nasiona marihuany

HPS 250 / 0,64 m2 / Co2 / Critical Kush, Opium, Special Kush

Wyszukiwarka Forumowa:

diabelcc

Active member
Rejestracja
Maj 24, 2015
Postów
41
Buchów
0
Siema. Byłbym wdzięczmy gdybyś opisał jak stosujesz co2 z butli i dlaczego zastosowałeś ;)
 

Matilda

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2017
Postów
88
Buchów
93
Cześć. Podaje Co2 z butli do tego mam reduktor z rotametrem i elektrozawór podłączony poprzez trójnik/rozdzielacz do tego samego timerka co lampa tzn. włącza się lampa włącza się podawanie Co2, podaje sie cały czas świecenia w bardzo małej dawce i tu proszę się nie śmiać bo nie mam takiego miernika Co2 za około 650 zł i daje to na czuja czyli końcówke węzyka wkładam do słoiczka z woda i licze co ile wypływa taki mały bąbelek na początku jest to co około 6s a jak rosliny sa juz duże to tak co 3 s. taki sposób wypracowałem sobie juz na samym początku i jakos lece, nigdy pewności nie mam czy jest za dużo czy za mała tego Co2 generalnie staram sie nie przesadzić z tym.
A stosuje dlatego że ma boxa w piwnicy i po 1. pomieszczenie jest nie wentylowane (dość mała kubatura i rzadko tam wchodze) więc brak świeżego powietrza czyli Co2 i po 2. jest tam dość zimno i to co mi nagrzeje lampa to jest akurat te 28°C i nie moge schładzać tego wentylacją.
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Bardzo ladne krzaki. Pamietaj, zeby dokladnie ogladac topy bo przy takich rozmiarach o pleche latwo ;)
 

Matilda

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2017
Postów
88
Buchów
93
HARWEST TIME !!!!

Nareszcie po 93 dniach od wyjscia z ziemi i po 68 dniach od przełączenia na flo przy wnikliwych analizach, odrobinie czasu i pięknej pogodzie roślinki miały jedyną i niepowtarzalną możliwość załapać troche promieni słonecznych. Dzisiaj zdjęcia takie outdorowe :) nie mogłem się powstrzymać i nacykałem tyle zdjęć że będę raczej spamował w postach każdy etap ;) Tak wyglądają tuż przed scinką :harvest:

 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
Zacnie nabite, to z pierwszej fotki jaka odmiana?
Powoli szukam czegoś do następnego grow :).
 
O

OdcieńZieleni

Guest
proponuję uciąć te uschniete i żółte liście, jeśli nie chcesz mieć nieprzyjemnej niespodzianki pod koniec :)
 

KajmanNoNWO

Well-known member
Rejestracja
Lip 3, 2012
Postów
414
Buchów
170
proponuję uciąć te uschniete i żółte liście, jeśli nie chcesz mieć nieprzyjemnej niespodzianki pod koniec :)

Przecież napisał że to hevrest'towe fotki więc koniec już chyba nastąpił dla nich a liście prawdopodobnie ustnie przy trimingu.

Gdybym mógł prosić autora fr o jakieś zdjęcie z czymś do porównania wielkości topiszczy było by fajnie
 

Matilda

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2017
Postów
88
Buchów
93
Niestety trymowanie tylu roślin na raz to ciężkie zajęcie więc zeszło się do późna i fotki miałem czas dopiero dzisiaj wstawić, wszystko juz wisi od przedwczoraj więc innych fotek nie mam ale wstawie jeszcze jak bedzie w słoikach

Ogólnie dotrwało 3 x Special Kush - Royal Queen Seeds (na pierwszym zdjęciu poprzedniego posta)
i 1 x Critical Kush - Barney's Farm









a teraz :jaraczz:
 

Matilda

Well-known member
Rejestracja
Kwi 15, 2017
Postów
88
Buchów
93
Całkiem spoko powoli się suszyło i trafiło wczoraj do słoików, wagowo nie patrzyłem chociaż zamiar miałem, jest tylko objętościowo wizualnie jak dla mnie naprawde extra wynik tylko trzeba wyhamować z blantasami bo wieczora nie moge dotrzymać. Do następnego hej :yeahh:











jedna fotka jednej kupeczki się zapodziała niestety, powiedzcie czy takie zdjęcia was satysfakcjonują bo wiem że nie są najwyższych lotów :zombi:
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Jakiś smokereport? Jak oceniasz critical kush? Krytycznie sieka po głowie? Opium daje narkotyczny high?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół