźno?
 
K

KiedysSieOgarne

Guest
Właśnie wleciały na pestkomanie nowe semi więc na co czekasz? Xd
 
D

dejw2213

Guest
Panowie doradźcie mi bo nie wiem czy czekać na półautomaty na f2seeds i wywalić je na koniec maja/ początek czerwca czy dać sobie z nimi spokój i same automaty.
Półautomaty opłaca się tak puźno?

Na f2seeds już są pestki, początek czerwca to wcale nie tak pÓźno :D
 

songo_kan

Well-known member
Rejestracja
Sty 21, 2017
Postów
79
Buchów
0
Nowe polauto kiełkowalnosc 100%. Bardzo dobra robota. Buch za to...
 

medalik

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2015
Postów
142
Buchów
7
Pytanko dla tych co mieli juz stycznosc z polautomatami od Grzesia, bo ja jeszcze nie mialem. Koedy one mniej wiecej zaczynaja kwitnac? Jesli je posadze teraz to ile czasu beda mialy na weg? Miesiac jak automat czy wiecej?
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Z regóły zaczynają w sierpniu. Jedne wczesniej na początku miesiąca inne pózniej ale do połwy września powinny być gotowe. Najszybsze startowały z flo 2 drugiej połowie lipca ale to pojedńcze sztuki. W zeszłym roku wysadziłem na spota późno bo w połowie czerwca i porosły spokojnie po ponad 2 m bez treningu-także kupuj , kiełkuj i sadź pan a będziesz zadowolony. Ja outa bez Grześkowych pestek sobie nie wyobrażam. Pozdro.
 

medalik

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2015
Postów
142
Buchów
7
Z regóły zaczynają w sierpniu. Jedne wczesniej na początku miesiąca inne pózniej ale do połwy września powinny być gotowe. Najszybsze startowały z flo 2 drugiej połowie lipca ale to pojedńcze sztuki. W zeszłym roku wysadziłem na spota późno bo w połowie czerwca i porosły spokojnie po ponad 2 m bez treningu-także kupuj , kiełkuj i sadź pan a będziesz zadowolony. Ja outa bez Grześkowych pestek sobie nie wyobrażam. Pozdro.

Polowa wrzesnia scinka, o to Ci chodzi?
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Tak. Pytałeś kiedy zaczynają kwitnąć to dorzuciłem kiedy kończą-średnio.
 

mizer

Member
Rejestracja
Mar 25, 2008
Postów
18
Buchów
0
Witam,
gdzie mogę kupić w oryginalnych opakowaniach full auto z wątku, jeśli jeszcze się da ?
Zawiodłem się na DP Auto Cinderella Jack - wykiełkowały 2 na 7 nasion z paczki a cena sroga ;/

Pozdr
 

mizer

Member
Rejestracja
Mar 25, 2008
Postów
18
Buchów
0
Z tego co widzę to mają jedynie rozpakowane z oryginalnych opakowań, a jak Grzech radził wolał bym w oryginalnym.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół