nasiona marihuany

Automaty 2018

Wyszukiwarka Forumowa:
O

OdcieńZieleni

Guest
niedawno kiełkowałem około 50 ggsów, własnie tych crosów co wyżej i z tej strony, 100% idą jak kuny więc jak uważasz, może bedą jeszcze oryginalne opakowania.
 

Genialny Żółw

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2018
Postów
120
Buchów
13
Mam te automaty już prawie miesiąc mają około 50cm wysokości, robi się im 5 piętro i pojawiają się odrosty i pre-flower na szczycie. Nie robię lst bo jest mokro w ch*j poczekam na suszę i czy nie będzie za późno wtedy na lst?
 

Mariu

Member
Rejestracja
Cze 16, 2018
Postów
20
Buchów
0
Mam te automaty już prawie miesiąc mają około 50cm wysokości, robi się im 5 piętro i pojawiają się odrosty i pre-flower na szczycie. Nie robię lst bo jest mokro w ch*j poczekam na suszę i czy nie będzie za późno wtedy na lst?

Zależy jak je karmisz tak naprawde bo jak słabo to myślę, że nie za późno ale jak dobrze to na bank za późno. Nie jest tak, że sobie gadam z kosmosu. Mam Auto 35 dni około i powiem Ci że tydzień temu już tam gdzie nie zdąrzyłem zrobić lst odstąpiłem od tego bo łodyga na dole twarda a na górze gruba i raczej łatwa do złamania. Puściłem wolno :)
 

szybkiedi

Member
Rejestracja
Sty 14, 2018
Postów
7
Buchów
0
Grześ odezwij się do mnie na priv najlepiej wyślij mi adres email w wiadomości, nie mogę prywatnej wiadomości napisać
 

songo_kan

Well-known member
Rejestracja
Sty 21, 2017
Postów
79
Buchów
0
witam. Grzesiu mozna złożyć reklamacje na te nowe półauto bo tak idą że rozpier... mi spot ☺. A tak na serio takiego wigoru w krzakach jeszcze nie widziałem bardzo dobra robota.
 

turtlepower

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2013
Postów
230
Buchów
3
Ciezko to ocenic , nie wysadzajac tego nigdy w warunkach zewnetrznych , beda bardzo podobne czasem zniw .
Gwarantuje wysokie zbiory jak i bardzo wysaka jakosc koncowych kwiatow .

nie wiem jak ze zbiorem i jakoscia bo dopiero pojda do ziemi, ale lipa z iloscia deklarowana na opakowaniu vs to co w srodku - zaplacilem za 3szt a w srodku znalazlem 2 nasionka - moze zmien sposob pakowania tak zeby w sklepie mogli zweryfikowac ile jest nasionek.
 

grzes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2008
Postów
1,136
Buchów
3,466
Odznaki
1
Nic sie nie stalo :D Napisz do sklepu aby na moj koszt wyslali Ci jeszcze opakowanie 3 szt . Raz na ruski rok i tak sie moze zdarzyc .
 

Furion

Active member
Rejestracja
Sty 19, 2012
Postów
25
Buchów
0
nasionka od grzecha, wszystko kielkowane 5maj niektore ciut pozniej :
Obraz_001.jpg


Obraz_002.jpg


Obraz_003.jpg


Obraz_006.jpg


Obraz_007.jpg


Obraz_008.jpg


Obraz_009.jpg


Obraz_010.jpg
 

Kosiorxxx

Active member
Rejestracja
Sty 18, 2015
Postów
40
Buchów
0
Furion w szuwarze coś wam pokarze :smokee: piękne kwiatki dobrze tam widze whitewidow x amnesia????
 

SonGoku

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2017
Postów
167
Buchów
271
Furion, miałeś jakieś crossy Green Cracka i GSC ?
 

Furion

Active member
Rejestracja
Sty 19, 2012
Postów
25
Buchów
0
White Widow x Amnesia
White Widow x Amnesia x G13
white Russian x G13
White Russian x Green Crack
te cztery i jeszcze jakas jedna odmiane bralem z auto ale niepamietam juz
 

Rush B

cyka blyat!
Rejestracja
Gru 17, 2016
Postów
282
Buchów
821
Green Crack x G13 Auto Feminise podwórkowy ;p

0908_281029.jpg


0908_281129.jpg


<peace>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół