nasiona marihuany

Chcę zbudować małego boxika

Wyszukiwarka Forumowa:

lolowaty

Member
Rejestracja
Mar 5, 2013
Postów
12
Buchów
0
siemanko wszystkim , mam zamiar zrobic sobie mala holandie na chacie :D i tu brzmi pytanie, czy box o wymiarach : wysokosc 50, szerokosc, 20, dlugosc 30 ? jedna swietlowka, farba albo koc, do tego dwa wiatraczki 8x8, zastanawiam sie nad 6x6? jak myslicie czy filtr z samej maty da rade? czy kupowac do tego wegiel, no i jakies dobre sionko?


pS. to bedzie moja pierwsza uprawa ;)
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Powertuj dział mikro.Były już projekty na mniejszej powierzchni.Zamiast świetlówki może jakaś żaróweczka led?A przy takim maluchu to filtr z maty styknie...
 

bws

Well-known member
Rejestracja
Gru 18, 2017
Postów
130
Buchów
0
Zamow jedna Led Grow czerwona i kup jedna zwykla ledowa z barwa powyzej 6K i jedziesz
 

bws

Well-known member
Rejestracja
Gru 18, 2017
Postów
130
Buchów
0
na ta powierzchnie pewnie da rade ale problem moze byc z wysokoscia
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
siemanko wszystkim , mam zamiar zrobic sobie mala holandie na chacie :D i tu brzmi pytanie, czy box o wymiarach : wysokosc 50, szerokosc, 20, dlugosc 30 ? jedna swietlowka, farba albo koc, do tego dwa wiatraczki 8x8, zastanawiam sie nad 6x6? jak myslicie czy filtr z samej maty da rade? czy kupowac do tego wegiel, no i jakies dobre sionko?


pS. to bedzie moja pierwsza uprawa ;)

Pozdrawiam.
Wystarczyły mi do tego zwykle ledy 3000k ze sklepu.
4 żarówki spokojnie Ci starcza.

https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?127591-LED-SzafkoBox-0-1m2-Main-Lining-TNT-KUSH
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół