nasiona marihuany

[ HPS + LED ] 0.36m2 ( os Kanabisek ) i prezencik od "TheNorthRemembers"

Wyszukiwarka Forumowa:

-SillveR-

Berrger
Rejestracja
Mar 20, 2016
Postów
1,109
Buchów
1
Witam

Na start - pechy uzyskałem od kanabisek w os a jest to "Green Crack s1" i prezent który podarował mi TheNorthRemembers To Aof i China bardzo wam dziękuję i postaram się dobrnąć do końca fotorelacji :)

Tak więc jedziemy he

Box: HS 60/60/160


Wentylacja:
Wlot pasywny
Wylot 220m3/h + filtr i mieszak

Światło: Hps 150W + na flo STB 60W

Ziemia: biobizz Light mix

Donice: na początek 2l później 12l

Nawozy: biobizz zestaw + pk 13/14 I jakieś witaminy mi zostały i czasem zapodam Dolomit

Dodatki: programator czasowy x2, Nawilżacz powietrza i stację pogody z sonda i bez ..

Rośliny:
Dziś 1 dzień





Ogolne: chcem spróbować te 3 gatunki strasznie mi się spodobały he
Więc zaczynamy zobaczymy jak będzie się wszystko rozwijać..

W środku



HPS Podniesiony do zdjęcia chociaż jeszcze im nie świeci dziś zaczynam dopiero..
To tyle.
Jak cos to krzyczeć he
Pozdrawiam pany
Tymczasem
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
powodzonka tomi ;)
powiesz mi jaka masz przepustowosc powietrza w filtrze? i jak z zapachem przy went 220m3/h?
 

-SillveR-

Berrger
Rejestracja
Mar 20, 2016
Postów
1,109
Buchów
1
powodzonka tomi ;)
powiesz mi jaka masz przepustowosc powietrza w filtrze? i jak z zapachem przy went 220m3/h?

Przepustowość to 240/260m3/h
A jak z zapachem to nie wiem teraz kupiłem ten komplet zobaczę jak nie będzie się sprawował to zmienię mam od 1,44m2 dwu biegowy + filtr

Dzięki
Pzdr
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
będę obserwował bacznie co tu się wydarzy i życzę powodzenia. Nie wiem jak rośnie ten China ale AoF sugerowałbym Ci puścić bez treningu a Green Cracka glebować ile wlezie. Może w tak sposób uda Ci się utrzymać je na podobnej wysokości. Tego AoF wypadałoby z miecha wegovać, żeby nie był mikrusem z koleji GC po takim długim vegu bedzie chciał rozerwać Ci boxa więc mogłęś wysiać go ciut poźniej ale teraz już musi być jak jest ;)
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
ciekawe czy ten tFAROOQ będzie tak samo biały jak u napalma :)
siadam, obserwuję i twarogowi kibicuję, powodzenia :)
 

-SillveR-

Berrger
Rejestracja
Mar 20, 2016
Postów
1,109
Buchów
1
będę obserwował bacznie co tu się wydarzy i życzę powodzenia. Nie wiem jak rośnie ten China ale AoF sugerowałbym Ci puścić bez treningu a Green Cracka glebować ile wlezie. Może w tak sposób uda Ci się utrzymać je na podobnej wysokości. Tego AoF wypadałoby z miecha wegovać, żeby nie był mikrusem z koleji GC po takim długim vegu bedzie chciał rozerwać Ci boxa więc mogłęś wysiać go ciut poźniej ale teraz już musi być jak jest ;)

No właśnie mogłem tak zrobić he ale zobaczymy jak jak to się bd dalej rozwijać :)
Dzięki kanabisek
Pozdrawiam

---------- Post Zaktualizowany 15:45 ---------- Data pierwszego postu 15:44 ----------

ciekawe czy ten tFAROOQ będzie tak samo biały jak u napalma :)
siadam, obserwuję i twarogowi kibicuję, powodzenia :)


Było by całkiem dobrze :)
Pozdrawiam
 

jack_kirito

Well-known member
Rejestracja
Paź 20, 2017
Postów
262
Buchów
18
Ile twoje doniczki mają pojemności (wyglądają na 3-4l)? i do jakich potem zamierzasz je przesadzić?
 

jack_kirito

Well-known member
Rejestracja
Paź 20, 2017
Postów
262
Buchów
18
Rzeczywiście.. sorry za niedopatrzenie. Wyglądają na większe przy ich wysokości.
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
a ja jeszcze pytanie mam. Czemu nie zrobisz odwrotnie, czyli veg pod stb a hpsa nie dorzucisz na flo ?
 

-SillveR-

Berrger
Rejestracja
Mar 20, 2016
Postów
1,109
Buchów
1
a ja jeszcze pytanie mam. Czemu nie zrobisz odwrotnie, czyli veg pod stb a hpsa nie dorzucisz na flo ?

Dopiero zamówiłem STB dlatego zrobię tak jak pisałem..
A następny growlog tak właśnie zrobię lub od początku do końca na tych swiatelkach :)
 

-SillveR-

Berrger
Rejestracja
Mar 20, 2016
Postów
1,109
Buchów
1
Po całej nocce światła czyli 18/6 widać że Aof się nie spieszy stoi sobie i się grzeje he a pozostałe dwie ona się do światła dziś opuscilem lampę na 20 cm ..

Warunki:
25 stopni wilgotność 67%
W nocy spojrzałem 19 stopni wilg 89%

Ależ to jest dopiero ich 2 dzień wszystko ładnie się zapowiada..

Za tydzień się odezwę
Pozdrawiam
 

-SillveR-

Berrger
Rejestracja
Mar 20, 2016
Postów
1,109
Buchów
1
Witam witam i o zdrowie was pytam he :)
:spalony: ładnie polen działa wziąłem dziś gramika od znajomego marokańca..

Jako że 1 tydzień dziś załącze jakieś fotki :)

Dzień 7

Warunki:
Dzien 25 stopni wilg 65%
Noc 18/19 stopni wilg 74%

Na start leci China


https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-944076

Ładnie sie rozwija jako pierwsza lecz nie mówię że reszta źle.

Aof


GC
Jakiś słaby w rozwoju ale wiem że wyjdzie z tego :)



Razem



Jak na fotki to tyle ..

Rośliny idą powoli do przodu nie ma co tu dużo pisać to dopiero początek to i zainteresowanie znikome ale zobaczymy jak potoczy się dalej ten grow..

Dziś krótko lece pany widzimy się w 2 tyg

Pozdrawiam
Tymczasem
 

-SillveR-

Berrger
Rejestracja
Mar 20, 2016
Postów
1,109
Buchów
1
Dobry

Dzień 13 moich pociech he
Warunki takie jak być powinny, China idzie ładnie a nawet bardzo TheNortRemembers miałeś to u siebie?? jak rośnie itp.

Aof nie spieszy mu się z wysokością ale ładnie leci później bo trochę wyciągnę do góry światłem jak się da i na koniec
Green Crack coś mu jest zobaczycie sami ..

Kilka fot





China


Aof


Green Crack

I temu coś.dolega sami zobaczcie



Czekam na jakieś sugestie co jest z tym GC bo sam nie wiem takie sam warunki, podłoże itd nie wiem ...

A pozostałe ładnie do przodu :)

Co do wega myślę miesiąc że względu na Aof bo mu się nie spieszy ale zobaczymy jak zaszczepimy mikoryza co bd po 3 lub 4 tygodniach jak to zacznie dobrze działać..

To tyle pany
Spadam spać bo dziś dojechany konkretnie jestem ..

Pozdrawiam
Tymczasem
 
Rejestracja
Lip 6, 2017
Postów
422
Buchów
2
Bede chetnie ogladal tego Kanabiskowego GC. Sam u siebie niestety aktualnie nie moglem jednak zaczac uprawy, poniewaz nie mam do tego warunkow, ale z pewnoscia w (niedalekiej?) przyszlosci rowniez podzialam z tymi pestkami.

Powodzenia! <joint>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół