nasiona marihuany

Emitter tlenu zamiast pompki

Wyszukiwarka Forumowa:

ganja generator

Advanced Grower : )
Rejestracja
Gru 20, 2010
Postów
430
Buchów
1
Olalem ***ay poszedlem do sklepu kupilem sitko i juz smiga w zbiorniku



Test

I juz z klonami


Edit po paru wlaczeniach w sesie 10 min na 50min ciszy przez pare godzin i korzenie brązowe czyli chyba lipa z tego wynalazku moze w akwarium dziala na korzenie nie bardzo ,12V /2000mAh prad nie służy. ..
 
Ostatnia edycja:
M

Master4

Guest
Też się tym interesowalem za wczasu, podczas elektrolizy tworzy się też wodór, jak chcesz nawozić tym sposobem, musisz mieć oddzielny zbiornik który dostarcza tlen do rezerwuaru z korzeniami, brudną wodę poprostu wymieniasz co jakiś czas i tworzysz kolejne dawki tlenu, nawożenie tlenu jako boost da najlepszy efekt jak będziesz dostarczał czysty tlen z butli bądź generatora, w innym wypadku powstanie Ci syf w pożywce, najlepszy efekt prawdopodobnie daje w aeroponice, dostarczając gas we mgle wewnątrz rezerwuaru, generatory trochę kosztują, żeby sprawdzać dawkowanie potrzebujesz też miernika tlenu (drogiego), mimo wszystko może dawać mocny boost na poziomie nawożenia co2 dolistnie, połączenie dwóch generatorów tlenu w pożywce i dwutlenku węgla dolistnie może dać bardzo zaskakujący efekt. Chyba też pokombinuje od nowa z tym wynalazkiem, możesz powiedzieć krok po kroku jak go zrobiłeś? Mam siatkę mesh na stanie akurat, czym to skleiłeś i jakich materiałów użyłeś? Gdzie kupiłeś? Pomogę w badaniach i dam jakieś foty. Pomyśl głównie nad tym jak oddzielić wodór od tlenu, tlen musi lecieć do pożywki bez wodoru.
 
Ostatnia edycja:

ganja generator

Advanced Grower : )
Rejestracja
Gru 20, 2010
Postów
430
Buchów
1
Mnie to zainteresowalo bo wpadlem na wynalazek o2grow na ich emitter i bezposrednio do zbiornika sie to daje . Ja zrobilem z tuby i zaslepki (tuba jakas plastikowa z zamowionej wędki ) siatek nie wklejalem tylko na opaski z tuby 1cm'owe naciagnalem i wcisnalem w zaslepke z ktorej uciachalem koncowke tak ze byla przelotowa opaska ktora dalo rade przesunac po calej tubie nie wiem jak wytłumaczyć lepiej. Czarne opaski z siatkami wcisnalem w czerwoną opaske i zostawilem dystans miedzy siateczkami ok pół centymetra kabelki skrecilem na siatce i zakleilem glue gunem potem kombinowanie z napieciem i amperami i wyszlo ze najlepiej robi sie elektroliza przy większym amperarzu.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół