nasiona marihuany

[0,72m] [HPS 400W + Cooltube] 8xLSD - Kilka pytan na pierwszy raz

Wyszukiwarka Forumowa:

senai

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2008
Postów
73
Buchów
1
41 dzien zycia rosliny / 4 Dzien po przelaczaniu 12/12

Tak wygladalo przed naloten dywanowym ;)







Poczatek dywanowania





Nie zrobilem jeszce im fryzjera z braku czasu, mysle, ze jutro moze w weekdn to zrobie :D



Po pleceniu :)





Glupie pytanie :)
Do kiedy plesc ?
Czy przestac przesc wszystkie i zaczac obnizac tylko te ktore beda szly w gore za wysoko ?
 

senai

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2008
Postów
73
Buchów
1
45 dzien zycia / 8 dzien po przelaczeniu 12/12

Maly update. Dzis byl fryzjer, pozniej oprysk z BoomBoom sprayu (niestety pod swiatlem, ale czasowo nie mialem innej mozliwosci :/).

Kiedy przestac przeplatac ? Mam wrazenie, ze juz powoli sie wyrownaly. Prosba o rade :)











Zrobilem fryzjera ;)



 

Ashaen

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2017
Postów
298
Buchów
0
Wyglądają bardzo ładnie. W SCRoGu jestem zielony ale na moje oko to bym przeplatał dopóki skończy sie indukcja i przestaną sie rozciągać lub zapełnisz całą siatke, powodzenia
 

senai

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2008
Postów
73
Buchów
1
Wyglądają bardzo ładnie. W SCRoGu jestem zielony ale na moje oko to bym przeplatał dopóki skończy sie indukcja i przestaną sie rozciągać lub zapełnisz całą siatke, powodzenia

Tak robilem, ale chyba cos zwalilem :D

53 dzien zycia / 4 dzien FLO

Chyba koledzy troche z***alem. Nie bylo mnie chwile, wiec kwiadki niepodlane byly i troche zmarnialy. Dzis podlalem na jutro przygotowuje Biotabs PK Compost Tee.

Do tego jak widac ScrOG sie rozrosl - co mam z tym zrobic ? Zostawic jak jest ?










 
C

Convictus

Guest
Zostaw tak jak jest. Teraz to co jest nad siatką pokryje się ładnie topami. Teraz jeszcze mogą skoczyć w górę ale niewiele :p. Jak masz któryś szczyt znacznie wyżej, to poniżej topka 1-2cm zgnieć łodygę, powinno go to spowolinić podczas gdy reszta może podskoczy w górę :D zaczyna się najlepsze.
pozdrawiam
 

senai

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2008
Postów
73
Buchów
1
56 Dzien zycia / 7 Dzien FLO

Tak to wyglada na ten moment. Mam nadal wrazenie, ze nie wyszedl mi poprawny ScrOG, ale coz - pierwszy grow rzadzi sie chyba innymi prawami :) Wkurzaja mnie te fotki pod HPS. Jednak pod MH latwiej bylo o zieln. Jutro postaram sie wrzucic jak wyglada to za dnia :)

Pytanie co do nawozow. Jade na BioTabs - podlalem dzis PK Booster Compost Tee + Orgarex (zgodnie z instrukcja po 500 ml na rosline - lacznie 4 litry + 60 g Tee + 20ml Orgatrexu.

Posiadam natomiast na podoredziu jeszcze:
-BioBizz Bio-Bloom
-Atami Bio-Bloombastic
-BioTabs Boom Boom spray


Czy warto dodac to do diety ? Np przy podlewaniu kazdym Biobizza + Atami ? Bede wdzieczny za wszelkie rady :)













Co robic z takimi karyplami jak ponizej ? On prawie nie dostaje swiatla. Mama w sumie sporo takich :/ Ciac liscie ?



Tu jako ciekawostka. Nie wiem od czego robia mi sie takie dzirki w drzwiach boxa (DiamondRoom) Niby malutkie 1-2 mm ale nadal wkur$#@@ jak w nocy wieci. Nie mam pojecia od czego to sie bierze :/

 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Boom Boom spray jest na weg'a/indukcję i max pierwszy tydzień flo jak jeszcze kwiatków ukształtowanych nie ma. Teraz już nie pryskaj nim bo zostanie na kwiatach. Po za tym ma za duzo azotu jak na tez fazę rozwoju roślin.
Edit:
Reszta tych specyfików też Ci nie potrzebna jak PK Tee dajesz i jedziesz na biotabsie [MENTION=11454]senai[/MENTION]
 

senai

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2008
Postów
73
Buchów
1
Boom Boom spray jest na weg'a/indukcję i max pierwszy tydzień flo jak jeszcze kwiatków ukształtowanych nie ma. Teraz już nie pryskaj nim bo zostanie na kwiatach. Po za tym ma za duzo azotu jak na tez fazę rozwoju roślin.

Tak zrobię :) Ale co z dwoma pozostałymi ?;)

---------- Post Zaktualizowany 00:38 ---------- Data pierwszego postu 00:33 ----------

Edit:mad:Śmieszek420 Ok, ale naprawde nie ma zadnych srodkow na flo ktymi moge jeszcze dogodzic dziewczynom ? :D Psiknac dodac ? :D :D :D
 
C

Convictus

Guest
Narazie nie masz co dogadzać bo są zdrowe xD możesz sobie dodać 1ml bioblooma na litr, jak Ci to poprawi humor :D
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Bardziej im dogodzisz jak dasz im spokój ;) Co za dużo to nie zdrowo.
 

senai

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2008
Postów
73
Buchów
1
Update :)

59 Dzien zycia / 10 Dzien FLO

W swieta niestety rosliny dostaly po dupach :( Nie podlalem na czas przez co niestety myslalem, ze polowa padla :( Tak wygladalo to na poczatku:









Nie poddalem sie, rosliny podlalem, liscie spyskalem po ciemku i odmowilem kilka marysiek znaczy tych... zdrowasiek :D :D :D

62 Dzien zycia / 13 Dzien FLO

Tak wyglada to aktualnie ;)













Ten sie wybija ponad rerszte. mysle czy go nie podlamac...




Co robic z takimi kurduplami ?

 

apmal

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2018
Postów
82
Buchów
0
Super Ci idą te LSD :D moje mają niewiele ponad tydzień mniej a dopiero jedna powolutku zaczęła wchodzić na flo. Ogólnie trzeba przyznać że wytrzymała odmianka i potrafi znieść różne warunki. :) z fartem
 

byle z fartem

Na pewno nie Pazdan
Weteran
Rejestracja
Cze 5, 2016
Postów
520
Buchów
52
Bardzo ładnie wypełniłeś siatkę. wycinałeś doły czy rośnie jak sobie chce ?
 

senai

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2008
Postów
73
Buchów
1
Bardzo ładnie wypełniłeś siatkę. wycinałeś doły czy rośnie jak sobie chce ?
Wycinałem pod koniec weg

---------- Post Zaktualizowany 22:37 ---------- Data pierwszego postu 18:16 ----------

Super Ci idą te LSD :D moje mają niewiele ponad tydzień mniej a dopiero jedna powolutku zaczęła wchodzić na flo. Ogólnie trzeba przyznać że wytrzymała odmianka i potrafi znieść różne warunki. :) z fartem

Ciekaw jestem cy bedzie duza roznica bo widzielm, ze Ty wziales z Barney's Farm, ja z taniesianie.pl
 

nina

Member
Rejestracja
Cze 25, 2017
Postów
6
Buchów
0
Te male kurduple bym wyciela. Nic z nich nie bedzie jedynie popcorn. Nigdy nie uprawialam na biotabsach ale ostatnio zaglebiam temat. Dasz jakis link do tematu poruszajacego pojecie compost tea? To cos zupelnie nowego dla mnie
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół