nasiona marihuany

jobca dostane ile tego dolomitu i co zamiast obornika

Wyszukiwarka Forumowa:

Burmistrz

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2017
Postów
356
Buchów
0
Jak wiadomo trzeba się przygotować, wcześniej postów było ze 40 na ten temat ale żadnej konkretnej odpowiedzi.
ile tego je......... dolomitu na dołek 1m na 40 głęboki i 30 szeroki czyli 120l ziemi spotowej <rosnie kukurydza>

florowit zaleca stosować : Dolomit mielony należy stosować w dawkach 0,8-2,1kg na 10m


Mam rozumieć ze 200g na mój dołek starczy?

to samo się tyczy azofoski bedzie ze 80 plantów do posadzenie wiec nie chce nic spierdzielić.
 

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1
Niewiem czy pomogę, ale ja stosuje w INDOOR
1gr/L ziemia
2gr/L cocos
Na Out zawsze na oko sypałem i przekopywałem .
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
ja w In daje 2gr na litr ziemi i też jest dobrze ;) ile spypniesz tyle będzie :D
 

Burmistrz

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2017
Postów
356
Buchów
0
jak na indora dajecie po 2 g to ja na dołek 120l z ziemia spotowa powinienem dać z 1kg ?
zwykle dawałem 0,5kg na dołek 80l i wydawało mnie się ze to za duzo
 

Konopioland

Lazy Bastard
Rejestracja
Sie 19, 2014
Postów
1,006
Buchów
1
jak na indora dajecie po 2 g to ja na dołek 120l z ziemia spotowa powinienem dać z 1kg ?
zwykle dawałem 0,5kg na dołek 80l i wydawało mnie się ze to za duzo

120 litrow razy 2 gram dale 240 gram<peace>
 

kava

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2015
Postów
248
Buchów
0
Dolomitu daj 3 a nawet 4 garscie na taki dolek i nic sie nie stanie
 

Burmistrz

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2017
Postów
356
Buchów
0
No ale oni dają na indora te 2g gdzie gleba jest ok sklepowa 5,5-6,5 ph, a ja mówię o kwaśnej ze spotowej.
3-4 garscie czyli 1 szklanka?
 
C

Chewbacca

Guest
3-4 garscie czyli 1 szklanka?

Cholera wie jakie Ty masz te grabie, czy bardziej jak prezes Kaczyński czy może bardziej jak Marcin Gortat. A tak w ogóle odradzam sadzenie w zakwaszonej glebie, niby dolomit pomaga ale pewności nigdy nie ma. Jak już coś się zacznie pier***ić to nie będziesz wiedział czy to niedobór czy złe ph i można łatwo zepsuć sobie sezon. Kupna ziemia to nie jest aż tak wielki wydatek, a na pewno ten wydatek zwróci się w postaci dużo większego plonu. No i masz ten komfort że nie musisz się martwić o ph.
 

Burmistrz

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2017
Postów
356
Buchów
0
kupno to nie problem, ale tachanie ziemi na spota pod 80 plantów to jest problem.
 

kava

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2015
Postów
248
Buchów
0
Mniej wiecej jedna szklanka. W razie by sie cos dzialo podczas uprawy z ph to podsypujesz dolomitu albo rozpuszczasz go w wodzie i podlewasz. Poza tym jak spot w kukurydzy to jest dobra ziemia
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół