nasiona marihuany

Witam pomocy

Wyszukiwarka Forumowa:

sqn2016

Well-known member
Rejestracja
Lut 14, 2016
Postów
89
Buchów
0
Jest taka sprawa posiadam 3 krzaki w dobrym flow zostalo im z 1 miech max jeden pujdzie pod kose za tydzien .
Kilka dni temu zapukala do mnie policja kryminalana pytali sie o sasiada obok przypadek( czy znam i wgl. ) odpowiedzialem normalnie i narazie spokoj mogli sie pomylic i pod zly adres zapukac chodzilo im moze o mnie ? Czy tylko szukali informacji badz sprawdzali czy ktos mieszka pod moim adresem ( aby sie upewnic czy jestem i z nakazem wbija )? Dodam nie bylem nigdy karany mam to na wlasny uzytek lampa 200w i te 3 krzaki . Lepiej ciac wszystkie czy trzymac na przypal ? Co grozi za te 3 krzaki bo nie sa jakies wibitnie duze . Co radzicie ??
 
A

Ayho

Guest
Nie schizuj...jakby chodziło im o Ciebie, to obyłoby się bez odwiedzin wstępnych.
 

sqn2016

Well-known member
Rejestracja
Lut 14, 2016
Postów
89
Buchów
0
Nie schizuj...jakby chodziło im o Ciebie, to obyłoby się bez odwiedzin wstępnych.

No dobra bo o zadne nazwiska nie pytali tylko czy znam tego typkaa a jak to pomylka pomylili mieszkania pujda do wlasciecielki mieszkania bo wynajmnuje i sprawdza ze jednak mieszkam tutaj to co za te 3 panny grozi ?
 

rochas

Well-known member
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
160
Buchów
0
Wszytko, zalezy od papugi, ale jak nie masz kryminalnej przeszlosci, pracujuesznlub uczysz sie i nie masz wagi i torebek to niska szkodliowosc czynu i wyrok w zawieszeniu... ma rok zawiasy góra i grzywna alno prace spoleczne


nikt nie szuka 3 krzaków looz chyba, ze sprzedajesz na boku :sunny:
 

sqn2016

Well-known member
Rejestracja
Lut 14, 2016
Postów
89
Buchów
0
Wszytko, zalezy od papugi, ale jak nie masz kryminalnej przeszlosci, pracujuesznlub uczysz sie i nie masz wagi i torebek to niska szkodliowosc czynu i wyrok w zawieszeniu... ma rok zawiasy góra i grzywna alno prace spoleczne


nikt nie szuka 3 krzaków looz chyba, ze sprzedajesz na boku :sunny:

Ta pracuje legalnie odprowadzam podatki itp. Pierwszy raz spotkalem policje tak blisko siebie staram sie unikac :) . Wszystko wyrzucilem wiec juz spoko . Cos tam sie o***alo kiedys ale dawno i nieprawda . Wgl to nie jest moje miejsce zameldowania nawet tymczasowo .
Wiec zostawiam panny aby tego miecha przetrwaly zaufam forum jak bede problemy poinformuje .
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół