nasiona marihuany

[250W HPS]/[0.64m2]/[4x Pakistan Valley]

Wyszukiwarka Forumowa:

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
Led do okola donicy;p
Nie bardzo widac jak to u mnie bylo, ale glowny szczyt lecial po okregu przez pol donicy. Dzieki temu latwiej bylo kontrolowac co tam sie dzieje. I tak, najlatwiej lapac do rantu donicy;p
normal_DSC_0197~0.JPG

normal_DSC_0154.JPG

normal_DSC_0400.JPG
 
C

Convictus

Guest
Wy***ałem się dziś z buchów, oddam później :D
Ty, no zgadzam się, że najlepiej do rantów ale widzisz po fotkach, z***ałem bo zamówiłem tylko 50l gleby na 14l donice i przez to one zaczynały z dołka + to, że je dość wcześnie naginałem. Teraz na flo jak pójdą w górę jeszcze to je do rantów właśnie porozginam żeby między topy więcej światła podochodziło. Ale to jeszcze jest czas. Narazie niech kurewki budujo kwiatki :D
e; a u Ciebie busz jak amazonia, w ch*j. Myślałem, że u mnie jest gęsto xD
a i tą najmniejszą (tą z downem) właśnie tak zacząłem prowadzić, po okręgu w sensie. Ale jak zobaczyłem, że po jednym naginaniu szczyt jest równo z odrostami to zostawiłem i nic jej więcej nie robiłem. Zadziałam jakby się wybił w górę.
 
Ostatnia edycja:
C

Convictus

Guest
Witam. Dziś jest 39 dzień życia roślin. Trzy największe kwitną od 14.02, mała zaczęła kilka dni później. Czas indukcji ok 8-9dni. Nie będę się rozpisywał bo nie ma zbytnio o czym, chciałem przedstawić dość fajny progress :D. Dostały samą wodę, niedoborów nie ma. Zawsze podlewam 2litry na donicę, nie częściej niż co 4dni. Zapach dość mdły, pachnnie trochę lasem iglastym w boxie :D, niezbyt intensywny. Dopiero jak box był otwarty cały przez 10min to zaczęło coś pachnieć. Tyle na teraz, do zobaczenia następnym razem. Foty:
Kolejność taka sama jak zawsze :D

1lst





2lst





Późniejsze lst




Już nie nazywam jej downem :D bo fajnie rośnie. Mniejsza ale zdrowa!




I jeszcze rzut na cały box (trochę miejsca wolnego zostało :( ale nie ma tragedii)

 

cheton

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 5, 2007
Postów
992
Buchów
3,259
Mialem je kiedys z gratisu 2 i pamietam, ze topy twarde jak sk***ysyn byly, no i moc tez fajna.Zadnych jajec nie bylo.
 
C

Convictus

Guest
Witam. 48dzień życia roślin a 14dzień kwitnienia. Indukcja 8-9dni. Ostatnio prewencyjnie planty podlane 1ml bloom i topmax na 2l wody. Lampa zawieszona nie więcej niż 20cm od szczytów. Porozginałem trochę odbłyśnik na zewnątrz bo miałem wrażenie, że narożniki miały mało światła. Temp chyba ok, bo widzę, że liście ani się nie zawijają ani nie są zeschnięte/popalone. Poobrywałem liście (te co były żółte, nie te zdrowe :D) ale jako, że mam dużo miejsca w boxie to nie wycinałem z roślin niz poza tym. Najwyżej zostawię na jakiś czas popkorn żeby spuchł. Nie wyciągałem roślin z boxa bo póki co nie ma wielce ciekawych rzeczy. Zrobiłem fotkę ogólną i dwa zdjęcia, które przedstawiają roślinkę po autoamputacji oraz jeden z jej szczytów z bliska. Ona najwcześniej pokazała jakąś żywicę, teraz (po ok 4-5dniach) już zaczyna coś wylewać nawet na tej najmniejszej. Wszystkie rośliny wyglądają podobnie, nie było generalnie sensu cykać fotek każdej z osobna. Wszystko jak narazie idzie dobrze. Zapach naprawdę bardzo mało intensywny. Box otwarty na 5-10min, jak przy nim klęczałem, w pokoju nic, w innych tym bardziej. Nawet jak wącham kwiaty z bliska to słabo wyczuwalny :D. Ale jak poruszymy roślinami to roznosi się słodka woń, fajna :D. Najmniejsza roślina troszkę podgoniła i jest powiedzmy wzrostem podobna do reszty. Ma tylko 3 odrosty generalnie i jest najbardziej w tyle z flo, ale zdrowa, poza tym faktem wygląda tak samo jak inne. Dodam jeszcze, że (fotka całego boxa, lewy dolny róg) ta roślina miała dwa takie szczyty, które były wyższe od reszty a jeszcze szły w górę – postanowiłem pozgniatać im łodygi, każdy odrost w dwóch miejscach. Pomogło, zatrzymały się :D. Tyle pie****amento, fotki:





Jakieś rady, co jest rażące co powinienem zrobić a czego nie zrobiłem?
Pozdrawiam użytkowników
 
C

Convictus

Guest
Witam. Krótkie ogólne fotki dzisiaj tylko bo niczym one się praktycznie nie różnią :p. Dzisiaj jest koniec trzeciego tygodnia flo. Poobrywałem trochę śmieci na dole, dwóm roślinom naciągnałem lekko szczyty żeby więcej światła dochodziło do środka :D. Jedna panna, ta która jest najbardziej spuchnięta (na zdjęciu dolny prawy narożnik) ma widocznie jaśniejszy kolor od pozostałych. Dostała dzisiaj dodatkowo zupkę w ilości 1ml biogrow, 2ml biobloom i 1ml topmax. Pozostałe roślinki są ciemno zielone ale troszkę do tyłu z flo, myślicie że po prostu brakło im trochę żarcia :p? Do tej pory wszystkie dostawały takie same dawki nawozów czyli sporadycznie 1ml biobloom i topmaxa na 2litry wody co czwarte podlanie :p. Gleba to allmix ale żyją od 11 stycznia więc może im coś brakować. Najmniejsza roślinka już taka pozostała, ale do reszty brakuje jej ok 5cm, więc nie ma tragedii. Jeszcze jutro dorzucę fotkę jednej rośliny z butelką dla porównania bo mam w innym miejscu i nie mam jak teraz wrzucić :p. Zapach nie jest mocno intensywny ale już wyczuwalny jak się otworzy namiot i zrobił się fajny, słodki, przyjemny. Przez pierwsze 2tyg flo ***ało zgniłymi skarpetami. Więc, dlaczego ona taka jasno zielona :(?
Fotki:

 

choci

Well-known member
Rejestracja
Sie 9, 2008
Postów
253
Buchów
1
Jedna je mnie druga więcej to normalne...jedyne wyjście jak Ci się chcę stosować indywidualne odzywianie
 
C

Convictus

Guest
Gitarka, dostała już dzisiaj dopalacze, zobaczymy za parę dni co się będzie działo. Idąc dalej to już w następnym podlaniu dorzucę jakąś normalniejszą dawkę i do reszty też. To się nie przejaśnią tak :D
 
C

Convictus

Guest
Między rośliny a lampę, ale minimalnie skierowany aby lekko smyrał roślinki :D a fotkę ogarnę, zaraz coś pomyślę :D

No i masz tu fotke. Filtr w środku boxa, na nim bezpośrednio wentyl, potem przewód went. w rękawie boxa i na nim zaciśnięte w dwóch miejsca sznurek i opaska. Na górze przewód wpuszczony do pudła z pianką.
 
Ostatnia edycja:
C

Convictus

Guest
26dzień flo
Witam. Krótki up, zdjęcie zbiorcze całego boxa + 2 fotki jednej rośliny aby stwierdzić czy wszystko z nią gra. W ubiegłą środę dostała 1ml biorgrow 2ml biobloom i 1ml topmax wszystko w 1l wody. Następnie w piątek wszystkie dostały normalne podlanie 2L wody a w tym: 1ml biogrow 5ml biobloom i 1ml topmax. Była wtedy końcówka trzeciego tygodnia flo czyli dostały blisko pełnej przewidzianej dawki producenta.
Fotka tylko jedna z boxa i jedno zbliżenie na topa (tej żółtej) ale najszybciej kwitnącej. Wszystkie one są podobne, gabarytami :D różnią się jedynie ilością odrostów i tym, że jedna jest troszkę do przodu z kwitnięciem. Rośliny pachną bardzo przyjemnie, słodko w ch*j, bije cukrem wręcz i chyba ropą :D nie potrafię bliżej określić. Ta żółta jest fajnie zbita, chyba będzie jakiś twardziel. Mam nadzieję, że to dopiero początek bo za 4tygodnie powoli końcówka :D
pozdrawiam i proszę o jakieś info co tej jednej, czy po prostu dolać troszkę więcej azotu czy zostawić?







 

Matilda

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2017
Postów
88
Buchów
93
Siema, mam taką samą wielkość boxa, ilość roślin i lampe, podobne stadium rozwoju co ty. Mam ten sam problem, jedna roślina jest innej odmiany, po kształcie liści wydaje mi się że ma bardziej geny Indi, jest jaśniejsza od samego początku, reszta zdrowa zieleń a teraz ta jedna całkiem pobladła, dostawały tą samą mieszankę zawsze, teraz tak samo jak ty ratuje ją nawozem na weg, wydaje mi się że jest to dobra droga, najważniejsze żeby teraz nie przesadzić z azotem tylko delikatnie uzupełniać, mam nadzieje że nam się uda powodzenia.
 
C

Convictus

Guest
A widzisz, ale Ty masz inną odmianę i tutaj już można się spodziewać innych reakcji. U mnie są trzy rośliny w dokładnie tym samym wieku tj. tego samego dnia kiełek, w tym samym momencie wsadzane w glebę i tego samego dnia wyszły z niej wyszły. I z tych trzech jedna jest taka, a pozostałe dwie są idealne :D ale je**ć, to tylko kolorki. Starszyzna nic nie mówi narazie a w zasadzie ona jest najbardziej do przodu z kwitnięciem więc może dlatego. Wczoraj na wiki znalazłem bardzo fajny wpis idealnie opisujący moją sytuację. Było tam napisane, że jak roślina w czasie indukcji albo już podczas budowy kwiatów zaczyna trochę żółknąć to żeby się tym nie przejmować i nie faszerować jej wysokim azotem bo to naturalne, że ona wspomaga się tym co jest w liściach. Do tego kazali się trzymać nawożenia potasem i fosforem, generalnie sensem tego co wyczytałem jest, że ma tak być i ch*j, jest dobrze :D czekam czekam aż zaczną dobrze masę ładować, narazie chyba zaczęły od rzeźby. Powiększenie x60 już zamówione więc będzie można podglądać :D
pozdrawiam [MENTION=53166]autostrada[/MENTION]

Jeszcze macie fotkę z butelką, dla porównania. Zdjęcie robione ok półtora tygodnia temu. W górę od tamtejpory nie poszly :D
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół