nasiona marihuany

[LED 65W] [0.18m2] CBD BIO indoor EUPHORiA i DANCE WORLD

Wyszukiwarka Forumowa:

Będzie 1g/W (65W - 65g)?

  • Będzie sporo mniej (max 40g).

    Głosów: 0 0.0%

  • Łącznie głosujących
    7

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Dawno tu nie zaglądałem. Fajne proporcje mają te roślinki :)
 

MarcinOCB

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2009
Postów
246
Buchów
53
Siema!!
Dzięki za komentarze Panowie. Nieubłaganie zbliżamy się do końca tej fotorelacji!

W 93 dniu życia, równo po 8 tygodniach kwitnienia pod nóż poszła Dance World. Euphoria posiedzi jeszcze kilka dni, dużo trichomów było jeszcze przezroczystych.









ok 30g powinno zostać, ile dokładnie czas pokaże. Fajnie było by przekroczyć 60g z obu, ale chyba niestety nie tym razem. Trzymajcie kciuki!!:)

Pozdro
 

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
Czekam niecierpliwie na kolejnego up'a! Ładne szyszki, zawczasu życzę smacznego! :yeahh:
Trzymam kciuki za zadowalający Cię wynik... tak wagi jak i smaku!


Pozdrawiam!
 

MarcinOCB

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2009
Postów
246
Buchów
53
Czekam niecierpliwie na kolejnego up'a! Ładne szyszki, zawczasu życzę smacznego! :yeahh:
Trzymam kciuki za zadowalający Cię wynik... tak wagi jak i smaku!


Pozdrawiam!

Dzięki Matsuda!! Już co nieco spróbowałem lekka fajna fazka, miły głęboki sen, 0 ciężkich oczu rano, łatwe przebudzenie i świeżość z rana. Coś więcej napiszę o smaku i zapachu jak stestuję porządnego topa szczytowca;) Dance World ładnie podeschło i dziś pójdzie do słoika. Za kilka dni jak wilgoć nie będzie już wychodziła to zważę. Euphorię planuję ściąć na dniach także wrzucę up'a z kosy. <peace>
 

MarcinOCB

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2009
Postów
246
Buchów
53
Siema!! Jako że miałem luźniejszy dzień w pracy a Euphoria była gotowa (część trichomów bursztynowych) nadszedł czas na kosę i UP.
Euphoria została ścięta w 99 dniu życia, po 62 dniach kwitnienia
Jako że musiałem przenieść boxa, przez ostatnie kilka dni temperatura w nocy spadała poniżej 10 stopni celsjusza. Roślinka ładnie wybarwiła się na purpurowo. Tradycyjnie bez zbędnego rozpisywania się przejdę do konkretów :harvest:.











Mokrego wyszło sporo więcej niż z Dance World. Jakościowo jednak niestety trochę słabiej gdyż jest dużo mniejszych słabiej zbitych topków. Co do finalnej wagi nie powinno być aż takiej wielkiej różnicy. Odpadnie sporo łodyg, a i przy ścince odniosłem wrażenie że Euphoria miała w sobie trochę więcej wody.

Co do Dance World to trafiła do słoika i sobie leżakuje:bounce:





Póki co waga zatrzymała się na 38g, ale jeszcze napewno kilka g odparuje. Niemniej jednak wydaje się że jest szansa osiągnąć dobry wynik na tych marnych 65W :yeahh:
Na ostatni podsumowujący up przyjdzie pora gdy susz będzie gotowy, także śledźcie wątek. Dzięki za uwagę i do usłyszenia wkrótce! <peace>
 

MarcinOCB

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2009
Postów
246
Buchów
53
Siema!!

Trochę to trwało, chciałem żeby wszystko ładnie podeschło. Czas na podsumowanie.

Powierzchnia: 0.18 m2

Oświetlenie: 5 x 13W Philips = 65W

Rośliny:
Dance World
Czas uprawy: 93 dni(8 tyg. kwitnienia)
Plon: 35g (praktycznie wszystkie spore i ładnie zbite)
Aromat: owocowy, lekko cytrusowy, przypomina trochę skittlesy

Euphoria
Czas uprawy: 99 dni(9 tyg. kwitnienia)
Plon: 45g (29g fajnych dużych topów + 16g mniejszych)
Aromat: owocowy, przypomina trochę czarną porzeczkę

Ogółem wyszło: 80g palenia, co daje 1.2g/W i prawie 450g/m2

Jestem zadowolony z całej uprawy. Trochę błędów było, ale nauka wyciągnięta na przyszłość. Nawozy BioBizz dały radę chociaż mogłem je trochę lepiej dawkować, tak samo Calmag. Miło zaskoczył mnie plon. Mimo małej ilości Wattów topy są całkiem duże i ładnie zbite. Udało się osiągnąć gram z Watta bez użycia profesjonalnego sprzętu także bardzo mnie to cieszy. Następnym razem dorzucę jeszcze jedną żarówkę i potrenuję krzak/krzaki na ok 16-18 odrostów na tej powierzchni, powinno wyjść lepiej.


Pozdrawiam czytających, na zakończenie kilka zdjęć

















 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół