nasiona marihuany

Offtop z plebiscytu GR2017

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.
K

K2

Guest
Joł Ponury - na jakiej zasadzie jest wybierany grow roku ? Czy mogę spie****ić wszystko pieknie i na koniec ktoś mi pomoże wyjść z tego gówna, które zrobiłem roślinom i mam dalej szansę na grow roku? Pytam bo wiem, że to odznaczenie jest bardzo prestiżowe i nie byle kto je dostaje - widziałem, kto je ma..., interesuje mnie jakie są kryteria wyboru ? ....przeciętny użytkownik forum patrzy na fotografie i wybiera te, które się jemu podobają, czyli teoretycznie przeciętny użytkownik, który bierze udział w plebiscycie może konkretnie spie****ić co się da, a wy wstawicie tutaj jego foto i taki laik ogrodowy, który miał fuksa bo posłuchał rady kogoś ma szansę dostać odznaczenie grow roku ? Jak to ku**a nawet może nie być jego grow, tylko faktycznie jest tego co mu pomógł ? bo jakby nie ten to by gówno było ? Wy tutaj sobie wstawiacie fotografie i oni wybierają 3 najlepsze foto? I to jest grow roku?
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,228
Rozwiązań
1
Buchów
15,880
Odznaki
4
Joł Ponury - na jakiej zasadzie jest wybierany grow roku ? Czy mogę spie****ić wszystko pieknie i na koniec ktoś mi pomoże wyjść z tego gówna, które zrobiłem roślinom i mam dalej szansę na grow roku? Pytam bo wiem, że to odznaczenie jest bardzo prestiżowe i nie byle kto je dostaje - widziałem, kto je ma..., interesuje mnie jakie są kryteria wyboru ? ....przeciętny użytkownik forum patrzy na fotografie i wybiera te, które się jemu podobają, czyli teoretycznie przeciętny użytkownik, który bierze udział w plebiscycie może konkretnie spie****ić co się da, a wy wstawicie tutaj jego foto i taki laik ogrodowy, który miał fuksa bo posłuchał rady kogoś ma szansę dostać odznaczenie grow roku ? Jak to ku**a nawet może nie być jego grow, tylko faktycznie jest tego co mu pomógł ? bo jakby nie ten to by gówno było ? Wy tutaj sobie wstawiacie fotografie i oni wybierają 3 najlepsze foto? I to jest grow roku?

Jest i on! Mistrz roku, wielki doradca, właściciel wielu mieszkań. Człowiek, który osiągnął wszystko, żeby wpie****ać sarninę wprost z kuchni indyjskiej.
Proszę o utworzenie stosownych odznak i przyznanie ich z urzędu temu gościowi wyżej.
A teraz chwilę i częściowo serio:
Zanim bezmyślnie skrytykujesz mistrzuniu to może podasz jakieś rozwiązanie, które wg Ciebie będzie bardziej logiczne i uzasadnione? Logika w Twoim wykonaniu jest dość przewrotna i karkołomna, więc przemyśl to dobrze.
Przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem jaka jest IDEA grow roku. Wybierają użytkownicy, mogą to zrobić różnie ale idea jest jedna. Jeśli ktoś coś spie****ił ale wyprowadził na prostą, jego fotorelacja była prowadzona w ciekawy sposób to wg Ciebie nie zasługuje? Jak ktoś posłuchał czyjejś rady to "miał fuksa"? Otóż NIE ku**a. Poszedł po rozum do głowy i skorzystał z ISTOTY FORUM, które z założenia powinno być skarbnicą wiedzy.
To kto zasługuje? Ten, któremu poszło gładko i od a do z bezbłędnie? A może ten, który nie spie****ił nic ale niewiele poświęcał czasu na relke, robił chu**we fotki, nie umie sklecić zdania? Podaj swoje kryteria.
Aleś Ty smutny :)

PS. Nie martw się o odznakę - doradziłeś wielu osobom, które "konkretnie spie****iły", jesteś TYM, który pomaga ale nikt nie docenia i większość hejtuje. To nic, że się próbujesz nieudolnie wywyższać bo w końcu przecież robisz za***iste wyniki i wynosisz krzaki do wanny, żeby zrobić za***iste fotki... Odznakę masz w garści... i to mimo, że "konkretnie pie****isz" stosunki z tego co obserwuję, pokaźną częścią tej społeczności. Gratuluję wygranej.
 
K

K2

Guest

Grow roku to najlepsze grow, jak ktoś coś spie****ił, ale mu się fuksem udało bo posłuchał rady to nie jest grow roku, tylko fuks roku, albo rada roku. I to rada tego, co doradził. Ty w ogóle rozumiesz znaczenie słowa Grow Roku ? To ku**a jest fuks? Ty takie fuksy może masz, a ja sam ku**a kombinuję co jest nie tak i przesadzam i się sram z tym wszystkim od lat... Rozmawiam z innymi, ale ku**a nie pytam co mam zrobić..., a Ty mi ku**a mówisz, że growem roku jest grow gdzie gościu posłuchał rady poszedł po rozum do głowy i mu się udało... Przestań się kompromitować i skończ pier***ić bzdury. Ja wiem, że na taką prestiżową odznakę nie mam szans, tylko dlatego, że są tacy jak np. Ty i tych dwóch, co ci dają Ci buchy, co by zagłosowali na byle co, byle nie na to co np. ja zrobiłem.... I wiesz gdzie to mam ? Mam to w dupie. Ja mam szansę tutaj na to - na co zapracuję, robiąc np. tłumaczenia. Na fuksa nie liczę.
I jak chcesz mieć dobrą przyszłość to się weź za robotę a nie mi tutaj pie****isz żale, że żrę sarnine i mam pare mieszkań... nic nie ukradłem - to praca, legalna praca.
 

Ashaen

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2017
Postów
298
Buchów
0
Przeglądowi fotorelacji towarzyszy wybór najlepszych upraw
- najlepiej zaprezentowanych, najbardziej imponujących, najciekawszych czy kształcących.
Pierwszy wątek
 
Ostatnia edycja:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,228
Rozwiązań
1
Buchów
15,880
Odznaki
4
Konopny buch dla Ciebie :) mam fuksa, fakt. Nazywa się pokora. Przepraszam, że tu jestem i jestem w ogóle jaki jestem. Nick trafiony. Jesteś mistrzem.
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
mam wrażenie, że dla niektórych te odznaki to przedłużenie pisiorka...
 

bws

Well-known member
Rejestracja
Gru 18, 2017
Postów
130
Buchów
0
Sorry że się wbijam w dyskusje ale taki konkurs o mocnej nazwie "Grow Roku" powinien być rozpatrywany trochę dokładniej niż same głosy użytkowników forum .
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,214
Rozwiązań
1
Buchów
16,342
Odznaki
1
Sorry że się wbijam w dyskusje ale taki konkurs o mocnej nazwie "Grow Roku" powinien być rozpatrywany trochę dokładniej niż same głosy użytkowników forum .

Spoko, sorry. W przyszłym roku zbierzemy komisję, która będzie jeździć od domu do domu i wnikliwie oceniać cały grow na wszystkich etapach i dopiero po przyznaniu certyfikatu będzie można brać udział w konkursie.

Nie wiem jaką spie****iną umysłową trzeba być (to akurat nie do ciebie personalnie [MENTION=87078]bws[/MENTION]), żeby pruć mordę o konkurs na forum, w dodatku duży i reaktywowany po 4 latach. Bez kitu czasem mam wrażenie, że za konopie biorą się w dużej części odpady społeczne i zakompleksieni frajerzy szukający poklasku, bo w prawdziwym życiu są nic nie znaczącymi robakami. je**ć to. Konkurs jest w formie w jakiej jest, nawet wam w tych pustych, przepalonych łbach nie kliknie, ile czasu zajmuje przejrzenie fotorelek z całego roku, wybranie tych fajniejszych i zorganizowanie tego do kupy, żeby choć odrobina zabawy i fajnej atmosfery była na forum. Zawsze jakieś k***y przyjdą mącić wodę. fu*k off and die.
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,594
Buchów
2,360
Odznaki
1
zawsze ktoś ma jakiś problem zamiast ku**a docenić że ktoś coś robi dla nas, najlepiej to żadnych konkursów itp itd nie robić i będzie spokój no japie****e <rotfl>
 

Ashaen

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2017
Postów
298
Buchów
0
Sorry że się wbijam w dyskusje ale taki konkurs o mocnej nazwie "Grow Roku" powinien być rozpatrywany trochę dokładniej niż same głosy użytkowników forum .

W ten sposób wybieramy przywódców kraju więc grow roku też da radę xd
 
K

K2

Guest
daj szansę @TheNorthRemembers się wypowiedzieć administratorom na jakiej to jest zasadzie? Jak sa fotorelacje wybierane do głosowania ? Nikt się Ciebie o to nie pytał i nikogo nie interesuje to co masz do powiedzenia. To nie Twój wątek. Jak nie wiesz to się nie odzywaj. Ja się Ciebie o to nie pytałem. Co do Twoich przemyśleń nt. ludzi - to każdy sądzi po sobie, widać co Ty myślisz o sobie.... Ja myślę , że wszyscy tutaj osiągneli sukces. No prawie wszyscy...

pozdro !
 

Prezes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 7, 2008
Postów
556
Buchów
2
Wiecznie komuś konkursy nie pasują =]
TheNorthRemembers dobrze gadasz popieram
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,594
Buchów
2,360
Odznaki
1
daj szansę @TheNorthRemembers się wypowiedzieć administratorom na jakiej to jest zasadzie? Jak sa fotorelacje wybierane do głosowania ? Nikt się Ciebie o to nie pytał i nikogo nie interesuje to co masz do powiedzenia. To nie Twój wątek. Jak nie wiesz to się nie odzywaj. Ja się Ciebie o to nie pytałem. Co do Twoich przemyśleń nt. ludzi - to każdy sądzi po sobie, widać co Ty myślisz o sobie.... Ja myślę , że wszyscy tutaj osiągneli sukces. No prawie wszyscy...

pozdro !

ale o co chodzi ? znowu chcesz gówno burzę wywołać czy jak ? to jest tylko zabawa chędożona zabawa na FORUM weź ogarnij swoje życie a nie przypie****asz się o jakieś gówna
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,214
Rozwiązań
1
Buchów
16,342
Odznaki
1
daj szansę @TheNorthRemembers się wypowiedzieć administratorom na jakiej to jest zasadzie? Jak sa fotorelacje wybierane do głosowania ? Nikt się Ciebie o to nie pytał i nikogo nie interesuje to co masz do powiedzenia. To nie Twój wątek. Jak nie wiesz to się nie odzywaj. Ja się Ciebie o to nie pytałem. Co do Twoich przemyśleń nt. ludzi - to każdy sądzi po sobie, widać co Ty myślisz o sobie.... Ja myślę , że wszyscy tutaj osiągneli sukces. No prawie wszyscy...

pozdro !

To mój ostatni post od ciebie, więc się skup.

To, że do mnie wyskakujesz z ryjem, to mi koło chu*a lata, bo takich zawodników jak ty widzialem juz tu dziesiatki, jak nie setki, ale to, że wyskakujesz z japą do Ponurego rzucając w poście k***ami - nie będzie tolerowane. Tak jak nie będzie tolerowane wzywanie przez ciebie administracji forum do tablicy.

Teraz masz już tylko dwa wyjścia:
1. Zacząć się zachowywać jak normalny Użytkownik forum.
2. Skorzystać z opcji "Usuń konto" (znajdziesz w ustawieniach).

Następny twój post kontynuujący tę gównoburzę, zostanie nagrodzony ostrzeżeniem, a po tym kolejnym i jeszcze następnym - wraz z trzecim wejdzie ci z automatu ban, więc jak zamierzasz iść tą drogą, to zaoszczędź nam obu czasu i skorzystaj z opcji opisanej w punkcie 2.

Nara.
 

Ciasto

Murzynek
Rejestracja
Mar 26, 2017
Postów
325
Buchów
0
daj szansę @TheNorthRemembers się wypowiedzieć administratorom na jakiej to jest zasadzie? Jak sa fotorelacje wybierane do głosowania ? Nikt się Ciebie o to nie pytał i nikogo nie interesuje to co masz do powiedzenia. To nie Twój wątek. Jak nie wiesz to się nie odzywaj. Ja się Ciebie o to nie pytałem. Co do Twoich przemyśleń nt. ludzi - to każdy sądzi po sobie, widać co Ty myślisz o sobie.... Ja myślę , że wszyscy tutaj osiągneli sukces. No prawie wszyscy...

pozdro !

Konopny... ogarnij puchę bo od 8 lat jak tutaj jestem nie spotkałem takiego imbecyla jak Ty. Srasz się o konkurs który jest urozmaiceniem forum,upraw oraz całej zabawy konopnej w coś gdzie płaczesz. Wszędzie gdzie ktoś Cie obrazi,odrzuci,oleje,wytknie błąd to Ty prujesz łachy po każdym bo "jak było można olać taką persona jaką jestem ja konopnyMistrz". Sorry gościu ale nie ogarniam tego.
Chcesz być kimś? To nie te szeregi. Pokaż klasę albo jak Napalm napisał wypie****aj (on to ujął bardziej elokwentnie i kulturalnie ale o to mu chodziło).
Prawda jest taka że srasz wyżej niż du*e masz.
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół