nasiona marihuany

[ Hps 250 + LED ] [95/107/154][ 3x Blue Amnesia XXL 2xAuto Mazar]

Wyszukiwarka Forumowa:

Mr.Grov

Well-known member
Rejestracja
Paź 6, 2017
Postów
69
Buchów
0
Nic stało się mam dość walki z temperaturą i gonieniem z bankami ciepłej wody. Dziś na Box wjeżdża kaloryfer bo te rurki to mało. Mam nadzieję że tym razem będzie ok. Temp. aktualnie 22° 35% wilgotności bez nawilzaczaa z włączonym 19-18.Hps dawał ciepło a teraz jest Led i temp jest za niska. A poza tym zrobiło się zimniej i temp w piwnicy też spadła.
 

Mr.Grov

Well-known member
Rejestracja
Paź 6, 2017
Postów
69
Buchów
0
Wyszło tak.


Temp.tam gdzie jest higrometr jest 23° przy 60% wilgotności a mam jeszcze zwykły termometr w połowie boxa i tam jest 25°. Nie wiem czy to nie a mało?
 
A

Ayho

Guest
Patrzę i Cię podziwiam za zaradność, ale oczami wyobraźni już widzę zdjęcie gdzie opisujesz że jednak grzejnik to mało i wstawiłeś tam piec na węgiel.
 

Mr.Grov

Well-known member
Rejestracja
Paź 6, 2017
Postów
69
Buchów
0
Nie no pieca nie będzie to już wszystko co w mojej mocy i wyobraźni żeby podnieść temperaturę. Poprostu nie chciałem się już ładować w prąd bo koszty duże. Ale jest ok bo przy wyłączonym nawilżaczu jest 26°Myślę że jest ok
 
U

Usunięty 65798

Guest
Zdrowo zielone :) jeszcze bym sie wstrzymal kilka dni bez nawozu a potem zaczal oswajac od malej dawki nawozem na flow, pozdro :D
 

Mr.Grov

Well-known member
Rejestracja
Paź 6, 2017
Postów
69
Buchów
0
Witam. Szybki UP po tygodniowej nieobecnosci.







Myślicie że c wszystko jest ok??? Coś mi się wydaje że ten Led jest do kitu. Ale to wy to ocencie. Pozdro
 

Weed_hub

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
456
Buchów
1
Odznaki
1
Led jest ok, ale nie do tego boxa, on jest za duży. Masz możliwość sprawdzenia realnego poboru prądu? Bo nie wygląda to jak 250W, co najwyżej 100W. Panny jakby teraz się zbierały. ile godzin dziennie im świecisz?
 

Mr.Grov

Well-known member
Rejestracja
Paź 6, 2017
Postów
69
Buchów
0
Sprawdzić nie mam jak. Trudno chciałem wypróbować i przetestować tego leda. Będę jako pierwszy z niepowodzeniem. Światło jest 20/4.

---------- Post Zaktualizowany 19:55 ---------- Data pierwszego postu 19:47 ----------



Tak świeci te ciemniejsze są czerwone a te jaśniejsze to niebieskie. Chyba trzeba się rozglądać szybko za nową lampą
 

Mr.Grov

Well-known member
Rejestracja
Paź 6, 2017
Postów
69
Buchów
0
Led jest ok, ale nie do tego boxa, on jest za duży. Masz możliwość sprawdzenia realnego poboru prądu? Bo nie wygląda to jak 250W, co najwyżej 100W. Panny jakby teraz się zbierały. ile godzin dziennie im świecisz?

To jaki led byłby dobry w rozsadnej cenie???
 

turi

Salvatore Giuliano
Rejestracja
Sie 5, 2011
Postów
342
Buchów
646
Odznaki
4
DIY ;) w dziale warsztat masz sporo ciekawych poradników.
 

Weed_hub

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
456
Buchów
1
Odznaki
1
A chcesz zmienić box na większy czy Led na mniejszy? Co jest Twoim celem?
 

Mr.Grov

Well-known member
Rejestracja
Paź 6, 2017
Postów
69
Buchów
0
Myślałem o wymianie leda lub narazie wrócić do hps albo cfl. CFL byłby lepszym rozwiązaniem tylko Maks są 300w i tu pytanie czy nie za mało. A jak Led to patrzyłem na net i tych chińskich podróbek jest masa. Więc co wybrać żeby znów kasy nie wyj***c jeżeli chodzi o leda
 

Weed_hub

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
456
Buchów
1
Odznaki
1
Ech... ale czy podstawowe pytanie czy chcesz zostać przy obecnym boxie; tj 95/107/154 ? Bo jak tak to masz tam 1m2 powierzchni. Jeżeli chcesz go naświetlić to potrzebujesz tam HPS400W lub LED o realnym poborze prądu ok 200-250W a o CFL to zapomnij. Pytanie czy tego potrzebujesz? Bo teraz sadzisz 5 automatów, które można upchać na 0,5m2. Przy takiej powierzchni wystarczy HPS250 lub LED o realnym poborze 150-170W. Ten, który posiadasz jest za mały (za słaby) co nie oznacza że zły, proponował był najpierw sprawdzić ile pobiera prądu w rzeczywistości, może okazać się że np: 100W, to wtedy dokupisz jeszcze jeden i będzie git... lub zmajstrujesz coś DIY.
 

Mr.Grov

Well-known member
Rejestracja
Paź 6, 2017
Postów
69
Buchów
0
Panowie ratunku. Ale jestem wk***iony od poniedziałku. Chciałem zmierzyć to napiecie o oczywiście spie****iłem zrobiło bzyk i nie chodzi nic. Co mogło się spalić? Transformator zmieniłem i nic... Zwykłym miernikiem śrubokrętem gdzie nie dotkne świeci się Lampka



 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół